Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 6. 2019 11:34

Mam dost svetlu obyvacku a lesklost pozorujem len pri vypnutej telke, pri beznom pozerani to nie je vobec vidiet. Resp. to nie je vidiet na tolko, aby to bolo rusive. Kym ste o tom nepisali, ani ma nenapadlo, ze by to stalo za zmienku :-)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paulo78 16. 6. 2019 11:46

nebude problem, ze Sony dava do aj rovnakych tv rozne typy VA panelov? od AUO,Sharp,alebo Samsung??
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mokrous 16. 6. 2019 12:16

Kdoví co za tím je... Sony na to nikomu neodpoví. Na lince podpory vám ani neřeknou, zda máte zaregistrovanou prodlouženou záruku od prodejce. Slíbí vám, že někdo hned zavolá zpět a už nezavolá nikdo. Nikdy. Druhý operátor to zjistit neumí. Asi se musím zeptat na nádraží a nebo v zelinářství, to bude mít větší logiku a šanci na úspěch.
Mokrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pirek.jan 16. 6. 2019 15:29

Já mám tv taky naproti oknu a Odraz má opravdu velký. Žaluzie nepomáhají při slunci používám závěsy. Ke Kodi jsme už psali dříve - na Android TV funguje cca 20gb soubor v pohodě, pak buffer a seká se. Na jiných android krabičkách v pohodě.
pirek.jan
Junior

Odeslat příspěvekod Mokrous 16. 6. 2019 18:06

No aspoň někdo tady přizná problém i na svém stroji. :-) Já mám okno z boku a to samé. Buď se koukám večer a nebo na 2 obrazy přes sebe.
Mokrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 6. 2019 18:12

Ja by som si to priznal, od poobedia svieti slnko, okná z boku, ale nic... a to mam jas stiahnuty aj eco zapnuté (mam to prednostne na večerné pozeranie).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 6. 2019 08:20

Mokrous píše:No aspoň někdo tady přizná problém i na svém stroji. :-)

Preco by s tym mal mat kazdy problem? To je vysoko individualne. Tam hra ulohu vela faktorov preco to niekomu nemusi vadit.
Mnozstvo svetla v miestnosti, charakter a farba miestnosti, uhol, alebo sa proste clovek sustredi na obsah a nemusi to vnimat atd.
Co sa lesklosti povrchu tyka, na trhu su aj ovela vacsie zrkadla ako ten Sony, a masove staznosti na to niesu, ludia to kupuju aj tak.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mokrous 17. 6. 2019 10:07

"Lidi to kupujou i tak..." Víc asi netřeba dodávat.
Mokrous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 6. 2019 10:13

Lebo im to zrejme nevadi. Čo je na tom take zvlaštne?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosswell 22. 6. 2019 11:57

Máte někdo TV připojenou na wifině a používáte Youtube? Trochu mě zlobí kvalita obrazu a ne všechny videa ve 4k jsou plynulá,některá hrají úplně dokonale a některá se trhají....Kdybych do TV dal přímej síťovej kabel tak přijdu o možnost pouštět videa z mobilu do TV.Teda aspoň to tak chápu, když mám TV a mobil na připojený na jedné wifině tak je to spolu propojené ale kdybych tu tv měl připojenou napevno kabelem tak to asi fungovat nebude.Nevím kde může být chyba proč TV nepřehrává vše automaticky v nejlepší dané kvalitě.Nemyslím si že mám pomalou wifi když některá videa hrajou opravdu bez problému.Mám aktuální update z května na TV. Budu rád za nějakou radu :)
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 6. 2019 12:43

:hm
Preco by si mal prist o prehravanie videi z mobilu? Ved predsa ten kabel co pojde do TV je pripojeny k rovnakemu routeru ako telefon.
Tomu routeru je uplne jedno ci tam veci pripojis kablom ci vzduchom.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 6. 2019 13:07

Ja mam telku pichnutu na kábli a prehrávanie ide, a fungovalo aj na wifi. Ako píše Ryan, router to pošle tak či tak, on pridelí všetkým zariadeniam IP bez ohľadu na wifi / LAN.
Pravda je, že na 4K videach z YouTube to seká niekedy. Netuším kvôli čomu, rýchlosťou pripojenia to určite nebude.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek71 24. 6. 2019 10:22

Pokiaľ chceš prehrávať na TV videa z youtube , tak je samozrejme jedno, ako je TV pripojená k internetu. Len musí byť na rovnakej sieti ako telefon, z ktorého to spúšťanie iniciuješ.

Druhá vec je zrkadlenie obrazovky mobilu na TV, miracast. Tam je potreba byť na WiFi. Ale to asi nebude tvoj prípad.
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pirek.jan 7. 7. 2019 20:50

Vyšla nová aktualizace : Aktualizace firmwaru na verzi 6.652. Nahrál jsem přes Flash, zatím se jeví v pohodě- podsvícení titulků konečně opraveno
pirek.jan
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 10. 7. 2019 10:41

Tak jsme čekal kdy mi naběhne update přes OTA, ale evidentě asi nikdy, nevím v čem je problém, ale televize stále hlásí, že mám aktuální FW... Rozhodl jsem se tedy nahrát přes USB, je tedy OREO stabilní a spolehlivé ? nerad bych pak měl TV, která funguje OK, zalagovaný krám... Díky
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků