Samsung 2018 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod milan.smart 29. 4. 2019 12:02

Ke svemu pripadu reklamace bych chtel dodat ze mi ze servisu nakonec poslali postou RMA protokol na zaklade ktereho mi v Alze vrati penize. Takze i kdyz jsem se trochu nacekal nakonec to dopadlo dobre. Zitra mi ma prijit novy Panasonic, tak jsem zvedavy :-)
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaho007 29. 4. 2019 12:24

jaho007 píše:1. Jak se dostanu na soubory v NASu? Nikde ho nevidím...
2. Když po resetu TV otevřu internet-google(můj účet)-aplikace googlu-fotky, načtou se mi a můžu si je prohlížet. Po chvíli, kdy jsem na živém vysílání TV a vrátím se na google, tak mi po kliknutí na ikonu fotky napíše, že musím nainstalovat prohlížeč (chrom, MS, safari...), vybral jsem chrom, tváří se to jako že instaluje a pak vyskočí hláška, že není podporováno...Na technické podpoře Samsung mi nedokázali poradit...Údajně ale v Google funguje Tizen jako výchozí prohlížeč...
Díky moc za pomoc s těmito dvěma zádrhely jinak perfektní televize.

Problém přístupu k NASu vyřešen, díky.
ad2) stále trvá, ani v Samsungu to nevyřešili...
jaho007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 2. 5. 2019 09:35

Konecne dorazila Panasonic 65FX780. Az na par detailu jsem spokojenej. Obraz se mi libi, ovladani stejne na jake jsem byl zvykly + je tam par sikovnych vylepseni. Nahrava v poradku, da se vypnout display.
Ramecek dole je fakt hrozne siroky proti tomu Samsungu, ale to je jen detail. A taky se s tim hrozne spatne manipuluje na drzaku na zdi jak je to tenky.
Ale kdybych se mel znovu rozhodovat, urcite bych bral zase Panasonic
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnybandit 5. 5. 2019 08:48

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s řadou Samsungu 7172. Konkrétně se mi líbila UE58NU7172 jako dobrý kompromis mezi 65 a 55". Prodejci v Electroworldu, kde je TV k mání mě od této řady odrazují a doporučují řadu 74xx. TV bude určena na běžnou každodenní konzumaci TV z pozemního vysílání, takže by mi dle mého mohl základ stačit. Nebo máte jiný tip, na podobnou TV? Díky.
johnybandit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 5. 2019 09:22

74 ma oproti 71 akurat trochu sirsi gamut, co je ale pri sledovani TV vysielania celkom nepodstatne. Inak nie je 74 v nicom viditelne lepsi. Tak ak je drahsi, tak tam nema velmi zmysel priplacat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonki 18. 5. 2019 15:38

Pánové, jak to je tedy s tím lokálním stmíváním u samsung UE55,65NU8002?
Opravdu to nejde vypnout?
Jonki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spyko 18. 5. 2019 18:55

Asi ne,dej nízký a uvidíš,uber ostrost!
spyko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lyall 23. 5. 2019 14:12

Ahojte, vyberam novu tv, rad by som siel do Samsungu a vyberam medzi tymito modelmi UE55NU8002, QE55Q6FN a QE55Q8DN. Oplati sa vobec priplacat za QLED technologiu?
Lyall
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 23. 5. 2019 15:04

Za Q6 ne, za Q8D jo
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orlov 23. 5. 2019 16:33

Ale budeš spokojný aj s NU8002
orlov
Junior

Odeslat příspěvekod MaroH 24. 5. 2019 12:30

Ahoj, jaký držák používáte na stěnu (pokud teda máte primontovano) ten originál samsung stojí celkem ranec a nemá naklapeni. Tv musím bohužel umístit trochu mimo osu, takže ji budu potřebovat naklapet horizontálně i vertikalne (gauc -> postel) mám nu8002
MaroH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan.smart 24. 5. 2019 15:32

Já mám Stell. Konkrétně tento:
https://www.stell.cz/vysuvny-polohovatelny-drzak-na-tv/sho-1005

A spokojenost. S tím Samsungem (NU8002) to šlo, předtím Panasonic taky OK a teď nový Panasonic taky OK. Akorát kvůli tomu Samsungu jsem to musel převrtat výš protože má ty díry na šrouby přes celý záda a né spíš dole jako většina ostatních TV. Naši si ho pořídili taky (ten držák) a též spkojenost.
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaroH 25. 5. 2019 07:53

Díky za tip. Ještě používáte někdo nějakou klávesnici nebo chytrý ovladač? Na základní obsluhu je ten dodávaný celkem vpohode, ale nějaké pokročilejší ovládání nic moc. Možná to vyřeší připojení mobilu, ale výhledově asi něco s číslama a pismenkama asi uživim
MaroH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dm602 25. 5. 2019 09:14

Samsung Smart je ovládač k tv je to najlepšie čo som zatiaľ mal
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod polda 25. 5. 2019 10:13

Pokud bude expert na net, tak jasně že bezdrátová s touchpadem se hodí, zrovna minulý týden měli v CZC za dobrou cenu jeden typ.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků