Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 2. 2019 18:36

AP80 je v podstatě bratr Hiby R3, R3 je asi krapet dotaženější, AP80 je údajně lazená decentně světleji, než R3. Oba běží na stejném systému, mají stejný čip. Hodně jsem o něm přemýšlel, ale celkem četné stížnosti uživatelů mne odradily. R3 jsem měl v ruce a osobně bych jí k Mirai i přes vyšší cenu preferoval. Nemyslím si, že světlý přednes přehrávače by k nim byl ideální. Spíš bych volil něco buď neutrálního nebo decentně teplejšího.

-- 27. 2. 2019 18:54 --

No já se picnu. Dnes se mi vrátila ta X2 z cest, tak jí teď poslouchám jak jinak, než s Mirai. Normálně jsem rád, že mi ta R3 dnes utekla. To by byla vyhozená čtyřka. Je neuvěřitelný co Číňan dokáže :-) A to jsem už začal mít choutky už pár dní po něčem šounim. Prodám Aune a nechám si zatím jen ty Kitajce. To jsou nejlíp utracený peníze co jsem kdy za sluchátkovou techniku dal.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 27. 2. 2019 22:35

Mrazíku, doufám, že se ti to brzy omrzí a budeš pátrat dál po nových zázracích.
Jinak by to tu bez tvých objevů a dojmologo-recenzí stálo za prd... :-)

p.s. dají se ještě vůbec někde koupit ty opěvované TSMR3?
Kromě zoufalého sledování místního bazaru???
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janekh 27. 2. 2019 23:08

vencaxxx píše:Kdyby byl zájem v sobotu asi pojedu na AV Show do Prahy tak můžu vzít TSMR3 s sebou a zapůjčit na chvíli k poslechu.


Já bych zájem měl - kdy v sobotu by to bylo možné? Na oplátku bych nabídl k poslechu Oriolus Reborn.
Chord Mojo > Oriolus Reborn IEM (+ custom nástavce) / Sennheiser HD 598 / Grado SR325x
janekh
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 28. 2. 2019 04:18

Nejlíp se k nim dostane člověk tady:
https://penonaudio.com/tansio-mirai-tsmr-3.html
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 28. 2. 2019 07:41

No budu tam dopoledne, takže někdy kolem oběda by jsme se mohli potkat v ty restauraci jsem myslel, všichni kdo budou mít zájem o poslech at se tam nenahanime celej den.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 28. 2. 2019 09:21

Restaurace me taky napadla, idealne rovnou nastavit i cas stretu :-). V sobotu a vezmu Kaisery.
Pojdme to ale prosim pro lepsi prehlednost doladit v tematu o A&V 2019, diky.

http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?style=2&f=1724&t=1295173
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 28. 2. 2019 23:23

mrazíkovo píše:Nejlíp se k nim dostane člověk tady:
https://penonaudio.com/tansio-mirai-tsmr-3.html

No jo, ale to už je inovovaná PRO verze, myslíš že bude zvukově stejná či snad lepší???

-- 28. 2. 2019 23:26 --

Má někdo tu PRO verzi? Alespoň objednanou?
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 1. 3. 2019 05:14

Ten rozdíl ceny je tak malej, že bych žádný zásadní změny nečekal. A jestli, tak určitě nebudou horší.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 1. 3. 2019 13:24

Objednal jsem stejně jako Vencaxxx , do stejného města . Po hledání , kde jsou , jsem zjistil, že zpět 8802km do Penonu.Pošta mě nenašla. Takže budou opět putovat potřetí zpátky a konečně se dočkám svých vlastních Mirai . Po 26tisících km snad budou dostatečně “zahořené” , abych se mohl kochat ,ach Jo.
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 3. 2019 13:45

Tak to by chvilku mohli byt tie tvoje navratene sluchatka skladom, nie ? :) Tomu sa hovori riadna smola. Inak ja som tiez objednaval teraz nieco ine z Penonu a trva im to viac ako pisu na stranke. Nastastie mi to nejako nehori.
Mrazikovo pise, ze nebudu horsie vo verzii Pro, a hoci to to dava logiku, ja by som si az taky isty nebol a pockal by som na prve reakcie a porovnania. Snad sa zase nevypredaju Pro ako teple rozky.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 1. 3. 2019 14:08

Dotazy zda nemám něco na poště , ne ne ne , pět dnů to bylo v evidenci v Čechách , dotazem u Penonu , co se děje , “vrací se zpět” . Komunikace s poštou , proč ten balík hledat ? Pošleme zpátky a basta , za dva dny . Penon až dorazí je pošle znovu jako reklamaci . Ať žije Česká pošta . Vůbec nechápou , co prožívám, když je nemám . Chci ty originál , experimenty se u tohoto druhu elektroniky nevyplácí . Může být verze Pro upgrade a taky nemusí . Cesta jim trvala do Čech 7 dní.
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 3. 2019 14:11

A tys neměl tracking number?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 3. 2019 14:28

V Penone je mozne do poznamky napisat, ze chces poslat cez holandsku alebo nemecku postu, potom by ceska posta nemusela ohrnat nosom nad cinskou zasielkou. A mozno to prejde aj bez colnice.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistr63 1. 3. 2019 17:14

Právě , že všechno . Pořád nebyla k dohledání , pak se zázrakem objevila v Mostě a bez doručení balík putuje zpět . Čert,aby je vzal . Naštěstí jsou v Hongkongu rozumnější , všechno jsme si vysvětlili a obratem až dorazí pošlou znovu zpátky . Na daRK ovu radu příště tu poznámku u objednávky nevynechám .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 3. 2019 10:17

To je, ale divnej příběh. Většinou nechává pošta uloženo 14 dní. A tys neměl podací číslo? To Penon posílá a podle něj to jde dohledat. Taky se mi pravidelně stává, že zásilky od něj lovím po Plzni, ale vždy je ulovím.

Ohledně posílání přes NL či D poštu. To je asi úplně jedno, protože místo podání je v Asii a úvodní dopravce je v Asii, tudíž určitě D nebo NL v podacím čísle není garancí ničeho. Ve své podstatě ani pošta v Holandsku ani v Německu do těchto přeprav nikterak nezasahuje. V principu je to stejný, jako když kaminon německého dopravce veze zboží třeba z Ruska. Jakmile překříží hranice EU musí zahájit celní řízení a to, že má D na SPZ nikoho nezajímá.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků