Over ear sluchatka do kancelare

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 6. 2019 22:07

Jasné, že málokto rieši, z čoho počúvať 500eurove sluchatka, lebo v tom má väčšina jasno. Ty máš youtube, podcasty a pod, ale žiadnu riadnu predstavu, co chceš... hlavne, aby to bolo lacné, lebo ty "kvalitné" sluchatka vlastne nechceš. To sa ťažko radí. Nie si sám, kým v tom ma človek bordel, tak tápe. Sluchatka do prace sa tu riešili veľmi často, skus vyhľadať staršie vlákna, minimálne získaš prehľad a lepšiu predstavu, čo vlastne chceš. Otázne je, či to pri tom youtube a tvojom budgete nie je skôr strata času... zober tie Krky a mas vystarane.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jpe11 18. 6. 2019 23:40

_daRK píše:... hlavne, aby to bolo lacné, lebo ty "kvalitné" sluchatka vlastne nechceš. To sa ťažko radi.

Ja chapu, ze te svymi dotazy otravuju :) priznavam, ze se v tom nevyznam. Ale proto se ptam.
Ze musi byt lacne jsem nikdy nerek. Uz jsem mel sluchatka bose i beats (ted me asi ukamenujete), ktere rozhodne lacne nejsou, spis naopak. Ale za ty penize je to teda velmi bidna kvalita, jak jsem zjistil. Proto ted resim, jak kvalitni / draha sluchatka vlastne pro muj ucel maj smysl.
Naopak si myslim, ze predstavu mam dost konkretni. Ale predstavu o pouzivani, ne predstavu o produktu. Nejak nevidim na mem pristupu nic spatneho.
Taky se priznavam, ze treba Krk jsem doted vubec neznal. A jsem rad ze jsem se tu zeptal, protoze vypadaj super a asi u nich skoncim (nebo u dt770). Takze diky
Naposledy upravil jpe11 dne 19. 6. 2019 06:34, celkově upraveno 1
jpe11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 19. 6. 2019 05:57

V žiadnom prípade neotravuješ, to nebola podstata môjho príspevku. Nebuď hneď vzťahovačný.
To "lacné" si síce nenapísal, ale v podstate sa pohybuješ vo veľmi nízkom budgete, je to však len na tebe a v rámci tvojich potrieb to stačí (?) . A neboj, tiež som začínal s podobnou čiastkou.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jpe11 1. 7. 2019 18:45

Po dlouhem zvazovani, kdyz uz jsem mel vybrane Krky, pak Superluxy, jsem nakonec koupil DT770 :) sice pres puvodni budget, jsou trochu vetsi nez bych si pral (v kanclu vypadam jak pilot) ale jsou super! Diky za rady pratele. Ted jeste sehnat kvalitni muziku na youtube, ze...
jpe11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 1. 7. 2019 20:11

vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 1. 7. 2019 20:42

https://www.youtube.com/watch?v=r_d7HhGwQYE
to me proste nedalo to neposlat
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků