Soundbar do 12000 Kč

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Shampoo 20. 1. 2019 20:20

Já jsem k té YAS-307 dokoupil Yamaha NS-SW200 :)
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sannin 26. 1. 2019 16:05

Spokojnosť? :)
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod Shampoo 26. 1. 2019 16:25

Hele, námám nic moc jiného na porovnání, takže jo, jsem. Jediné, co je problém, tak že se subwoofer musí zapínat separe i nastavovat hlasitost.

Jinak soundbar super. ve vyšších hlasitostech to není úplně ono, co se týče nějaké rock hudby, ale mezi soundbary asi nadprůměr.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sannin 26. 1. 2019 20:51

A rozdiel bez subáku je veľký, či neskúšalo sa? Rozmýšľam že by som k 207čke jeden dokúpil, ale zas neviem či to má zmysel kupovať k 250€ soundbaru.
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod Shampoo 26. 1. 2019 21:33

Je ro velkej rozdil... Na filmy urcite... Hudbu (rock, punk) posloucham s vypnutym subwooferem.
Ale vseobecne mi prijde, ze ten vestavenej subwoofer je slusnej... Jen na filmy to neni uplne ono... Urcite to nerozduni obyvak.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yiakubou 26. 1. 2019 23:11

Sannin píše:A rozdiel bez subáku je veľký, či neskúšalo sa? Rozmýšľam že by som k 207čke jeden dokúpil, ale zas neviem či to má zmysel kupovať k 250€ soundbaru.


Yamaha YAS-207 ale ma separatni subwoofer. To sis koupil jenom ten soundbar? Zvlastni...
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Shampoo 26. 1. 2019 23:34

Ja mam 307cku.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yiakubou 27. 1. 2019 12:33

Ja reagoval na Sannina
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sannin 27. 1. 2019 17:04

Nemá samostatný subwoofer ...
Sannin
Junior

Odeslat příspěvekod Yiakubou 27. 1. 2019 20:41

Sannin píše:Nemá samostatný subwoofer ...


Dnes jsem si byl Yamaha YAS-207 vyzvednout z Alzy a samostatny subwoofer teda sakra ma. Staci zagooglit. Bud sis koupil neco jineho, nebo to z nejakeho duvodu nemas komplet.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod HellraiserPecos 26. 3. 2019 22:31

Zdravím všechny, rád by se přidal do diskuze.

Dříve jsem měl vyhlídlý soundbar od LG SK5 za cca 4 990 Kč. Ale po přečtení tohoto tématu a také dalších na internetu, jsem začal pokukovat po Yamaze YAS-207.

Ovšem cca 2dny běží na LGShopu akce na LG SK5 za 3 599 Kč - https://www.lgshop.cz/lg-sk5 - tak si říkám jestli v tuto chvíli nenabídne lepší poměr cena výkon :-)


Použití - 70% Filmy/TV - 15% Hry - 15% Hudba.
Co myslíte mám stále radši připlatit těch 5tis za Yamahu nebo se vyplatí a uspokojí mé požadavky i to LG SK5.

Pozn. doteď mám Genius Home Theater, ale protože mám připojený Android Box a "pofiderní" krabičkou z Číny převod z optiky na cinche a do Geniusu (v domění AC3 a Surround zvuku) nefunguje to dle mých představ a už nejsme takový požitkář na super surround zvuk (ale nějaký ten "pocit" by mi ten soundbar měl dát, snad) tak uvažuji právě o Soundbaru.



Ta akce platí jen do 27.3. do půlnoci, tak snad my rychle poradíte ;-)
HellraiserPecos
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 27. 3. 2019 08:17

Na vylepšení zvuku TV stačí i levnější soundbar (do 5 tis.), mám LG SJ5 a je to OK, ale žádná hitparáda se nekoná, na hudbu to není a skutečný multikanál 5.1 a více to v žádném případě nenahradí. Dávat více jak 5tis. mi přijde jako vyhozené peníze, to už bych přidal na plnohodnotné domácí kino.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 27. 3. 2019 13:51

soundbary2018_1.png
Test Soundbarov2018_mozno niekomu pomoze
HellraiserPecos píše:Pozn. doteď mám Genius Home Theater

Ten Genius nie je ziadna vyhra, ale dovolim si tvrdit, ze stale lepsie ako soundbar...
Soundbar, nechcem uz v zivote vidiet vo svojej obyvacke. A to som mal JBL 5.1...
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HellraiserPecos 27. 3. 2019 14:46

Děkuji za info. Chápu, že Genius nejsou žádná výhra, ale bohužel jsem nenašel žádný jiný způsob jak je projit skrze optiku s Android Boxem (na kterém jede Kodi nebo Plex a přehává filmy s PC) aby to fungovalo v 5.1 zvuku :-(

Jestli je nápad jak toto spolehlivě vyřešit, tak ani nemusím kupovat ten soundbar :-))))
HellraiserPecos
Junior

Odeslat příspěvekod axton 27. 3. 2019 19:41

Zdravím. Tahle věcička ti v tom pomůže a ušetřís dost peněz za krám, který by ti nepřinesl žádný zvukový požitek. Kámoš to používá na PS 4 taky s génius a funguje to skvěle.
Jako prozatímní řešení je to výborná alternativa a mezi tím se dá časem došetřit na slušnější ozvučení.

https://www.newfrog.com/product/5.1-ch- ... ble-147095
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků