Novinky z Asie - přehrávače

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod blackwhit 27. 3. 2019 21:30

jeste vlastne jeden dotaz bych měl. kdyz nahraju hudbu na kartu do slozky music, jsou pak songy v přehrávači rozházeny a nejdou po sobě, což mě docela štve, protože ta alba mám naposlouchána tak, jak mají být...
Marantz PM7000N -> Bowers & Wilkins 606 Anniversary Edition

iPhone -> Apple Airpods Pro 2022
blackwhit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod doubter 28. 3. 2019 20:08

Můžu se zeptat na X2 nebo podobný přehrávač? Jde přehrávat hudbu při současném nabíjení? Hledám náhradu za Sansa e280 s rockboxem a QNGEE X2 mně zaujal. Díky za jakoukoliv radu.
doubter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 5. 4. 2019 16:16

Waypod D6, tváří se dobře, tak jsem ho zkusil. Je na cestě. Až dorazí, podám hlášení.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 18. 4. 2019 16:52

Mám ho doma. Menu je hodně základní, šum je nulový, zvuk neuráží, ale na první poslech ani neposadí do židle. To je ale většinou spíš pozitiní. Velikost je dobrá, dotykové ovládání je méně citlivé. Na displeji je aplikována folie a ta je i na zadním panelu. Zpracování je slušné, tlačítka nechrastí. Pamatuje si poslední pozici, pohyb v menu je svižný, startuje během pár sekund. Jdu poslouchat, potom zas něco písnu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 28. 4. 2019 19:54

Zkušenosti po pár dnech:
- výdrž 12h
- menu je hodně základní, umí pouze přehrávat
- šum na pozadí je nulový
- zpracování je na Čínu nadprůměrné
- zvukem je neutrální, prostor není nafouklý jako to uměla X2, v porovnání s ní má i méně detailů. Ne že by chyběly, ale nejsou tak dobře artikulované. Občas mám pocit absence objemu a živosti. Je to taková o chlup vyspěleji hrající, ale totálně oholená M0. X2 byla za 13 stovek super kauf. Tuto stálo dvojku. Umí to přehrát víc formátů, absolutně to nešumí, zvuk je slušný, ale ne vyjímečný. V klidném enviromentu, při soustředěném poslechu má svoje kouzlo, venku je to takový bez emocí. Ty uměla X2 výrazně líp.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 4. 2019 18:56

Po dalším a delším intenzivním poslechu konstatuji, že to není takový bang for buck jako X2, ale hraje to hodně dobře. Hlavně to absolutně tiché pozadí je pecka. Nepotřebujete-li fíčurky moderní doby a zajímá-li Vás pouze offline poslech, tak D6 určitě stojí za zkoušku. Hraje lépe, než Shanling M0 a nebál bych se říct, že nehraje výrazně hůř, než Hiby R3. To ale vyzkouším až tak příští týden side by side. Podle mne to není úplně blbě investovaná dvojka, jen je třeba brát v úvahu, že výbavou je to Škoda 105s.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 5. 2019 07:17

Waypod D6 vs Hiby R3
Tonalita takřka stejná. Oba bez šumu na pozadí. Výtěžnost detailu taktéž srovnatelná. Největší rozdíl je v podání prostoru, kde je jasně lepší Hiby. Čímž nechci říct, že D6 je v tomto parametru vysloveně slabá, jen R3 je pochopitelně lepší. V oblasti technických fíčur je R3 o vesmír jinde. Baterka vydrží stejně. Ovládání a displej jednoznačně lepší u R3. D6 97 USD, R3 199USD. Hidizs AP80 139USD a obecně asi tak na půl cesty mezi D6 a R3, ale výrazně blíž vybavením k R3.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wings123 4. 5. 2019 21:07

mrazíkovo píše:BT funguje. Je to malinko kostrbatý se připojit, ale maká to.

Ahoj, pls je mozne X2 pripojit cez BT tak, aby fungoval ako DAC pre (napriklad) mobil?
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 5. 5. 2019 07:47

To určitě neumí. BT funguje pouze pro přenos do sluchátek nebo repráčku.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod djchucky23 13. 5. 2019 12:00

Našel jsem pěknou recenzi 5 chi-fi dapů do 50Eur, včetně měření. Třeba to někomu pomůže při výběru... Je to sice španělsky, ale překlad do EN je celkem srozumitelnej.
https://auricular.org/5-reproductores-mp3-baratos/
djchucky23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djchucky23 29. 5. 2019 09:00

Dorazila mi X2 a po prvotním poslechu hodnotím velice kladně podání prostoru, hlavně hloubka a separace nástrojů je super.
A především - žádný šum! Testoval jsem s FA E2000, ATH CKS1000 a dokonce ani LZ A6 s loud čudlíkem na ON nešuměly.
Nicméně ovládání je krkolomné, netuším např. co dělá "Study mode", má to sice custom EQ, ale pouze 6ti pásmový a poslední band je jenom 6khz. Nepodařilo se mi spárovat s androidem přes BT a jak jsem pochopil, tak USB DAC neumí. Taky se mi nepodařilo najít stránky výrobce (pokud vůbec nějaké má) kvůli případnému update FW... No ale zvukově je to bomba. Jo a pobavila mě záplava CZ vlaječek na shopu na Ali, ze kterého jsem kupoval:))
--edit:
Tak pri zmene na vyskoveji ladene filtry na A6 se sum projevuje, nicmene se stale nejedna o nic dramatickeho, ale zalezi samozrejme na citlivosti pripojenych sluchatek a k nim pripojenych usi.
djchucky23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psot 26. 7. 2019 20:02

vážení přátelé, tak taky mi dnes dorazil, respektive synovi, nicméně ani za boha nejsme schopni propojit to s BT sluchátky ani žádným reprákem. V menu BT zakliknu ON a v seznamu mi tam visí pouze 2 položky, nějaké V80 a ve druhém řádku nějaké čínské nudle a za nimi v závorce 80:17 min. Hledali jsme všude možně a ještě v menu information jsme narazili na položku Ver: BT1.0.1 Date 2018-06-11
Jakým postupem jste to propojili ?
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 26. 7. 2019 20:27

Zkus to co tam je. Třeba se ty repráky hlásí jako V80.
Mě se Koss i Sennhesier "hlásí" normálně. Ale ten BT u X2 je hodně slabej.
Přílohy
koss X2.jpg
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 26. 7. 2019 21:47

Mně bt taky zlobil tak jsem to skrečoval a do posilky k němu mám trinity hyperion..5měsíců fachčí,bazerka si sedla,takže mimo bt a kostrbateho ovladani,za ty peníze.. super kauf
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baracuda2233 27. 7. 2019 16:08

Zdravím rozmýšľam nad kúpou mp3 prehrávača tak do 80 eur. Počúvam prevažne rap sem tam niečo tanečné čo sa týka sluchadiel tak sluchadlá používam AKG N200. Ďakujem za každú radu a názor :)
baracuda2233
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků