Hi res prehrávač do 400 eur

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tonik666 1. 8. 2019 18:19

Zalezi take na pouziti. Jestli to chce na ven nebo na doma. M0 je ma ven plne dostacujici, rikat o ni ze je dobra jen jako transport je prehnane, navic cloveku, ktery zatim sam nevi zda slysi rozdil.

Za me: vyber si sluchatka, idealne na bazaru, a k tomu prehravac - klidne ten Shanling M0. Rozpocet nemusis vycerpat cely. Tim ze jsi tady na foru je stejne dano, ze do roka kupujes neco jineho:)
Lotoo Paw S1/Schiit Fulla 2 + Meze 99 Classics/Grado RS2e
Shanling M0 + ATH-MSR7 (Grado SR60i, AKG K451)
tonik666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 1. 8. 2019 18:39

Ad dark: No možná s tím Dragonem by mobil hrál celkem ok,nebo s Mojem,ale já nedám na dapy dopustit.V levé kapse mobil,v pravé dap,žádné další krabičky.Nachodím hodně km na procházkách se stafbulkou,bo mi dost sportů kvůli kolenu odpadlo a bez dobrého poslechu by ty km nebyly,to se vsaď!!!Proto tam nechci android..jen menu složky,200gb karta,a zvuk,který žádný telefon nemá.nástroje,prostor,slyšíš si bubeníka potichu prdnout ,s nadsázkou.Když jsem poslouchal tu M5s,ať s f9pro nebo It 01s v Audigu,ať Floydy,Tracy Chapman,Bocelliho,Pavarottiho či Maiden..bylo to skoro jako kdyby stáli ti muzikanti vedle mne..prostě u mne je dlouhá husí kůže u naposlouchané věci,ta nej reklama pro výrobce :tleskani :tleskani :love: .Možná někdo ty rozdíly neslyší,nebo je slyší málo 8-) nevím,u mne to tak je.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 8. 2019 18:48

tonik666 píše:Zalezi take na pouziti. Jestli to chce na ven nebo na doma. M0 je ma ven plne dostacujici, rikat o ni ze je dobra jen jako transport je prehnane, navic cloveku, ktery zatim sam nevi zda slysi rozdil.

Ak si prečítaš môj príspevok ešte raz, napísal som temer to isté ako ty, len inak. Ako hlavný DAP (na doma) treba niečo lepšie, a to hlavne pri jeho rozpočte. Ak tu však príde niekto, kto nechce pustiť viac ako 100 eur, s kľudom mu ho doporučím. Po posledných updatoch je po SW stránke už navyše vychytaný.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 1. 8. 2019 19:02

Nemá cenu až tak slovíčkařit...:-)).Je to jen muzika,né věda nebo práva.I když někdy to tak nevypadá.Důležité je aby si vybral a my si tady mohli popovídat nebo někomu poradit.Navíc finální výběr je jen na něm.Stejně nás nejvíce motají výrobci recenzenti a jiní...bohužel ,aby jsme kupovali,a byli ve finále,relativně ..věčně..nespokojení.:-)
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 1. 8. 2019 21:27

baracuda2233 píše:Zdravím uvažujem a kúpe prehrávača do 400 eur k sluchadlám Akg N200. Čo sa týka žánru hudby počúvam prevažne rap a sem tam niečo tanečné.Ohľadom zvuku preferujem viac basy no skôr pevné, čisté a presné. Nakoľko mám väčšie prsty uprednostňujem displej od veľkosti 3,2 palca a väčšie. Ohľadom značiek niesom nijako jednostranne zameraný no nemám osobnú skúsenosť so žiadnym prehrávačom resp. mám transcend no to je škoda písmen. Celkom sa mi pozdáva značka hiby, shanling model 2x a 3s, xduoo x20, hidzis ap200, alebo ibasso dx120. Čo sa týka Fiio bral som do úvahy model X5 3rd a m9 no čo sa týka rady m vraj je tam nejaký problém s podporou ak som to správne pochopil a na fiio, čo som tak zbežne narazil na vlákna tak sú rozporuplné nárory tak neviem k čomu sa prikloniť.Viem, že som, len vymenoval modely danej značky v cca rovnakej cenovej relácii, no keďže nemám nikde poblízku miesto, kďe by som si vyskúšal, čo len jeden zo zmieňovaných prehrávačov a neviem , čo je kvalitný zvuk budem vďačný za každú radu :)


Pokud se chceš posunout v kvalitě zvuku,uvažoval bych spíše a nejprve o upgradu sluchátek. :-)
Přehrávač za 400,-EUR ti moc nepomůže. :pozor
Osobně bych raději poslouchal hudbu z mobilu se sluchátky za 400,-EUR,než ze sluchátek za 100,-EUR z přehrávače za 400,-EUR. 8-)

Další celkem rozumná volba je koupit si levnější(základní)přehrávač(třeba FiiO M3K)a 320,-EUR investovat do lepších sluchátek. :roll:

Pokud se ti ale vážně jedná pouze o přehrávač(a ne o kvalitnější zvuk celkově),tak bych ti asi poradil koupi iBassa DX120 či Cowonu Plenue D2(dislej sice 2,8 palce,ale ovládá se výborně).

Zde: https://www.audigo.cz/Prenosne-audio/MP ... X120-brown

Nejlépe uděláš,když si zajdeš do prodejny Audigo.cz(viz odkaz výše),v Praze či Brně,kde si přehrávač osobně poslechneš a otestuješ.
Zárověň si tam můžeš poslechnout i jiná sluchátka,čímž zjistíš kam či kudy se lze posunout ke kvalitnějšímu zvuku. 8-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cookiee82 3. 8. 2019 16:46

Dosporil by som trochu a kupil fiio m11. Velky display, 2 sloty na sd karty, asi najrychlejsi DAP momentalne a velmy dobry zvukovo. Potrebujes ale lepsie sluchadla, ako uz bolo spominane.
cookiee82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 3. 8. 2019 17:43

Kup Qngee X2 a zbytek nacpi do sluchátek.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 3. 8. 2019 19:49

M11 je nesmysl..Vezmi tu x2 z Penonu jak psal kolega nade mnou a k tomu f9pro či It01s a budeš nadšený i spokojený!!!
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 4. 8. 2019 12:08

Ad baracuda: Jo teď je v Alze i zlevněný Cowon J..taky jsem ho měl na zkoušku 8-) .A moc fajn ,jenže jsem měl v té době jen It O1 a Soundmagic e10..a spolu jim to děsně dunělo.Tam byl problém spíše sluchátek,ať jsem čaroval s nástavci,jak jsem chtěl.Jinak mu nebylo téměř co vytknout. ;-] .
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 14. 8. 2019 15:21

Tak jsem měl doma pár dní m2x ..a vratil jsem ho.Nesedl mi asi s f9pro ani s it01.Po xkrát opakovanem hodinovem poslechu na vychazkach mně děsně bolely uši a poslech jakoby unavoval..delší bych nedal,při hlasitosti na 30 a to jsem i měnil nastavce.Konfrontovano zvukově s X2 i m2s,a nikde nebyl problem.Ani zvukově mi nesedl,přebytek basu s in ear,a zvuk mi přišel takový umělý,jakoby směrem k Fiio nebo na poslech eletronické či moderní hudby.Přehrávač super design,menu přehledné,lepší dynamika"a více šťávy než m2s.a utahl i větší sluchatka,i na symetriku.S meze neo hrál fantasticky i s klipsch reference on ear fajn,ale moje in eary mu nejspíše nechutnaly.A jako dac zase hrál s Aune x7s lépe m2s.3dny jsem s tim zápolil a žádná rádoby psychoakustika dunění ani jakoby únavu z uší neodstranila,takže bohužel.A z těch poslednich dapů mne tenhle mrzí nejvice!!! Teď mám strach i vyzkoušet bazarové m3s,ale tu m5s v Audigu musím prolustrovat déle bo tam jsem tohle nepostřehl.ale byl to kratší poslech.Takže zatim zůstanu u m2s.

-- 14. 8. 2019 16:44 --

Jo a jinak ho v žádném případě nehaním. :-) .V této cenové relaci je to pro mne jeden z nejhezčích dapů,s plno super vychytávkami :tleskani ,ale bohužel mi u něj nastal stejný problém jako u Plenue j.Prostě laděním v kombinaci s ineary co mám není pro mé uši. :roll: :roll: .A jiným uším určitě chutnat bude.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cookiee82 7. 9. 2019 12:42

brodus píše:M11 je nesmysl..Vezmi tu x2 z Penonu jak psal kolega nade mnou a k tomu f9pro či It01s a budeš nadšený i spokojený!!!

Mal si to v ruke a pocul si to niekedy???

-- 7. 9. 2019 13:46 --

brodus píše:M11 je nesmysl..Vezmi tu x2 z Penonu jak psal kolega nade mnou a k tomu f9pro či It01s a budeš nadšený i spokojený!!!

Apropo ked pocuva hip hop f9pro urcite nie... To uz radsej tie it01s
cookiee82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 7. 9. 2019 13:16

Ad cookie:Prošel jsem erou..kotoučákú,gramodesek,walkmanů,diskmanů,i dost hifi věci v rámci možnosti peněženky jsem vystřídal,takže mám jako ambicioznější posluchač celkem naposlouchano..:-))Měl jsem doma na 14dni skoro všechny přehrávače od Fiia,všechny jsem vrátil do Alzy,a m9 jsem zkoušel hodinu v Audigu.Starši modely od Fiia jsem vlastnil, byly super a hlavně echt natur zvuk.X5 2gen super,fiio x1,..ty nové jsou víc předražené mobily..Pak už fiiu celkem ujel vlak..hezký design,mraky funkcí a jiné,ale se zvukem je to horší :-))A cenovka 13t je nesmyslná,má na výběr plno jiných a levnejšičh dapů,s určitě lepším zvukem..Ať si radši koupí sluchatka za 8k a dap za 5..A jak psal kolega výše..ty Ibassa it01s na tvoje žánry super..Taky jsem je poslouchal dlouho v Audigu,i když na mně už dost přebasovane,..
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cookiee82 7. 9. 2019 13:28

brodus píše:Ad cookie:Prošel jsem erou..kotoučákú,gramodesek,walkmanů,diskmanů,i dost hifi věci v rámci možnosti peněženky jsem vystřídal,takže mám jako ambicioznější posluchač celkem naposlouchano..:-))Měl jsem doma na 14dni skoro všechny přehrávače od Fiia,všechny jsem vrátil do Alzy,a m9 jsem zkoušel hodinu v Audigu.Starši modely od Fiia jsem vlastnil, byly super a hlavně echt natur zvuk.X5 2gen super,fiio x1,..ty nové jsou víc předražené mobily..Pak už fiiu celkem ujel vlak..hezký design,mraky funkcí a jiné,ale se zvukem je to horší :-))A cenovka 13t je nesmyslná,má na výběr plno jiných a levnejšičh dapů,s určitě lepším zvukem..Ať si radši koupí sluchatka za 8k a dap za 5..A jak psal kolega výše..ty Ibassa it01s na tvoje žánry super..Taky jsem je poslouchal dlouho v Audigu,i když na mně už dost přebasovane,..

Hmmm. Tak to mame celkom iny pohlad na vec. Ziadne fiio nehralo nikdy tak dobre ako m11. Cenovka je uplne v poriadku. M11 bije na hlavu vsetko do 600. Doslova vsetko. Funkcionalita je neuveritelna a jedine co chyba je opticky vystup. Je to najlepsi DAP v pomere cena vykon na trhu. Ten android je tam pre jedinu vec. Nemozes ignorovat ludi ktori puzivaju tidal a spotify. Je to tam len koli tomu. Navyse android nijako neovplyvnuje zvuk. Android stack je komplet obideny btw.
Apropo mal som AK70, AK SR15, IBASSO DX156/158, IBASSO DX221/229, SONY ZX300, SHANLING M0, FIIO M9, FIIO X5 A uprednostnujem M11 pred vsetkymi. Ale tak kazdy mame ine usi a vkus. Ja by som sa len zdrzal vyrazov ako "nesmysl" lebo vsetci pocujeme trochu inac. A bolo aj povedane ze najprv sluchadla z cim 100% suhlasim lebo tie maju najvacsi podiel na qualite reprodukcie.
cookiee82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brodus 7. 9. 2019 13:48

Věřím.a to je sice hezké,ale mne zajímá zvuk,a ne android či funkce od toho mam mobil.:-)) Dap je to krásný..ale to byla x5 3gen také,a mazala zpět k zelenemu marťanovi:-)).Určitě si ho poslechnu a bude li zvukově dost dobrý,rád to přiznám.A třeba i později bazarovku koupim.Planuji ještě jeden dap na doma,na propojení s hifi zesikem.Navic dotyčný nikdy dražší dap neměl tak za mně pro začátek zbytečná investice.

-- 7. 9. 2019 14:55 --

A neignoruji názory jiných..:-) už tak jsme blázni že za ty krabičky utrácíme. Kdyby přítelkyně našla krabici se záručaky,asi by mi sbalila kufry..Jen se nebráním srovnání,že na první jizdy mu stačí rapid a netřeba utrácet,za bmw.:-)

-- 7. 9. 2019 15:08 --

A mimo toho Sony a jedno Ibassa jsem skoro všechny na chvili slyšel.. takže fajn přístroje,nicméně mam dost jiných koníčkú,takže to si nejde dělat tolik radosti,a jak jsem psal,je to o penězích.A to úplně socka nejsem:-))
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baracuda2233 5. 10. 2019 10:08

Zdravím vás, nakoľko mi momentálna finančná situácia nedovoľuje zainvestovať väčšiu sumu do sluchadiel tak som sa rozhodol pre sluchadlá Fiio F9 pro no potreboval by som k nim prehrávač ktorý by ešte vyzdvihol basovú zložku a mal väčší displej. Cena by mala byť tak do 200-250 eur maximálne. Ďakujem za každú radu :)
baracuda2233
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků