Pure Acoustic SPARK přechod na Wharfedale Modus Seven

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod szboris 16. 4. 2019 11:57

Zdravím mohl by mě někdo poradit mám av receiver marantz sr 4300 a k němu bedny PA spark vím nozecnost a chtěl bych teda mám možnost starší ale celkem ve vizuálním pěkném stavu wharfedale modus seven... Asi určitě chybu neudělám nebo ačkoliv??? Dále můžu mít i ještě lepší heco 500 ale cena se odvíjí od wharfedale za dvojnásobek jde mi o to bydlím v paneláku a obývák cca 4-5m nebo nemáte nějakej tip na sloupy do těch deseti tisíc nejlépe použité nové do desítky jsem se dočetl že šunt a regály nechci protože bych je chtěl i jako nábytkové doplňky ty sloupy... Děkuji vám všem za rady a předem se omlouváma mou neznalost pokud jsem se někoho dotknul...
Naposledy upravil Nick Cave dne 16. 4. 2019 17:48, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 16. 4. 2019 12:44

S marantzem by si mohly dobře sednout i tyhle Cantony
http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=4061
zvlášť pokud máš rád elektronickou nebo rokovou muziku.
Ale pokud je chceš kombinovat do sestavy domácího kina s těmi PA, tak to si nebude dohromady hrát moc dobře.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szboris 16. 4. 2019 13:07

Preferuji stereo... kino velmi sporadicky... PA článek půjdou ven tak ryby je někdo chtěl jsou v zánovním stavu... Jak říkám chci kvalitní stereo hudbu počínaje cd nosičem konče radiem... Děkuji za odkaz vypadají suprově...
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szboris 16. 4. 2019 16:10

Čím dál více se utvrzují na Heco metas 500 dva sloupy... neudělám chybu??? Můžu je mít za 8k oproti warfedale modus Steven ty za 4k teď babo raď...
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 16. 4. 2019 18:39

S Metas rozhodně chybu neuděláš, mám vyšší model Celan 500 a hraje to dobře.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szboris 16. 4. 2019 19:22

Zdravím všechny tapu tápu a dotapal jsem rozhoduju mezi těmato bednama vím asi nic extra tady pro fajnšmekry ale prosím o radu...
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szboris 17. 4. 2019 08:02

Ještě mi bylo nabídnuto Mission 774...???
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 4. 2019 08:12

Mission :hm, to raději ty Warfy nebo Heco. Slyšel jsem menší model Mission s těmi membránami z aerogelu v porovnání s mými Heco a ten rozdíl byl dost výrazně ve prospěch Heco.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szboris 17. 4. 2019 08:50

Díky moc málem bylo zle tak teda ty wharfy ty jsou zajímavý i cenou... U těch heco mě docela mate 4-8 ohm recik mám 8ohm a to jsou ty wharfy... aby to nedělalo neplechu...
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 4. 2019 11:09

Marantz SR4300 má uvedeno 6-16 ohmů, jmenovitá impedance Metas 500 je 6 ohmů, takže je můžeš bez obav připojit.
https://audio.com.pl/testy/stereo/zespo ... -metas-500
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szboris 17. 4. 2019 11:18

Aha tak děkuji za info nikde jsem to nevycetl snad jen těch 8 ale moc dekuji
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szboris 18. 4. 2019 17:30

Ještě co tohle wharfedale modus 7 nebo JBL hls 615 2centry plus 2surondy hls 610 a jeden centr... Který zvolit mám marantze sr 4300 sem tam filmy ale hlavně hudba rock pop ale i klasiku je mi jasný že to nejsou žádné pecky ale jsem omezen jak rozpočtem tak dopravou... Ještě se mi naskýtá pioneer s-31-lr-k úplně nový ceny jsou u Warfy 4k u JBL 5k za komplet a Pioneer 6k díky za eventuální pomoc radši bych větší ale jak říkám rozpočet tak max do 7tisic
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szboris 20. 4. 2019 00:16

Co říkáte na volbu Mission 752??? Za 7,5tis ???
szboris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szboris 23. 4. 2019 22:04

Pro správce: můžete ukončit děkuji za rady...
szboris
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků