Cambridge 851w hraje brum

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod athlet008 7. 6. 2019 21:07

Ahoj. Na hifi mám docela smůlu. Před pár lety jsem tu řešil piskajici Velodyne subwoofer. Dneska mám problém s koncovým zesilovačem starým dva dny.. Z připojeného reproduktoru vychází Brum. Tyhle pazvuky jdou pouze z levého výstupu a to i bez připojeného vstupu. Pokud připojím na Receiver brum se utlumi ale stále tam je. Abych overil zda je vadný zesíilovac, připojovat jsem na test i druhý repro i jiné kabely k repro. Zesilovač příští týden asi vrátím, ale zeptám se, řešil už někdo něco podobného? Diky

-- 7. 6. 2019 22:11 --

https://youtu.be/R7GCTm5H9Ko
athlet008
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 8. 6. 2019 17:11

V naprosté většině případů se jedná o problém ve tvé elektrické síti. Odnes zesilovač vyzkoušet někam jinam, např. ke kámošovi, který takový problém nemá a pokud se projeví stejná závada, pak teprve reklamuj.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 10. 6. 2019 13:34

No pokud by tam byla zemní smyčka ( u jednoho zesilovače jsem měl podobný problém) tak ten brum byl ale v obou reproduktorech. Divný je, že je jen v jednom. Vyzkoušej jak píše Tombas a případně vrat ve 14 denní lhůtě.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 13. 6. 2019 11:39

pokud by to byla zemní smička tak mně pomohlo
https://www.dipolnet.com/galvanic_isola ... R48605.htm
u mně byl problém s anténou na AV jakmile jsem připojil anténu byl Brum,po odpojení bez problému...
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod athlet008 24. 6. 2019 21:10

Nakonec se ukázalo, že se jedná o vadný kus. Nechápu výstupní kontrolu... :-(
athlet008
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 25. 6. 2019 10:59

Stane se.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman2277 8. 8. 2019 19:43

Tento výrobce je velmi poruchový.Proto má taky nízké ceny.Je to něco za něco.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků