Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 13. 2. 2019 18:39

Z Číny. Je to loterie jestli to chytí celník.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 2. 2019 19:14

mistr63 píše:Měl jsem možnost slyšet Massdrop Plus a Mirai . První mají výborný zvuk , ale tak trochu až moc hutný , jakoby malinko obtěžující . Po sundání -to nádherné ticho .
Ovšem Mirai než nasadíte , pokocháte se precizním provedením , těšíte se, co přijde .
A ono “ to opravdu přijde “ , ten zvuk , ta čistota detaily , slyšíte tóny , které jiné sluchátka asi schválně ukrývají . Noc jsem strávil poslechem APE souborů Michaela Jacksona , Amber Rubbarth binaural , JM Jarre dff , Roger Waters DSD . Znám , ale projev Mirai mě vzal na jiný koncert !!!!! .
Musí se to zažít .
Používám relativně malé SpinFit M , přestože jsou větší padnou jako p....l na hrnec .
Už není ,co objevovat


Takhle chlapi, jelikož si s mistrem63 trošku některé věci půjčujem, měl jsem možnost slyšet M+ na Hiby R6, na které ho poslouchal i on a ke které, jak se domnívám, je vztažena zde zmíněná reference. Nicméně chtěl bych říci, že u R6 byly na tom Hiby Magic Ballu zvýrazněné basy. V momentě kdy jsem to srovnal na nulu, zvuk se změnil. Byl stále tělesně hutný, ale už nešlo o ten hukot jako před korekcí na basech. Osobně mi k M+ lépe seděla R3, ale výborně si rozumí např i se Shanlingem M0. M+ mají lehce přidaný bas k jinak rovnému projevu, ale rozhodně se nejedná o žádné baskanóny.
A ač to zní jako scifi, tak porovnávat cokoliv s Mirai je zhola nemožné. Mirai jsou naprosto fenomenálně naladěné tečka Kdo nezkusí, neuvěří.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 13. 2. 2019 19:31

ondrasheq: mně z Penonu celník nikdy nic nechytil, ale asi je to náhoda. Mám pocit, že když objednáváš něco co je známé v Evropě - FiiO, Hifiman a podobné značky, je podstatně vyšší šance že to chytí, než třeba u téhle neznámé značky.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrasheq 13. 2. 2019 20:05

Nezáleží ono taky jakou odesílatel uvede na balík cenu?
Balíček z JDS Labs mi teď taky chytli, ačkoliv to tu těžko někdo zná. Ale cena byla uvedena jako v objednávce...
Možná že z Číny toho sem jde řádově víc a tak to na sebe tolik neupozorní, než třeba právě z USA... Kdo ví.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 13. 2. 2019 20:08

spíš jde o náhodu. oni všechny balíky skenujou co jsem někde četl.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 13. 2. 2019 20:08

Cenu uvedenou na balíku lze ve většině případů domluvit s odesílatelem, byť zrovna Penon to myslím nedělá. Ale celník není až takový hlupák, vyžádá si od tebe kopii objednávky, faktury a výpis z účtu
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 13. 2. 2019 22:14

Mrazíkovo má pravdu, že jsem měl korekci basů na R6 ze sluchátek Noble a Oriveti . Každopádně * Tansio Mirai * -Premier League vs Okresní přebor , možná i Pralesní liga .
Je-li za nimi jeden člověk , tak je to čínský Štefan Práce .
PS; kdo to je ,kde najít informace.
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 13. 2. 2019 23:36

Ahoj, děkuji za další zajímavé vlákno o (pro mě) dosud neznámých sluchátkách.
Asi přímé porovnání s iBasso IT01s by nebylo co????
Nebo myslíte, že tento zázrak je ještě dál???
Teď poslouchám ibasso IT01 a jako zdroj mám Dragonfly RED.
Uvažuji o posunu dál, měl jsem v hledáčku ty eSka od ibassa, neboť jsem s usazením a zpracováním těch obyč. IT01 moc spokojen.
U IT01 mi začíná na některých žánrech vadit to spodní pásmo, přijde mi to až moc hutné.
Je zajímavé, že mi to ze začítku vůbec nepřišlo, ale asi po půl roce poslouchání mi to poslední dobou začíná drobet vadit...
Poslouchám více méně všehochuť, hlavně Pink Floyd, Dire Straits, Oldfielda, ale i madonu či m. Jacksona.
A soundtracky. Jediné co moc nemusím je jazz, klasika a metal.
myslíte, že na tyto žánry by jste je doporučili?
Asi s DF RED je nemáte možnost poslechnout, jestli jim sedí?
Předem díky za info...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 14. 2. 2019 08:12

Vzhledem k tomu, že pánové píší, že je to jinde než Massdrop Plus, tak to oproti It01s bude jiná galaxie :) Toto určitě nebudou basshead sluchadla, což je bezva.
Škoda, že pan Crinacle nemá Číny ve svém ranking listu, bylo by zajímavé vidět, jak to vidí.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rendyG 14. 2. 2019 09:21

TSMR3 údajně končí a bude se vyrábět TSMR3 PRO verze, jsem zvědavý co se změní..

zdroj: headfi
Přílohy
Screen-Shot-2019-02-14-at-3-07-41-PM.png
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 14. 2. 2019 09:35

"The TSMR-3 Pro improves on TSMR 3 with better definition and clarity. Punchy Bass, Crystal Clear Vocals, Sparkling Highs, Big Soundstage."


Cena se zvedla na $219.00 a zdá se, že už snad jsou skladem.

Sakra tady nemůže existovat žádná end game, když si něco jeden den vybereš, ten druhý už je zase všechno jinak :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jozo218 14. 2. 2019 09:53

Pred cca hodinou som dokončil objednávku na penone ešte pôvodných TSMR-3 s tým že mali posledný kus, teraz mi prišiel takýto mail... takže pravda to bude a nastáva dilema, či to skúsiť naslepo, alebo objednať ešte pôvodné z iného obchodu. Čo by ste urobili vy!? Myslíte, že to bude len posun vpred?

hi,dear friend

thanks for your order .

but we are sorry that TSMR3 has been discontinued, because the new material price increases, and the sound is improved, so TSMR3 is upgraded to Pro version, you can cancel order or wait for the Pro version at the end of this month.

any questions ,pls feel free to contact us .

best regards
jozo218
Junior

Odeslat příspěvekod ondrasheq 14. 2. 2019 09:56

Mně to spíš přijde jako dobrá zpráva :) Podle zdejších zpráv je ten čínský kluk šikovný, takže se další posun v kvalitě dá snad očekávat.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 2. 2019 11:03

tak ja uz mam původní verzi na cestě. Jsem zvedavej na ohlasy na verzi pro, nicméně už to měnit nebudu.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 14. 2. 2019 12:18

Nejlepší je forum už nečíst .
Pořídit , co mi vyhovuje a až se to opotřebuje , začít hledat. Připadám si , možná i jiní budou souhlasit , jako gambler . Co když už příště ty třešně padnou .
Před časem jsem psal, že 4-5 let zpátky “MPtrojky” přehrávače nebylo možno sehnat , nikdo je nenabízel ,snad jen Cowon vytrval , na vše byl mobil . Kde jsme ? za tu dobu ?
Mám tolik sluchátek , utratil jsem hromadu peněz a pořád není konec .
Nejsem nemocnej ? Asi Jo .
Apropo ; Mirai mi ráno Penon odeslal.
Malinko odbočím . Chtěl jsem si koupit zapalovač , abych měl něco Eňo Něňo ,
Třeba to někdo porovná s tím naším postižením :

https://www.ebay.com/itm/S-T-DUPONT-ONE ... Sw3YJZTu-f

Pěkný den
mistr63
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků