Philips 50PUS7303 první dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kitt2002 17. 7. 2019 11:28

Ano zatím vše ok, kromě pomalosti přepínání kanálů, ale to bylo i před updatem.
S10 plus
Kitt2002
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sxorpio 17. 7. 2019 12:24

A update si robil normálne cez nastavenie a aktualizáciu? Či nejako externe si hľadal ešte, pretože tam mi píše číslo frimware, ale aký android tam je som si nevšimol. Každopádne vyhľadať novú aktualizáciu mi to už nechce. Dík
Sxorpio
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 17. 7. 2019 12:32

Dal jsem přes nastaveni vyhledat aktualizace a teď mam již oreo.Co jsem měl předtím, popravde nevím.
S10 plus
Kitt2002
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 7. 2019 18:14

Kitt2002 píše:Ano zatím vše ok, kromě pomalosti přepínání kanálů, ale to bylo i před updatem.

Měl jsem Philips 6523 a po aktualizaci se zpomalila hodně. Přešel jsem na 7303 a aktualizace se celkem bojím. Aktualizacema to akorát ku.rvěj, aby člověk kupoval nový modely a chrochtal nad nimi, jak jsou to úžasně rychlé TV.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sxorpio 17. 7. 2019 19:17

Ja som na Oreo prešiel, ale neviem porovnať rozdiel, keďže som spustil aktualizáciu hneď na začiatku. No musím povedať, že odozvu to má celkom dosť, neviem či na začiatku bola taká, ale teda úplne pri štarte TV a nastavovaní bola svižná, no od menu a tak ďalej to je celkom akoby opozdené. Čo sa teda bojím, čo bude za pol roka pri systéme Android, ak už teraz je takáto :nenapadne
Ak máte niekto radu ako zosvižniť systém budem len rád :-)

Zároveň viete mi niekto povedať ako funguje upscaling na 4K? V nastaveniach sa dá zapnúť HDR a ultra resolution, ale neviem či by práve tieto nastavenia mali pomôcť. Alebo proste TV samé od seba upravuje obraz aj bez ďalších prípadnách nastavení? Pri zapnutí ultra resolution pri SD či HD kvalite nevidím žiadny rozdiel :hm
Sxorpio
Junior

Odeslat příspěvekod destyl01 23. 7. 2019 11:08

Zdravím..
chtěl bych se zeptat..jak přehráváte filmy z HDD v PC (něco jako SmartShare na LG). Někde jsem četl že tento Philips to neumí i s titulkama v rámci domácí sítě..
Je nějaé jiné řešení jak si přehrát filmy v PC i s titulama a nemuset přitom sdílet plochu?
destyl01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 23. 7. 2019 17:26

Co HDMI nebo USB kabel?
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod destyl01 23. 7. 2019 17:55

HDMI? to je právě to sdílení plochy, které jsem nechtěl.
USB? Můžeš to nějak rozvést?
destyl01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 23. 7. 2019 18:00

Je to pro tebe drahé koupit HDD nebo Flash disk?
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jardadts 23. 7. 2019 18:01

Destyl:
1.Zkus nainstalovat Plex
2.dnes uz neni moderni prehravat slozite neco z PC nebo HDD. Vygoogluj si Kodi a Stream cinema.
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 23. 7. 2019 18:06

No mě to problém nedělá mám 1tera HDD a na něm momentálně 500 gb FHD a 4k filmů, stáhnu hodím na HDD a koukám, žádný problém. Proč si doma zabíjet síť sdílením tak velkého obsahu přes kodi.
Naposledy upravil Mclaren F1 dne 23. 7. 2019 18:10, celkově upraveno 1
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gustoh 23. 7. 2019 18:09

Alebo nainstaluj do PC Serviio a do TV VLC Player a Kodi a poskusaj co Ti bude viac vyhovovat.Alebo ako sa pise vyssie kup HDD ci USB flash a ten zasun do routeru alebo do TV /ak teda mas router s USB/.Moznosti je viac.Ja pouzivam vsetky moznosti a na dvoch Philips TV s Androidom.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 7. 2019 18:58

Stačí, jak je zde psáno, nainstalovat do PC Serviio a na telce najít připravenou nabídku jeho DLNA serveru. Hotovo. Titulky umí Serviio vypálit přímo do filmu. Takže nezáleží na tom, zda nějaký formát TV zvládne, nebo ne.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod destyl01 25. 7. 2019 19:36

..ještě dotaz. Nejde mi upravit /odstranit aplikace na hlavní obrazovce..Ve starší verzi to šlo..teď proběhla jakás aktualizace a nejde s tím hnout..nevíte někdo?
destyl01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivotv 26. 7. 2019 12:37

Jestli myslis tu horni listu kde mas ikonky aplikaci (oblibene) tak podrz OK na ovladaci asi 1-2s a zobrazi se ti menu, kde mas moznost presunout nebo odstranit ikonku z listy.
ivotv
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků