Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrasheq 14. 2. 2019 12:41

Mně to připadá tady ještě v pohodě, protože většina sluchátkářů/hifistů dovede tu techniku docenit a snaží se naplno využívat její potenciál v celým řetězci. V komunitě fotografů mi to často připadalo jako větší bizár - lidi hledali ten nejostřejší a nejlepší objektiv, pitvají pixely pod 100% zvětšení, aby z nich nakonec ve většině případů vypadlo, že všechny jejich fotky končí na Instagramu nebo Facebooku. Něco jak kdyby sis koupil LCD-X a poslouchal je z kazeťáku.

Zapalovač paráda, nějaký podobný mi cpali rumunský cikání na odpočívadle u dálnice a chtěli za něj jen pětikilo :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 2. 2019 13:25

Je to sice trochu offtopic, ale ten tvoj priklad s fotografiou je skoro to iste ako v audiu, len tu sa nehladaju pixely, ale "nuancy zvuku" a niektori su za ne ochotni zaplatit poriadny balik :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 14. 2. 2019 14:57

ondrasheq píše:
"The TSMR-3 Pro improves on TSMR 3 with better definition and clarity. Punchy Bass, Crystal Clear Vocals, Sparkling Highs, Big Soundstage."


Cena se zvedla na $219.00 a zdá se, že už snad jsou skladem.

Sakra tady nemůže existovat žádná end game, když si něco jeden den vybereš, ten druhý už je zase všechno jinak :)


Já si myslím, že výrobce/šikovný mladík, nestačí vyrábět. Převis poptávky. Škoda, že nikde nejdou dohledat zvukové dojmy na ty dražší modely. Pěkně mě štvete, ještě jedna nadšená reakce a taky jdu do nich, i když je vlastně nepotřebuji... :roll:
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 14. 2. 2019 15:27

To zvýšení ceny je taky logický. Co jsem koukal, tak jen každý měnič stojí desítky USD a pochybuju, že je jako studentík nakupuje po stovkách.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 14. 2. 2019 18:31

Může mě někdo nasměrovat , kde hledat autora ? Nemám xichtoknihu (atlas hub ) . Hledám špatně . Děkuji předem
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 2. 2019 19:01

Já bych to s tím novým modelem zas až tak neprožíval. To navýšení ceny je příliš nízký a těch udávaných důvodů pro něj je příliš moc na to, aby se se zvukem dělo něco signifikantního. Upřímně si nemyslím, že současný jejich zvuk jde někam ještě výrazně posunout. Spíš mu doklaplo, že je o ně zájem, tak použije kabely s jinou bužírkou, dodá patřičnou story, přidá příponu a krapet víc si žvejkne. Budiž mu to přáno, zaslouží si to, je fakt dobrej. Klidně by si mohl říct 300USD a pořád by zá to stály.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 2. 2019 20:51

No, jak to vidím počkám měsíc, dva a pak si je v klidu od vás odkoupím tady na bazaru... :-)
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 2. 2019 21:19

Jestli je pravda co se o nich píše tak je nikdo prodávat nebude :D
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 2. 2019 21:59

Venco, to se tu loni na jaře o ibasso IT01 psalo také, a za měsíc, dva jich bylo na prodej...
Stačí když místní "dojmologové" přijdou s dalším objevem a hned jich bude plný bazar... :-) :-) :-)
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 14. 2. 2019 22:33

Aspoň v mém případě tě zklamu . Pokusím se rozprodat všechno ostatní , ale tyto budu mít i ve “weeget bedně” dřevěném penálu .Gaius Iulius Caesar - Slyšel jsem , viděl jsem ......
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 2. 2019 23:41

mistr63: nechci tě soudit, neznám tě, ale jak to zde na fóru již nějaký rok pozoruji, tak každá láska dříve nebo později vyprchá... a obzvlášť pokud se objeví nějaká nová "číča" na trhu... :-)
Jak už se tu x-krát psalo: co je dnes "zázrak" za rok zapadne do průměru...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 15. 2. 2019 00:03

Vždycky je kam jít a je to dražší a dražší a děsím se, kdy to skončí :-D
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 15. 2. 2019 07:12

Jo je to tak že jde jen o čas, čím lepší sluchátka a čím lepší poměr cena/výkon tím delší je doba potřebná najít nástupce. I tak jsem to původně myslel, že pokud to někdo nekupuje vyloženě na zkoušku jako levný chi-fi a nemá v plánu se jich hned zbavit tak pravděpodobnost rychlyho prodeje není velká, ale určitě se časem nějaký na bazaru objeví. Já mám třeba Iduny už docela dlouho na to jak jsem to dřív střídal a až teď se objevil potenciální nástupce, nebyt toho tak nebyl důvod je měnit.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrasheq 15. 2. 2019 09:07

It will be shipped via Hong Kong Post by defaut , Europe countries can choose to be shipped via Deutsche Post or Netherlands Post, it is also FREE , pls leave us a message if needed .


Jen taková drobnost, co jsem našel na webu Penonu. DPHčku se jde vyhnout :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 15. 2. 2019 09:48

já tam myslím žádnou možnost volby neměl, jen DHL asi za 20$ jestli se nepletu.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků