Update Firmware TCL U65S9906

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz


Odeslat příspěvekod H8me 2. 5. 2019 05:23

Ahojte. X1cka mi předevčírem nabidka aktualizaci na FW528, po nastaveni jsem spustil Kodi, stahl pluginy, nastavil vse a fungovalo to bez problemu, po vypnuti televize a zapnuti TV pozdeji uz Kodi nejde spustit, jen problikne obraz a vrati se do hlavniho menu. Pomuze jen vymazani uživatelských dat, jenze tim přijdete o všechny nastaveni a pluginy. Co s tim? Nějaký napad, nekdobse stejným problemem?
H8me
Junior

Odeslat příspěvekod majo00 2. 5. 2019 05:55

stiahni plugin "Backup" cez Kodi, zalohuje nastavenia aj pluginy, obnovis po resete. na fw528 som este kodi nespustal, dnes skusim
majo00
Junior

Odeslat příspěvekod H8me 4. 5. 2019 12:38

jak si pochodil? Me to furt nejede :-(
H8me
Junior

Odeslat příspěvekod majo00 4. 5. 2019 13:58

u mna kodi na fw528 funkcne
majo00
Junior

Odeslat příspěvekod Stevicek 4. 5. 2019 17:26

Na zálohu kodi doporučuji zkopírovat celou složku kodi, přeinstalovat a následně celou složku nakopírovat zpět a vše přepsat.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lexxad 6. 5. 2019 09:20

H8me píše:Ahojte. X1cka mi předevčírem nabidka aktualizaci na FW528, po nastaveni jsem spustil Kodi, stahl pluginy, nastavil vse a fungovalo to bez problemu, po vypnuti televize a zapnuti TV pozdeji uz Kodi nejde spustit, jen problikne obraz a vrati se do hlavniho menu. Pomuze jen vymazani uživatelských dat, jenze tim přijdete o všechny nastaveni a pluginy. Co s tim? Nějaký napad, nekdobse stejným problemem?



nekde par postu zpatky jsem o tom psal. neni to zavisle na verzi FW ale bohuzel na tve smule.
kdyz Kody updatuje knihovnu a ty televizi vypnes tak se ulozi do ~/.kodi/userdata gusiettings.xml a profiles.xml s nulovou velikosti. pak kodi takhle pada.
bud je vytahni ze zalohy nebo je smaz (tim prijdes o nektera nastaveni v kodi)
je to pakarna ale popravde nevim jak se to da vyresit lip nez mit po ruce zalohu...
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 6. 5. 2019 12:51

Pánové, tak v528 je první oficiální verzi oreo pro TCL X1.

https://www.tcl.eu/en/products/quhd-xcl ... 1-u65s9906

Bohužel minimálně u mé tv stále trvá bug s interpolací, je stále zaseklá na plno a pokaždé ji musím manuálně snížit.

Jak jste na tom vy? Vám interpolacě běhá normálně?
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J_T_H 17. 5. 2019 09:12

Ahoj,
potřeboval bych poradit, snažím se o downgrade z v528 zpět na A6/A7 a vůbec se mi nedaří. Update.pkg mám normálně na FD, instalace se spustí, poté dojde k restartu a... dál nic :-(... stále nabíhá logo androidu a nic se neděje... K tomu abych TV zfunkčnil musím znovu nainstalovat nějakou verzi A8. Zkoušel jsem různé verze marshmallow i nougatu, ale nepovedlo se mi dostat níž než na první verzi orea. Jsem už docela zoufalý, nemáte někdo nějaký nápad? Díky moc.
J_T_H
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 17. 5. 2019 10:52

Znovu stáhni pkg, naformatuj flashku, už jsem z verze 8 přecházel zpět na 6 asi 20x. jak instalaci pouštíš? odpojíš od elektriky, zmáčkneš manualni tlačítko joysticku napravo dole zezadu TV a zapojíš do TV?
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J_T_H 19. 5. 2019 10:33

Díky moc za odpověď...
Všechno přesně tak jak píšeš, odpojím od sítě, držím čudl na TV, atd... Zkoušel jsem i různé flešky, pochybuju že by byly všechny vadné, různé verze A8 se normálně nainstalují. Nemáš prosím odkat na nějakou funkční A6?
Děkuji.
J_T_H
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 19. 5. 2019 17:48

Tato verze je osvědčená, zatím jediná verze, která funguje bez problémů.

https://www.dropbox.com/s/jl800jp0f8bh3 ... 9.pkg?dl=0

ještě vyzkoušej :
Nastavení/ rozšířené video/ napiš postupně na ovladači 1 9 5 0/reset all

a ještě

Nastavení/ rozšířené video/ napiš postupně na ovladači 1 9 5 0/factory menu/reset shop

a teprve pak dej downgrade.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod J_T_H 15. 6. 2019 13:47

Stevicek: Děkuji Ti za rady a ochotu pomoci... Po několika víkendech laborování jsem zkusil tu nejjednodušší věc, koupil jsem novou flešku a světe div se, funguje. Sice nechápu, co bylo na dalších deseti špatně, ale asi mám nafoukanou TV, která se nekamarádí, s ničím co už bylo jinde... Takže rada pro ty, co to chtějí zkoušet, pokud se Vám nedaří downgrade, zkuste nepoužitý USB flash disk ... A neptejte se mě proč... :-D
J_T_H
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 15. 6. 2019 15:31

Jsou věci mezi nebem a zemí.... :-D
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků