Výběr uzavřených sluchátek do 6tis.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tonik666 30. 1. 2019 09:49

Pidle me resit nausniky a kabel na M40X je mrhani penez, spis jsi mohl rovnou vzit MSR7.

MSR7 mam a hraji vyborne, dalsi vyhoda ze jdou jeste docela dobre nosit ven a ze dostanes 3 kabely (narozdil od dt770 a dalsich ktere jsou na ven velka). nevyhoda trochu horsi pohodli a to, ze hlavovy most je casovana bomba-casem se oloupe a nelze ho menit, a klasicky vrzou(coz mi az tak nevadi).

Meze 99 neo i classic jsem poslouchal v audigu a hraly vyborne a velmi prijemne. urcite jsou pihodlnejsi nez msr7. konstrukci ale nejsou na zadne velke noseni ven.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 30. 1. 2019 13:08

https://www.mall.cz/sluchatka-hlavu/sen ... i-black-m2

psal jsem to uz vcera vyborna sleva na velmi dobre sluchatka
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 30. 1. 2019 15:15

tonik666 píše:nevyhoda trochu horsi pohodli a to, ze hlavovy most je casovana bomba-casem se oloupe a nelze ho menit, a klasicky vrzou(coz mi az tak nevadi)..

Fuj, to naozaj?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miskoboss 3. 2. 2019 09:19

eiben píše:https://www.mall.cz/sluchatka-hlavu/sennheiser-momentum-i-black-m2

psal jsem to uz vcera vyborna sleva na velmi dobre sluchatka


včera jsem je OBJ, tak mám 3 dny na porovnaní s M40X
designově se mi víc líbí SH, tak ještě uvidím jak mi budou sedět a hrát oproti M40X
Sennheiser Momentum2 over ear + FiiO Q1 Mark II
miskoboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 3. 2. 2019 10:35

Není co řešit. Momentum M2 jsou o kategorii výš ....
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eiben 3. 2. 2019 12:24

tak az ti prijdou napis poznatky nebo mini recenzy
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miskoboss 3. 2. 2019 13:27

prave ze od nich dost ocekavam, tak abych nebyl zklamanej. ale me uz urcite dostanou designem, pouzityma materialama, proste vsechno co nema na zvuk vliv :))

s minirecenzi to u me nemuze mit velkou vahu, protoze nejsem netopyr, a sotva poznam rozdil mezi MP3 a WAV
https://www.npr.org/sections/therecord/ ... 9196715456

vsak si zkuste sami, ja mam 2/6 a to spis tipuju
sestava = NB + Fubar 4 + M40X
miskoboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Viktor69 3. 2. 2019 14:36

You got 5 out of 6 correct! Kdyby se hadal nejhorsi zvuk, tak by to bylo lehky. Mezi 320 kbps a wav jsou ty rozdily tezko postrehnutelny
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miskoboss 9. 2. 2019 15:15

tak jsem přešel na Sennheiser M2, pořídil jsem k nim FiiO E10K Olympus 2, protože ten Fubar IV mám k Hi-Fi sestavě a ten FiiO byl za dobrý love a celkem to vychvalují.....

čistě můj názor: nebudu určitě říkat, že M40X jsou špatný...
Zvuk M2 oproti M40X je takovej líbivější, řekl bych i lepší(subjektivně), ale není u toho žádněj wow efekt.
řekl bych 60% M40X a 75% M2
M40X hrály dobře, M2 hrajou líp, vzhledem k ceně brát určitě M2, ale při rozdílu ceny 100€ bych zůstal u M40X.

Komfort je jasně na straně M2, už to začíná vybalením z krabice, zabalený byly krásně, a při nasazení na hlavu o nich nevím. Na mé hlavě lepší drží M2, nic neskřípe, plastů jsem si na M2 ani nevšiml - a přitom jsou z nich celý náušníky :D

M2 jsou určitě líp zpracovaný, větší kvalita, jsou prostě hezčí, a ten cenovej rozdíl tam byl opravdu malej, takže M2 jasně vyhrály.

v čem jsou M40X lepší je příslušenství - jsou tam 2 káble a bez problému jsem se připojil k 6,3jacku i 3,5jacku
každej řekne že není problém dokoupit delší kabel a redukci, jasně když bydlíte v civilizaci a ne u magarských hranic. já musím všechno obj přes net a za všechno platit poštu jak osel nebo čekat na Aliexpress
M40X zase nemají pevný pouzdro na přenášení a ovládání na kabelu, ale to já fakt nepotřebuju

shrnuto: M2 jasně lepší jak M40X, když je cenovej rozdíl 30€.
já měl M2 z Mall.cz za 3.200,- = 124€; M40x jsem měl za 94€ z Alzy.sk

takže u mě asi tak...

a samozřejmě díky za pomoc s výběrem a rady od Vás zkušenějších
Sennheiser Momentum2 over ear + FiiO Q1 Mark II
miskoboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 10. 2. 2019 09:51

Tie M40X už sú s Brainwavz náušníkmi? Ak nie, tak ja to odhadujem, že s náušníkmi to bude "85% M40X a 75% M2".

Inak, E10k nebol nikdy nič extra, teraz Fiio prišiel s K3, ten je hneď "libovejší"
https://www.techhouse.cz/FiiO-K3-Cerna-d10108.htm .
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 2. 2019 12:23

dropadred píše:Inak, E10k nebol nikdy nič extra,
Ale bol. V jeho začiatkoch totiž toho bolo na trhu podstatne menej ako je dnes. V tejto kategorii veľa podobnych pristrojov nebolo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miskoboss 10. 2. 2019 19:02

se celkem divim, v Audigo doporucuji Fiio E10K, na internetu je toho tady dost, vsude vychvaluji pomer cena/vykon

K3 vypada liboveji, souhlasim, kouknu se kde se da sehnat.

sluchatkovy DAC s USB do 100€ by jste doporucili jakej?
miskoboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miskoboss 10. 2. 2019 22:45

dropadred píše:Tie M40X už sú s Brainwavz náušníkmi? Ak nie, tak ja to odhadujem, že s náušníkmi to bude "85% M40X a 75% M2".

Inak, E10k nebol nikdy nič extra, teraz Fiio prišiel s K3, ten je hneď "libovejší"
https://www.techhouse.cz/FiiO-K3-Cerna-d10108.htm .


no ty nausníky jsem neobjednával, ale četl jsem že M40X s nimi dostanou novej rozmer.
ale za cenu M40X s nausnikama mam jiny sluchatka

jak asi budou hrat M2 s nausnikama od Brainwavz :-)
Sennheiser Momentum2 over ear + FiiO Q1 Mark II
miskoboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 11. 2. 2019 11:04

Do 100€ napríklad K3 (z patričného shopu) alebo Sabaj D3 z Amazon.de.

A náušníky už neskoro, ja som už vtedy písal, že majú 20% zľavy, po pár týždňoch už bohužiaľ skončili, takže ak, tak čakaj na ďalšiu 20% zľavu (daj si na webe odoberať newsletter).
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 11. 2. 2019 12:40

Nezkoušel někdo náušniky z MSR7 na M40/M50X ? Dle fotek se zdají být měkčí a snad i trochu hlubší .. i cena je dvojnásobná :-)
kostival
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků