Tansio Mirai TSMR3

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod amarok 7. 3. 2019 14:38

Ahoj, jak by majitelé trojek hodnotili středy? Jako spíše teplejší nebo světlejší (upřednostňují mužský nebo ženský vokál)?
Také, jestli jsou středy utopené, v rovnováze, nebo v popředí mixu?
Dík.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 15. 3. 2019 13:24

Tak som neodolal a objednal som procka z Penonu.Asi ich este nikto nema a neporovnaval ich. daRK ako si spokojny? Ty mas este tu povodnu verziu?
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 3. 2019 13:29

Ja som neobjednaval Tansio, pisal som len vseobecne k sposobu objednavok z Penonu (objednaval som IT01s a s nimi spokojny som).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 15. 3. 2019 13:45

Aha, ok tak som zle pochopil.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 16. 3. 2019 09:28

Tak v rámci mého putování a hledání nejlepšího možného zdroje pro Tansio Mirai jsem ze zdejšího bazaru zakoupil Shanling M2s. Po prvním poslechu jsem si říkal, že to není ono a byl v podstatě rozhodnutý ho poslat dál do světa, ale pak jsem si uvědomil, že mám sluchátka nastavená v Bass modu a zkusil nahodit ballanced mod. Světe div se, zvukově jsem najednou úplně někde jinde. Shanling M2s dává Tansio neskutečnou energii a sytost. V porovnání s Fiio M7 se změnilo podání prostoru, ten je posunutý víc do popředí, což mi ale nevadí. Ale energie zvuku je neskutečná. Proti původní M0, je zvuk o něco přesnější, lepší je separace nástrojů, a celkové sladění všech pásem. Je zajímavé, že když jsem M2s testoval cca před 1,5 rokem zpět v rámci pořádané tour, tak jsem z ní nebyl nijak nadšený. Nyní však je to zatím nejlepší zdroj zvuku pro Tanzio Mirai, jaký jsem měl k dispozici. Jedinou slabinou je výdrž (cca 9 hodin). Jsem zvědavý na porovnání s Hidisz AP80, pokud však vůbec někdy dorazí - komunikace a jednání s jejich obchodem je jedna velká fraška a tragedie ....
Naposledy upravil hanysek3099 dne 16. 3. 2019 13:26, celkově upraveno 1
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 16. 3. 2019 09:51

Já mám AP80 už doma pár dní. Máš už tracking number? Co se zvuku týče tak je určitě lepší než M0, charakterem spíš připomíná M1, je technicky lepsi/dospelejsi, ne tak zábavný, ale ani suchý. Tansio Mirai jsou takový hodně živý a dynamický, s M0 už to bylo někdy trochu moc, s AP80 je to lepší, zvuk je takovej klidnější. Charakter sluchátek se samozřejmě nezměnil, ale na AP80 víc vynikne. Sluchátka mám nastavený na balanced mód, ještě jsem nezkoušel to s AP80 měnit, ale jak psal mrazik že AP80 je světlejsi přehrávač tak to bych ani neřekl. Určitě je světlejší než M2s, ale ten mi přišel spíš tmavej, basovej, takže proti tomu je AP80 spíš vyrovnanej, co se týče různých DAPu a DACu co jsem kdy měl doma tak M2s byl suverénně nejtmavsi. Hrál ale dobře, akorát to nebyl můj šálek kávy. Na AP80 mi snad vadí jenom občas trochu krkolomny ovládání. Vydrž na baterku se zdá dobrá, lepsi nez M0, funkčně je to skoro stejny, ale AP80 má navíc lepší možnosti doladění zvuku, navíc krokoměr a rádio, ale kdo to využije...
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 16. 3. 2019 10:13

Václave trošku jsi to vytrhl z kontextu. Psal jsem že AP80 je údajně světlejší, než R3. Ne že je to světlý přehrávač. R3 jsem slyšel, AP80 ne. Toto jsem jen vyčetl či viděl z porovnání jiných. O AP80 jsem uvažoval, ale nějak jsem ho ve finále vyřadil. Lidi si hodně stěžujou na Hidizs obecně a po zkušenostech s xDueem, už nemám chuť na další podobný dobrodružství.
S Mirai mne stále baví poslech zázraku X2. Je fakt že bych se obešel bez toho šumu, ale jinak je to špičková kombinace.

-- 16. 3. 2019 10:14 --

mrazíkovo píše:AP80 je v podstatě bratr Hiby R3, R3 je asi krapet dotaženější, AP80 je údajně lazená decentně světleji, než R3. Oba běží na stejném systému, mají stejný čip. Hodně jsem o něm přemýšlel, ale celkem četné stížnosti uživatelů mne odradily. R3 jsem měl v ruce a osobně bych jí k Mirai i přes vyšší cenu preferoval. Nemyslím si, že světlý přednes přehrávače by k nim byl ideální. Spíš bych volil něco buď neutrálního nebo decentně teplejšího.

-- 27. 2. 2019 18:54 --

No já se picnu. Dnes se mi vrátila ta X2 z cest, tak jí teď poslouchám jak jinak, než s Mirai. Normálně jsem rád, že mi ta R3 dnes utekla. To by byla vyhozená čtyřka. Je neuvěřitelný co Číňan dokáže :-) A to jsem už začal mít choutky už pár dní po něčem šounim. Prodám Aune a nechám si zatím jen ty Kitajce. To jsou nejlíp utracený peníze co jsem kdy za sluchátkovou techniku dal.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 16. 3. 2019 10:24

Aha tak sorry, ja to pochopil z tyhle vety: "Nemyslím si, že světlý přednes přehrávače by k nim byl ideální. Spíš bych volil něco buď neutrálního nebo decentně teplejšího."
Myslel jsem že mluvíš o AP80.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 16. 3. 2019 13:30

No bohužel dosud nemám od Hidizs ani tracking number. Dnes ráno jsem si znovu psal s jejich supportem, protože se jim nelíbilo, že jsem to již řešil i přes paypal ... Od objednávky a zaplacení je to skoro měsíc a rozcházejí se informace přímo z jejich obchodu, cca před 10 dny jsem dostal e-mail, že přehrávač budou odesílat a dosud nic. Prostě jedna velká fraška. No uvidíme, podle recenzí a videí na youtube se mi AP80 moc líbí, jen jsem zvědavý kdy a jestli vůbec dorazí. Jak dlouho trvalo doručení od zaslání tracking number?
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 16. 3. 2019 13:55

4.3. posláno a 13.3. doma. Rakouska pošta.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 16. 3. 2019 23:44

PRO verzi asi ještě nikdo nemá?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pepis99 17. 3. 2019 10:55

Tiez som sa pytal ale ziadna odpoved. Ja som v piatok objednal z Penonu.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod geo65 18. 3. 2019 19:51

Dnes mi dorazily Tansio Mirai TSMR3 Pro.
- objednáno 21.2. pre-order
- odesláno 8.3.
- dodáno 18.3.
pošta Hong Kong
Penon deklaroval jako sluchátka za 16$
žádný doplatek (razitko BEZ CLA)
geo65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 19. 3. 2019 10:04

Nějaké první dojmy z Pro?

Penon to tak deklaroval sám od sebe nebo na vyžádání?
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 19. 3. 2019 10:11

U mě sám od sebe tak počítám že to delaj automaticky.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků