Samsung QE55Q8DN - České aplikace v Německu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Luky77 10. 6. 2019 20:52

Ahoj, mám samsung QE55Q8DN na wi-fi v Německu a TV mi samozřejmě neumožňuje stažení českých aplikací. Jde toto nějak obejít. Do telky chci dostat aplikaci pro O2TV, Lepší TV nebo něco podobného. Díky za radu.
Luky77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 11. 6. 2019 01:54

no mozno je to sprostost, ale mohlo by fungovať teoreticky ze cez mobil si stiahnes z obchodu apku, na zmenu vpn, nasledne vytvoríš v mobile wifi siet a skúsiť sa s nou napojit na tv, prakticky ci je to mozne neviem
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod Luky77 11. 6. 2019 19:49

Maxpayne,díky za radu. Bohužel, telefonem jsem se připojil na českou firemní VPN, udělal hotspot, obnovil nastavení na TV, připojil jí na tuto wi-fi a stále to nejde. TV požaduje zadat PSČ, české ignoruje a vezme jen německé.
Luky77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yiakubou 12. 6. 2019 11:58

Asi jedina moznost je nejak tu televizi pripojit pres VPN, aby si myslela, ze je v Cesku.

Ja mel taky Samsunga, kupovaneho ve Spanelsku a ceske aplikace se mi tam objevili az kdyz jsem si to privezl do Cech, jinak to neslo. A i potom to cele nebylo uplne koser, problemy s titulkami, atd... protoze to proste nebyl model urceny pro cesky trh.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 12. 6. 2019 12:55

Pokud vím,tak dříve šlo v TV zadat zemi instalace.
https://www.youtube.com/watch?v=riNBXwbiTKo
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luky77 15. 6. 2019 15:00

Na zemi instalace se tv vůbec neptá, ani jsem nenašel kde to změnit. TV je koupená ofiko v ČR. Nechápu proč je to v dnešní době v EU blokované. :hm
Luky77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 15. 6. 2019 16:22

Reset Smart Hub jsi dělal?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 6. 2019 15:19

Zkus jinou VPN, připoj TV na hotspot s CZ VPN serverem a dej úplné tovární nastavení u TV.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků