Sluchátka na doma 2019

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanysek3099 21. 4. 2019 13:38

Nákupu použitých bych se nebál, je dobré si pohlídat zda se jedná o kompletní balení a např. zde na fóru je to zcela bezproblémové a bez rizika. Často se tak podaří koupit vynikající kousky za 1/3 původní ceny ... Např. moje aktuální Audio Technicy ATH-MSR7 jsem koupil staré cca půl roku, kompletní balení a stav jako nové a to za polovinu původní ceny - tj. 2600 Kč. Nyní mám na cestě Bang Olufsen H6 za 1900 Kč ... Často je pak možné šikovně zakoupené kousky prodat za stejnou či dokonce o něco vyšší cenu :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod U_F_O 21. 4. 2019 16:01

To Ládínek76,
díky za postřeh, je dobré slyšet názor "brejlovce" jako sem já :)
Škoda, za 3600 je to pěkná cena. Dnes bohužel o 1k dráž.

To hanysek3099,
asi největší problém vidím v tom, že já sám nemám dost zkušeností na to abych kupoval bazarová sluchátka.
Každý má svůj pocit z hudby, každý vyžaduje něco jiného. Trochu se konejším tím že aparatura má equalizér a případně si něco uberu něco přidám. I přesto si však netroufám na bazar.
U_F_O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 21. 4. 2019 18:36

Nejpohodlnější v této ceně jsou beyerdynamic DT770 (uzavřená) nebo DT990 (otevřená), Sennheiser HD 569 (uzavřená) nebo HD 559 (otevřená), Audio-Technica ATH-A550Z (uzavřená) nebo ATH-AD500X (otevřená). Jak ti budou sedět na tvé hlavě a s tvými brýlemi za tebe ovšem nikdo nevyzkouší.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod U_F_O 24. 4. 2019 19:45

Ola po delší době,
tak nakonec se jedu podívat na přelomu měsíce do Phy do audiga.
Všem díky za rady a postřehy určitě vyzkouším více modelů. Měl bych ještě dotaz ohledně zkoušení mám si vzít třeba i starý diskman na cd, na telefonu s mp3 asi flatus poznám. Bohužel nevlastním žádný digi přehrávač.
Sem i ochotný pohnout s cenou někam k 5k, takže snad si vyberu.
Pak dám vědět jak to dopadlo :)

P.S: omlouvám se, nevěděl jsem, že slovo p_r_d není spisovné a je považováno za vulgarismus. No člověk se pořád učí.
Naposledy upravil U_F_O dne 25. 4. 2019 05:44, celkově upraveno 3
U_F_O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tonik666 25. 4. 2019 05:28

Za me jen doporucim Audio Technica MSR7, zvukove u me v cenove kategorii vitezi (prvni verzi, nyni je i nova MSR7b - ktera ma kabely do obou musli a mene kabelu v prislusenstvi). U nich je klicove otestovat pohodli.
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Junior

Odeslat příspěvekod MacPhenom 25. 4. 2019 07:22

AKG K550 a ideálně koupit hlubší náušníky z pravé kůže.
https://www.aliexpress.com/item/Defean- ... 4c4dCuXWac
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 26. 4. 2019 13:56

Osobně se přimlouvám za Superlux. Jen ne HD669, která jsou uzavřená, ale polootevřená HD681 EVO. Hrají neuvěřitelně vyrovnaně, čistě a zábavně. Na doma jsou OK. Jediná nevýhoda je "levné" vzezření. Materiály jsou ale pevné, nic nevrže a obecně jsou velmi pohodlná (v porovnání s HD669 jsou mnohem pohodlnější).
Než budete lovit mezi dražšími modely, doporučuji alespoň poslechnout.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 26. 4. 2019 14:35

.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 26. 4. 2019 17:01

... keď Superlux, tak HD672 - vynikajúce zvukovo aj pohodlím ... majú špeciálne náušníky, ktoré sú "100% brýle-kompatibil" ... HD681Evo nie sú vyložene zlé sluchátka (Superlux vyrába aj podstatne horšie), ale v porovnaní s HD672 je to krám
Přílohy
Superlux_HD672__1200x900.jpg
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 26. 4. 2019 20:52

Díky za tip, testnu.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 29. 4. 2019 10:23

Z toho ovšem není poznat, zda jde o měkký náušník či přítlak lisující hlavu.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 29. 4. 2019 17:16

... to je pravda, ale oboje boli nasadené na rovnako veľkú krabicu s rozmerom cca 17cm.
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod U_F_O 30. 4. 2019 18:08

Krásné čarodějnice pánové.
Mám nějaké nové poznatky ohledně sluchátek :)
Strávil jsem 3h v pražském Audigu. Po vyzkoušení jsem úplně zavrhl ATH-M50X přítlak a plochý zvuk mi nesedl. To už 40ky mi přišli zvukově lepší. Další jsem si poslechl doporučované Meze 99 Neo, musím říct velmi pohodlné i pro mne s brýlemi. A mělké náušníky mi zas tak nevadily.
Poslechl sem si i ATH-MSR7 a bylo skoro rozhodnuto, jenomže pak mi pán přinesl na vyzkoušení
ATH-MSR7SE a Meze Classic 99. No a já sem teď, jak to říci slušně, v zádeli. Ten zvuk mě naprosto uchvátil. Meze zábavné živé. MSR7SE zatím to nejlepší co jsem měl na uších. Dražší sluchátka jsem už nezkoušel, neboť sem 2x překročil rozpočet.
No stejně sem u sebe neměl hotovost takže sem odjel z Phy mírně zklamán.
Teď však nevím co s tím. Pánové jsem možná i ochotný těch 10k do sluchátek dát, jsem blázen nebo je to normální?
Manželka si myslí že ano :) jenže je neslyšela.
POMÓÓC :D
U_F_O
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 30. 4. 2019 18:38

:oboze :oboze :oboze
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků