P: HBO GO - volné sloty pro SMART TV

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 14:01

tvá absolutní zmatenost je patrná již z tvého prvního příspěvku - viz:

..Což je ale úplná blbost, protože by tím byl popřen princip služby HBO GO.
UPC má ve smlouvě zakázáno užívání služeb třetí osobou. V případě porušení může UPC smlouvu ukončit.
Nicméně... při přihlášení do HBO GO je nutno zadat přihlašovací údaje ke svému účtu Moje UPC. No nevím, jestli bych chtěl někomu dát své údaje, aby mohl ovládat můj účet :-)


být tebou, jdu raději zkoumat svou smlouvu s UPC a dál se k tématu nevyjadřovat.
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 5. 2019 14:09

Nejsem zákazníkem UPC.
Může se někdo jiný ecoboxe zeptat, jestli je oprávněn přeprodávat volný slot k HBO GO?
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 14:26

upřímně, o co ti jde? Proč řešíš to, jak nakládám se svým účtem, případně se svými údaji k účtu? A co je ti do toho, jestli je poskytuji z dobré vůle, nebo za symbolickou cenu? Jak jsi zmínil již v tom prvním postu, jakékoliv riziku a vystavení se případnému ukončení smlouvy nesu pouze já, tak co tebe trápí ?
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 16. 5. 2019 14:31

Upřímně je mi to úplně volný :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zkoumal 16. 5. 2019 14:32

Možná proto,že se tu snažíte podvádět.Měl byste také možná případné zájemce upozornit,že sledovat pořady na jeden účet lze pouze na dvou zařízeních současně...
zkoumal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 14:51

opět a znovu se mýlíte. Sledovat pořady v jednu chvíli je možné na všech přihlášených zařízeních současně. Samozřejmě celkový limit těchto zařízení přihlášených k jednomu účtu existuje a ten bych pochopitelně nepřekročil. Alespoň trošku bystřejšího jedince napadne, že předtím, než něco nabídnu, tak to otestuji, a proto vím, že to možné je. Dále znovu opakuji:
jakékoliv riziko a vystavení se případnému ukončení smlouvy nesu pouze já, tak co tebe trápí ?
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 16. 5. 2019 18:02

Nevím co řešíte? Teď si může každý pořídit tuto službu za 130 Kč ,, až na 5 zařízení,, což není žádný balík. Pokud někomu stačí jedna televize a ecobox mu to třeba za 50 Kč umožní jejich věc. Tady nelítají žádné tisíce abychom hledali Mirka Dušína. Složitější to určitě je u prodávání Windows a Office za 100 Kč oproti oficiálním cenám.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 16. 5. 2019 18:25

Aby tu byl konečně klid,tak téma je nahlášeno....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ecobox 16. 5. 2019 18:38

to je hezké, ale z jakého důvodu ? :-)

-- 16. 5. 2019 19:44 --

polda píše:Nevím co řešíte? Teď si může každý pořídit tuto službu za 130 Kč ,, až na 5 zařízení,, což není žádný balík. Pokud někomu stačí jedna televize a ecobox mu to třeba za 50 Kč umožní jejich věc. Tady nelítají žádné tisíce abychom hledali Mirka Dušína. Složitější to určitě je u prodávání Windows a Office za 100 Kč oproti oficiálním cenám.


přesně tak, absolutně nechápu z jakých pohnutek vůbec dotyční tuto záležitost řeší. Kdyby tu nudu radši zahnali něčím užitečnějším..
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 16. 5. 2019 18:54

Osobně si myslím,že podobné nabídky zde nemají co dělat.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 5. 2019 20:17

Nechápem túto posadnutosť robiť policajta a druhému riešiť inzerát alebo mu spytovat svedomie. Ak vás inzerát irituje, ignorujte ho alebo nahláste adminovi, nech sám posúdi porušenie podmienok fóra.
P. S. Svojím príspevkom nijako nechcem vyjadriť svoj postoj k podstate inzerátu.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aniki 17. 5. 2019 11:36

No,touha po krvi blizniho sveho je tu vice nez patrna(zvlaste vyse skody je zavratna). Jinak to,ze se napric vlakny kazdy druhy chlubi usetrenim tisicovych castek pri zasilani zbozi z ciziny neplacenim dph a cla,nikoho k nahlasovani takovych postů nevede. Navic je takovy postup vrele doporucovan vsem ostatnim jako naprosto legální. Trochu mi to hlavinka nebere.
Aniki
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ecobox 17. 5. 2019 12:05

Chlapci nemají nic lepšího na práci... to je potom těžké.. z lítosti vůči nim jsem již také přestal reagovat.
ecobox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lexx 17. 5. 2019 12:30

Jsi na diskuzním fóru, tak co čekáš, že se tu bude dít?
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 17. 5. 2019 13:22

Aniki-na posílání věcí z Číny je něco nelegálního?To je pro nás novinka....Byl by nějaký paragraf?
ecoboy-já lituji tebe,když se snažíš udat službu,která stojí pár korun.....
Máš pocit,že tu jen socky,který nemají na zaplacení normální služby?S podobnou nabídkou uspěješ na nějakém warezovém fóru,které je pro podobné nabídky jako stvořené.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků