Zesilovač + streamer nebo drahý AV? OT z diskuze

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2019 19:04

Bubak_Praha jestliže součástí Tvých příspěvků bude dál forma urážek a provokací vůči dalším uživatelům, rozloučíme se. Toto ber jako napomenutí před udělením trestu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 10. 8. 2019 22:22

MgX:
Upozorneni beru. Nicmene doporucuji ti vetsi vhled do situace. Chapu, ze neni v moznostech cist vsechny komentare a znat realne zkusenosti vsech prispevatelu fora. V pripade Denkeze jen poukazuji na fakta, ktera o sobe sam napsal. Vse lze dohledat. A to nijak nekomentuji podryvacny a spory vyvolavajici zamerne kontroverzni Denkezovy postoje. Jeho posledni varovani zrejme neni bezduvodne.

Pokud je ale poukazani na takova fakta v rozporu s pravidly tohoto fora, napis zde prosim odkaz na prislusne pravidlo fora, ktere to zakazuje, a klidne mne ukonci.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 11. 8. 2019 10:07

MgX:
Vidim, ze trest (posledni varovani) byl udelen, aniz bych od napomenuti pred udelenim trestu napsal jediny prispevek splnujici podminku pro udeleni trestu. Zda se, ze forum administruje autokracie jesitnosti namisto platnosti vlastniho slova.

...a ted prijde uspokojujici, na oko seriozne zduvodneny ban :-).
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MarekKE 11. 8. 2019 12:48

Bubak_Praha : Fandim ti.
MarekKE
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 11. 8. 2019 18:16

Nechci zasahovat adminům do jejich práce.Ale v tomto vlákne se mi Bubákův príspevek nezdál jako konfrontacní.
Neznám Bubákovu historii v jiných vláknech,tady ale jen diskutoval...
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 8. 2019 19:34

Bubak_Praha přivlastním si slůvko, které jsi použil... Doporučuji Ti, aby ses věnoval jen technice a diskuzi o ní. Další diskuze je naprosto zbytečná, oba dobře víme proč.

A další věc. Dostal jsi napomenutí a k tomu přívlastek poslední varování. Nejsi jakkoliv omezen na fóru. Ve svém příspěvku nepíšu, že nic řešit nebudu, píšu, že...
MgX píše:Bubak_Praha jestliže součástí Tvých příspěvků bude dál forma urážek a provokací vůči dalším uživatelům, rozloučíme se. Toto ber jako napomenutí před udělením trestu.
Nemyslím si, že bys byl omezen ve fungování na fóru, nedomnívám se, že bych Ti já nasadil BAN, ač bych jistě mohl. A znovu - oba dobře víme proč. Zatím jsme se nerozloučili.

Upozorňuji Tě, že další diskuze se mnou na toto téma je naprosto zbytečná. Všímej si techniky a o ní diskutuj. Ostatní diskutující nechej bez povšimnutí. Jestliže Tě někdo uráží, napadá... napiš to v soukromé zprávě mně, nebo moderátorovi.

Ostatním... prosím, abyste nezasahovali do práce moderátorů a administrátora. Uvědomte si, že nevidíte vše a vždy nevíte vše. Navíc - na fóru je proti pravidlům diskutovat o zásahu moderátorů a administrátora. Je to právě proto, že řada uživatelů vidí jen to, co vidět chce, či co vidět může. Děkuji za pochopení.


Pro zopakování, protože některým pravidla nic neříkají...
SuperForum.cz píše:8. Využívejte i soukromou cestu
Pokud chcete kontaktovat moderátory nebo administrátory, či si chcete na někoho stěžovat, použijte cestu soukromých zpráv. Zbytečně tím nezahlcujte fórum.

Pokud se chcete bavit s konkrétní osobou, použijte taky cestu soukromých zpráv nebo jiné soukromé komunikace.

9. Pokud nerespektujete tato doporučení, mohou zakročit moderátoři
Vaše příspěvky mohou být bez předchozího upozornění upraveny, nebo smazány.
Spam a multiposting bude řešen mazáním takových příspěvků.
Můžete být upozorněni na nevhodné chování (jednou, podruhé, ... naposled), můžete si vysloužit negativní hodnocení, nebo můžete být vyloučeni z komunity uživatelů.
Pro zachování korektnosti diskuzí a rovného postavení mezi uživateli, je zakázáno používat více účtů (přezdívek/nicků), a to za jakýmkoliv účelem.
Slovo moderátora je konečné a další diskuze se nepřipouští. Pokud se vám jeho rozhodnutí nelíbí, máte možnost se odvolat k administrátorovi tohoto fóra.
Administrátoři a moderátoři neodstraňují ani nemění znění příspěvků na žádost uživatelů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 11. 8. 2019 20:08

Děkuji za vysvětlení.

I přes značnou délku textu v něm chybí to nejpodstatnější: odpověď na již položenou otázku, proč byl udělen trest v podobě "Posledního varování", když nebyla splněna tebou stanovená podmínka k udělení trestu (pokračování v jednání, na které upozorňuješ)?

Neber to jako diskusi s tebou, není to diskuse. Je to otázka na zjevný rozpor mezi tím, co slovem deklaruješ (Toto ber jako napomenutí před udělením trestu.) a tím, jak jednáš (trest udělen okamžitě), jelikož Poslední varování je forma trestu. Jen tomu nerozumím, proto se ptám. Snad je to již srozumitelné. Admin by měl být fér člověk, který jedná podle svých uvážlivých slov.

Hezký večer
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 12. 8. 2019 00:12

Bubak-Praha: četl jsi, nediskutuj. Poslední varováni není trest ani forma trestu, proste jen varováni, trestem je BAN. Už to neřeš.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 12. 8. 2019 07:44

Tombasi, s tim, ze Posledni varovani neni trest, se mylis:

viewtopic.php?p=11107019#p11107019

Proto se MgXe na rozpor mezi tim, co deklaruje a tim, co dela, ptam. V situaci, kdy se MgX odvolava na pravidla, zatimco sam nerespektuje pravidla jim stanovena, je to myslim fer, ne ;-)?

A jestli za otazku proc MgX nejedna podle sveho vlastniho vyjadreni, dostanu ban, tak... :-D.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 12. 8. 2019 08:58

No tak to bude špatné, kdo se pak bude s Denkezem hádat? :/
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 12. 8. 2019 09:07

:D
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 12. 8. 2019 11:05

Bubak_Praha bohužel nemohu za to, že nechápeš vztah mezi dvojicí vět, které v jednoduchém textu stojí za sebou. Vše jsem Ti vysvětlil v textu i s citací.

Už nyní Ti mohu dát BAN, neboť byť jsi byl poučen, opět diskutuješ o trestu, či nějaké formě postihu, namísto toho, aby ses věnoval standardní diskuzi ve vlákně/na fóru. Cíleně a vědomě vytváříš nadbytečnou diskuzi mimo základní směr vlákna. Takže jistě chápeš, že pokud budeš pokračovat, administrátor dostojí svému slovu, dle Tebou vyřčeného „se zachová fér“ a udělí Ti trest.

Vraťme se k diskuzi o AV technice. Děkuji za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 12. 8. 2019 11:47

Omlouvám se za svou nepozornost, ale nikde ve tvém textu nevidím odpověď na, cituji, "zjevný rozpor mezi tím, co slovem deklaruješ (Toto ber jako napomenutí před udělením trestu.) a tím, jak jednáš (trest udělen okamžitě), jelikož Poslední varování je forma trestu.

Abys pochopil: nevadí mi, žejsem dostal trest Poslední varování. Proč by taky mělo, vždyť je to jen diskusní fórum. Jen se ptám, proč byl udělen trest aniž byla splněna tebou samým stanovená podmínka k udělení trestu?

Sám bych byl rád, abychom to vyřešili věcně a bez okliček. Stačilo jednoduše přímo odpovědět na přímou a vcelku jednoduchou otázku:

MgX: "Trest jsem udělil, aniž by Bubak_Praha splnil mnou stanovenou podmínku pro udělení trestu, z toho důvodu, že ...".

A bylo by to :-). A pokud to, že se vyhábáš odpovědi na zjevně nepříjemnou (ale logickou) otázku, díky čemuž ji musím psát potřetí, je důvod dát mi ban, tak prosím :-).

Já se jen ptám na kontradikt ve tvém jednání. To nemůže nikomu rozumnému vadit. Doby, kde se za pouhé položení otázky nekompromisně trestalo a reálně bezmocní si tím dodávali falešný pocit moci, jsou snad už dávno pryč.

A pokud vyzáváš k návratu k diskusi o AV technice, všimni si prosím, kdo zde s OT diskusí začal a kdo ji kličkováním zbytečně prodlužuje. Pevně věřím, že pravidla tohoto fóra platí pro všechny nerozdílně.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 12. 8. 2019 12:54

Dobře, jak myslíš. Udělení definitivního trestu standardně vyhlášeno zde. Uživatel má možnost se odvolat k hlavnímu administrátorovi fóra -> Marek Lutonský.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků