Bluetooth reproduktor

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Chicanoo 7. 5. 2019 17:57

Denon Envaya 250 je perfektny a som s ním veľmi spokojný.
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod Geher61 10. 5. 2019 11:59

Ten Harman Kardon už je docela velká věc. To už moc není na běžné nošení ven. Věřím, že hraje fakt dobře a někdy bych si ho chtěl poslechnout, ale pro mě to není. Já mám už druhý rok k bazénu sentinel. Sice pravděpodobně nemá takovou kvalitu, ale pořád radši poliju vodou tohle než ten za 6 tisíc. :D
Geher61
Junior

Odeslat příspěvekod petrajss 10. 5. 2019 14:04

To už zálezí, na co konkrétně ho dotyčný chce. Na chození po venku ten HK samozřejmě není. Pokud chce však co nejlepší zvuk kolem 5000, nic lepšího prostě není, to chce prostě osobně poslechnout, výše jsem popisoval svoji zkušenost.

Vůbec bych to nesrovnával s repro typu JBL Charge 3 a podobnými, co zde byly doporučované, protože to je prostě úplně jiná kategorie. Jsou to nepoměrně menší repro, a už z toho, ale nejen toho důvodu se ten zvuk prostě rovnat nemůže.

Sečteno podtrženo, pokud jde o přenostnost a možnost nosit po venku, hledat něco velikosti JBL charge a jiné zde doporučované, pokud není problém velikost, za ty peníze neexistuje nic lepšího než ten HK
petrajss
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa07 11. 5. 2019 23:10

Tak jsem si objednal ty Harman Kardon zánovní z Alzy. Hrajou čistě a hodně pěkně, ale nějak se u mě nedostavil za tu cenu takovej ten "WoW" efekt, že bych si řekl, že to je fakt super. Ale nemám porovnání s žádnym jinym BT reproduktorem, jen s tim bose mini co měl kolega, ale ty bych musel mit vedle sebe, abych to dokázal porovnat.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 12. 5. 2019 02:30

Takže jsi spokojený? Budeš ho vracet nebo si ho necháš? :roll:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa07 12. 5. 2019 07:17

Popravdě se ještě rozmýšlím. Jako hraje pěkně, ne že ne, ale pořád se mi to zdá dost za ty peníze, takže ho možná vrátim. A pořád mám brouka v hlavě, jestli ten zánovní hraje tak jak má .. :D .
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geher61 13. 5. 2019 12:47

Neberte to nějak špatně, ale není právě princip těch bluetooth repráků je brát ven? Přeci jenom doma si můžete pustit normální drátový. Tak to aspoň já vidím. Používám ho zásadně někde venku. Nejvíc na zahradě.
Geher61
Junior

Odeslat příspěvekod wings123 13. 5. 2019 15:54

@Pepa07: pre aspon ake-take porovnanie reprakov vyskusaj toto (samozrejme, so sluchatkami): http://switcher.oluvsgadgets.net/
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 13. 5. 2019 19:48

Pepa07 píše:Popravdě se ještě rozmýšlím. Jako hraje pěkně, ne že ne, ale pořád se mi to zdá dost za ty peníze, takže ho možná vrátim. A pořád mám brouka v hlavě, jestli ten zánovní hraje tak jak má .. :D .


Asi bych si osobně poslechl testy na you tube,abych to mohl porovnat. :D
Možná je to také tím,že jsi měl větší očekávání.
Těžko bude něco přenosného hrát jako hi-fi sestava. :pozor

Vůbec nepíšeš jak je pouštíš.
Pouze bez kabelu?
Mp3 přes bluetooth? S jakou bitrate?
Zkusil bych je mít na kabel(220 V)a pustil bych do nich připojeným kabelem forát FLAC(něco dynamického)...ať se předvedou. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa07 14. 5. 2019 17:53

Většinou jsem to zkoušel bez kabelu, minimálně se zapojeným kabelem. Většinou jsem si pouštěl náhodné videa z youtube. Flat jsem zkoušel, ale bez zapojenýho kabelu, ještě to testnu s kabelem.

Jinak to hraje pěkně, neřikám že ne. Akorát mi občas přijdou slabší basy u nějakejch songů, ale to je asi proto, že to je "vyváženejší" zvuk.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 14. 5. 2019 18:36

Divné. :roll:
Právě basy si většina lidí vychvaluje.
Většinou bývají spíše kritizovány středy. 8-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa07 17. 5. 2019 19:55

Tak jsem to testoval ještě venku a hraje to parádně. Akorát jsem to měl skoro celou dobu na max, pouštěl jsem songy asi hodinu a půl a baterka mi spadla z 5 teček na 3, je to normální? A dá se u toho případně baterie vyměnit?
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pseudomagick 17. 5. 2019 20:19

To bude asi normální.
V dnešní době téměř nikdo výdrž baterií nechvalí ani u DAPů,natož u repráků na baterie. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa07 18. 5. 2019 14:09

Ještě to testuju a zkoušim a mám pocit, že to basuje málo při nižší hlasitosti, i když pustim třeba nějakej "bass test" song z youtube. Zkoušim ještě konkrétně 40 - 70 Hz a žádný extra dunění.
Pepa07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 5. 2019 15:35

Od tohohle zařízení nemůžeš očekávat žádný zázraky a už vůbec ne v oblasti basů, pod 70Hz to nic extra nepředvede.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků