Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bazi 36 26. 1. 2019 18:55

A ještě víc se zlepší,az na nich bude nápis HD 800,hi,hi.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 26. 1. 2019 18:59

To hlavně budou hrát dost jinak a není pravidlem, že je každý bude preferovat nad HD 600.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 1. 2019 20:40

Osemstovkové senny sú skôr vhodné pre tých, ktorí sa potrebujú vytešovať na "úžasnom" zvuku. Naopak HD600/650 je nadčasová investícia ... teda hlavne pre tých, ktorí chcú mať radosť z muziky.
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 29. 1. 2019 12:35

Tak jsem Atom taky objednal. Zatím ho budu krmit M0. Předpokládám, že na M0 nastavit výstup na line out? Nebo co se stane když tam budu posílat už zesílený signál? To je nesmysl, ne?

Tak to zase začalo nevinně - jen jsem chtěl zavřená sluchátka do práce za maximálně litr. A nakonec mám DT770, M0, Atom na cestě a k Vánocům bych si rád nadělil HD650 :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 29. 1. 2019 13:47

Tak pak napiš dojmy, odkud jsi ho objednával, přímo od JDS Labs nebo z Německa?
Pokud ti vyhovuje Beyer zvuk, tak bych spíš šel do HD 600.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 29. 1. 2019 15:28

Do práce dobré (tady musím mít uzavřená a přílišná kvalita/detailnost zvuku je tu spíš nežádoucí, aby mi to neodvádělo pozornost), na domácí klidný poslech nevyhovuje - výrazný bas mě víc času irituje než dělá radost (ač jsou desky, kde si to sedne pěkně). Radši bych něco vyrovnanějšího, přehlednějšího s výraznějšími středy a klidnějšími basy.
Pár let zpět jsem měl HD595, ty mi svým charakterem vyhovovaly víc, aspoň co si pamatuju.

Určitě si 600/650 i ostatní nejdřív poslechnu, zatím je to jen dojmologie z recenzí.
Objednával jsem z Ameriky, v Německu není skladem.

Po koupi DACu to bude asi strop, mám od jistý doby tinitus, takže ty drobný nuance vyšších tříd stejně asi už neuslyším.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 29. 1. 2019 18:54

Babetak to píše správně,pokud te více basu irituje,musel ses dočíst právě o hd 650,ze jsou výrazná na basech. Oproti tomu hd600 tímto netrpí.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 29. 1. 2019 19:59

... podľa mňa HD650 vôbec nie sú "výrazné na basoch" ... to je iba veľmi povrchne interpretovaný zvukový dojem v kontraste so zvukom HD600, ktoré majú viac stredovýšok a výšok resp. HD650 ich majú počuteľne viac "upozadené" ... naopak pri porovaní so skutočne basovými sluchátkami sú HD650 na basoch dosť nevýrazné
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 29. 1. 2019 20:22

Ano, s tím souhlasím.
Ten rozdíl na basu jde hodně poznat např. v porovnání třeba s LCD2C, LCD-X, LCD3 nebo i třeba s Fostexem TH-X00.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 29. 1. 2019 22:39

Oproti LCD2C, HD 600 mají bas hlavně mnohen mělčí .. v množstvi jsou na tom podobně.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 30. 1. 2019 12:53

Dneska jsem do 600 připojil náhradní kabel od 650 co jsem měl doma a ten basu trochu pomohl. Rozdíl to není nijak velký, ale jde to poznat.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 30. 1. 2019 21:48

Trochu na odľahčenie... Teraz síce trpím na úplne iný Hifibundus, z ktorého ma pomaly aj bude bolieť hlava, no dnes ma od toho na chvíľu odtrhol menší experiment z Massdropu. Za $16.99 som začiatkom januára objednal Koss KSC75x. Len tak zo zvedavosti, rozšíriť si obzory aj v týchto vodách. A dnes sa po 24 dňoch dostali ku mne. Tak som večer vybalil a ... a pustil.

Zázrak sa samozrejme nekoná. Bohužiaľ som zvyknutý na lepší zvuk a som mlsný. Ale. Za nejakých 15€ je to milé prekvapenie. V skratke. Je to trochu plecharina, basy blato a subbas žiadny. Chýba tomu telo, objem, pevnosť, razancia. Ale toto nie sú preboha žiadne planáry. Toto sú lacné plastové prdy s tragickým káblom. Ktoré sú ale naozaj príjemné na posluch a vzhľadom na cenovku im nie je veľmi čo vyčítať. Hrajú prekvapivo dobrý detail a slušný priestor. A oni vlastne vôbec nie sú zlé. Sú to zatiaľ najlepšie lacné slúchadlá, ktoré som takto naslepo kúpil.

S kľudným svedomím ich budem odporúčať ak niekto bude chcieť kúpiť čo najlacnejšie slúchadlá. Myslím, že do cca 50€ veľa konkurencie mať nebudú.

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-koss-ksc75x-on-ear-headphones

PS: Z Audio-gd R2R 11 hrajú výrazne lepšie a príjemnejšie ako z mobilu (iPhone XR).
Přílohy
IMG_0125.jpg
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 30. 1. 2019 21:56

Liší se v něčem od klasických ksc75?
Pokud ne, tak nevidím smysl v tom čekat několik týdnů na doručení.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 30. 1. 2019 22:07

Neviem posúdiť. Nikdy som takéto slúchadlá nemal. Bol to len experiment.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 30. 1. 2019 22:13

zino333 píše:
PS: Z Audio-gd R2R 11 hrajú výrazne lepšie a príjemnejšie ako z mobilu (iPhone XR).
... a z nejakého normálneho aparátu by hrali určite ešte lepšie :D :D :D
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků