tv do 500eur od 50 palcov anebo hisense h55u7a vystavený kus

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod miso99 16. 8. 2019 18:11

Nazdar hoši, potreboval by som poradiť, hľadám nejakú tv do 500 eur, od 50 palcov, mám doma ešte plazmu panasonic, chcel by som ale už niečo smart, pobehal som všetky možné obchody, ale ani jeden tv ma nezaujal,
všetko to bola obrazová hrôza, aj z vyššou cenou, len v tých predajniach sú tie tv asi všetky nastavené od výroby, bol na nich obraz full hd, ale rozmazané čmuhy, preto sa obraciam na Vás o nejaké tipy.

chcel by som hlavne na filmy a šport, na magio box pripojiť, bude sa dať vôbec vybrať niečo v tejto cene? je mozne kupit aj 100 hz panel?
niečo, čo by sa aspoň priblížilo plazme? diky :)
Naposledy upravil MgX dne 17. 8. 2019 12:23, celkově upraveno 1
Důvod: Aktualizován název vlákna.
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 8. 2019 21:07

Podobný styl zobrazení plazmě vytváří OLED. Záleží pak na potřebách každého a jeho vnímání... co je a není kvalitní.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 16. 8. 2019 21:19

som zvyknuty na plazmu, takze cokolvek horsie mi nepride kvalitne, je mi jasne, ze to take iste nebude, ale tie tv v obchode mi prisli bud hrozne, alebo hrozne nastavene, chcem ostry obraz, nie smuhy a kocky pri pohybe a nejake aplikacie, ziadne prehnane naroky....oled su prilis drahe este, tak za par rokov, ked budu dostupnejsie si kupim
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 16. 8. 2019 21:26

Ano, ale chceš kvalitní obraz za poměrně nízkou cenu. To trochu může dřít. Takže si sám musíš odpovědět na otázku, jak moc velký kompromis překousneš. Zatím si projdi toto fórum. Rad v různých cenovkách je zde mnoho.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 16. 8. 2019 21:37

roky som tv neriesil a dnes som prekvapeny, kolko penazi musi clovek dat za pouzitelnu tv....
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod miso99 17. 8. 2019 10:40

zdravim, podla parametrov som si vybral hisense h55u7a, ale maju v planeu len posledny vystaveny kus, nebude sa to dat asi vratit, da sa kupit len na predajni ,neviem, ci kupovat takuto tv, este som ho nebol ani pozriet, neviem, ci sa tam mam vobec motat, lebo to nieje u nas v meste, existuje 100hz ekvivalent v tejto cene? asi nie, diky za odpoved
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 8. 2019 11:01

Nezakládej neustále nová vlákna, když řešíš stále to samé - aktuální výběr televizoru. Dotaz můžeš položit v původním vlákně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 17. 8. 2019 11:03

tak si mal zmazat toto vlakno a to nechat, pre boha ziveho, ked ti to tak ukrutne vadi, stale zakladam, zalozil som az dve, aby si sa neposr....
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 8. 2019 11:12

Čteš pravidla? Nechápu o co Ti jde. Nic jsem Ti nesmazal, normálně byly sloučeny obě vlákna. Máš to v jednom.

Nedělej nám tu laskavě chaos. Místo, abys napsal SZ a požádal moderátora o řešení, tak to honem vyřešíš po svém. Je třeba slepě nemyslet jen na sebe. Když lidé, kteří chtějí poradit uvidí, že tu máš XY nových dotazů v samostatných threadech, neporadí.

A tu vulgaritu si příště odpusť. Anebo si ji nechej domů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 17. 8. 2019 11:35

tu mi aj tak mi nikto neporadi a kazdy ma na haku evidentne, len ty si mi napisal, aj to nie konkretne na co som sa pytal, tak som vytvoril nove, kde bola konkretna otazka uz v nazve, co je na tom k nepochopeniu? ok, prepac, ale ked si mi napisal, ze zakladam neustale, ako keby som ich zalozil 25
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 8. 2019 11:38

My tu máme podobných „expertů“, kteří si nepřečtou pravidla a řeší fórum jak vyhovuje jim každý den několik. Jinde se za takové chování dává automaticky BAN. A to nemluvím o následném příspěvku.

Já Ti napsal, že vlastně máš jakoby nesplnitelné požadavky pro mnohého rádce. Co víc Ti kdo má napsat? Projdi si v klidu fórum. Máš tu mnoho vláken s obdobným dotazem, požadavkem. Jsou tam zmíněny i konkrétní televizory. Jestli Tě nebaví číst a hledat, musíš bohužel počkat, zda někdo odpoví.

-- 17. 8. 2019 12:40 --

Chceš něco do 500 EURO, oběhal sis obchody, ale všechno Ti přijde jako hrůza. Tedy předpokládám, že i dražší telky. Co Ti kdo má nabídnout? Jediná rada je... zajdi si tam s fleškou a nakoukanými videi, s tím, že si obraz nastavíš dle svého. Abys z televizoru vymáčkl víc. Ono někdy není jednoduché přejít ze starého na nový. Byť na lepší. Tzv. síla zvyku hraje taky roli.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 17. 8. 2019 11:46

ja som preklikal x tem, teraz konkretne som chcel poradit s tym hisense a kupovanim vystaveneho tovaru, kedze som nikdy taky nekupoval a tiez neviem, ci je panel zo 100 hz inej znacky v podobnej cene
ja som nenasiel, ale mozno by niekto vedel poradit
kedze toto nikto necita, tak som zalozil nove, lebo ta telka je tam posledna, tak som chcel zvysit moznost, ze mi niekto odpovie, lebo ak to napisem sem, tak o to ani pes nezakopne, teda som len chcel zvysit pravdepodobnost odpovede, lebo ma suri a v inych temach na nu odpoved nenajdem, jo ? ;)
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 8. 2019 12:00

Ty nevíš, kolik lidí toto vlákno četlo. Jen prostě neodpověděli. Možná i proto, že odpověď tu máš.

Kupovat jeté zboží je vždy sázka do loterie. Nikdo nemá křišťálovou kouli, aby věděl, že bude OK. Že nejede někde ve kšeftě 24 hodin denně, několik měsíců v kuse. Nikdo netuší, jak se k tomu kdo chová. Máš tam známého, co o té telce něco ví? Ne, nekupuj. Nebo si domluv možnost vrácení a nechej napsat do prodejky.

Pokud sis prošel naše fórum víš, zhruba od jaké ceny se dávají do TV 100Hz panely. Běžně v telkách za 12500,- Kč nejsou, to opravdu ne.

Ty možná spěcháš, ale to neznamená, že se nebudeš chovat dle stanovených pravidel. Předpokládám, že sis je ani nepřečetl. Ale vulgaritu zvládáš předat ihned.

-- 17. 8. 2019 13:24 --

Mimochodem, na počítadle je natočeno více než třista čtenářů, kteří se koukli na toto vlákno.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso99 17. 8. 2019 12:27

dakujem za radu a prepacte, pan velkomozny, volaky som z toho....zmateny ;)
miso99
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 17. 8. 2019 12:41

Tady a tady jsou podobná vlákna tomu Tvému. Informací je tam dost. Těch vláken je zde spousta.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků