Uživatelé, kterým bylo uděleno negativní hodnocení

Rady, náměty, připomínky, ...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2019 18:46

Uživateli s nickem Majky majk udělen trest „Poslední varování“ s aktivním schvalováním příspěvků.

Uživatel nereaguje na upozornění moderátorů, neřeší upozornění ve vláknech, nečte SZ s přípomínkami. Opakovaně zakládá nová a nová vlákna s obdobným dotazem, přičemž porušuje pravidla i ve zvolených názvech vláken. Uživatel byl terčem kritiky, kterou již vzneslo i několik běžných uživatelů fóra.
Styl položení dotazu s následnou kontrolou textu Majky majkovi také nic neříká.

Uživatel může dále působit na fóru, avšak jeho příspěvky nyní podléhají schválení moderátorem. Teprve následně budou viditelné pro všechny čtenáře. Na schválení příspěvků není automatický nárok.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 8. 2019 12:53

Uživateli s nickem Bubak_Praha udělen trest Trvalý BAN za formu zbytečných hraničních provokací vůči dalším uživatelům. Po napomenutí administrátorem s citací pravidel, uživatel dále diskutuje ve vlákně k formě uděleného trestu, respektive napomenutí, a to i přesto, že již jednou byl napomenut.

Trest byl udělen i s ohledem na to, že se evidentně jedná o již dříve trestaného uživatele, který původní trest obešel založením dalšího účtu, což je dalším porušením pravidel.

//Doplněno... namísto postupu v souladu s pravidly si uživatel založil znovu další nick a přispíval z něho. Přezdívka byla deaktivována.

//Doplněno... další nick Bubak_Praha2 deaktivován. Kromě jiného je nyní již jasné, že uživatel byl na fóru dříve přítomen minimálně pod přezdívkou Petulda.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků