Android TV [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Refael 21. 8. 2019 06:47

O cem bych se potreboval poradit, je to, ze nekolikrat se mi u me TV stalo, ze se nezapla. Nedeje se to kazdy den, ale obcas mi trva az 10 minut nez se zapne.
Podle mne je to problem Android TV Oreo. Kdyz se nakonec zapne, objevi se logo Androidu Oreo nikoli TV kanal jako obvykle.
Nevite nekdo, jak se tomu da predejit?
Diky za odpoved.
Refael
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MachrCZ 21. 8. 2019 08:03

Mně O2 TV přes integrovaný prohlížeč jede, jen je nešikovný a pomalý...

Včera se mi nedařilo teda na TV přihlásit, na PC to šlo.. Ale nepsalo to tu hlášku co všem, ale jako kdybych zadával chybné údaje...

V kodi jsem zkoušel 4 různé doplňky a ani na jednom jsem se nepřihlásil.. furt mi to tvrdí, že mám špatně heslo nebo mail, přitom jsem se xkrát zkusil na PC těma samejma údajema přihlásit a v pohodě.. takže to fakt nechápu
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Honek_ 21. 8. 2019 09:07

Zkusil bych ve správě účtu O2 TV vyčistit připojená zařízení. Třeba Sport Pack má omezení na jedno aktivní zařízení, tak jestli se to už třeba v tom Kodi s něčím nepere? Ale jinak tedy nevím ...
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inskeu 24. 8. 2019 20:38

Ahojte,

je možné v Android TV spustiť Skylink Live TV? V google play sa aplikácia nenachádza.
inskeu
Junior

Odeslat příspěvekod jito 25. 8. 2019 06:13

jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalko58 26. 8. 2019 13:03

Spustit Skylink Live TV sa spustit da, ale uplne ******* sa ovlada (osobne odskusane).

Co sa tyka predoslych dotazov a rad, tak sa divim, ze velmi malo sa tu odporuca VLC, ktory zvlada prehravanie zo zdielanych zloziek na jednotku a nie je taky pazravy na zdroje ako KODI. A hlavne je jednoduchy na nastavenie (netreba citat miliony manualov a podobne.) :-)
Naposledy upravil Nick Cave dne 26. 8. 2019 13:09, celkově upraveno 1
Důvod: zbytečná vulgarita
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 26. 8. 2019 14:18

Kdyby jsi to nevěděl,tak tyto aplikace se ovládají pomocí air mouse....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalko58 27. 8. 2019 07:20

Akoze kvoli jednej aplikacii aby som mal popri ovladani dalsiu vec? Nie dakujem. To prostredie SkylinkTV je robene na ovladanie dotykom (patlanim po displeji). Aspon 1,5 roka dozadu tomu tak bolo. V Skylinku to asi robia schvalne...

Zatial najlepsiu aplikaciu, co sa iptv tyka ma podla mna slovensky Antik. Ale kolko ludi, tolko chuti. ;-)
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JICA 6. 12. 2023 14:45

15 Gb paměť zdarma u Android smart TV[/u].
Instalace Google v TV umožňuje využívat paměti z Google disku.
Po spuštění se vyplatí přepnout na verzi pro PC.
Hlášku o možných problémech stačí vypnout, vše funguje.
Podporovány jsou APK, Repo... zip,doc,docx,txt,pdf,odt,jpg,png,ptp,zip,avi,mkv,mov,ts,vob,wmv,mp4,mpg.
Po doinstalování z G-Suite Marketplace epub, rar aj.
U nahraných souborů mpeg2,djvu,shn,wma,m3u se nabídne jen stažení do vnitřní paměti.
Testováno na Philips TV.
Při volbě
Nahrát
se objeví výběr aplikací , funguje např. dobře Mixplorer,
hůře TotalCommander.
Nahrávat a sdílet lze obousměrně, (i velkých videí) na PC apod.
JICA
JICA
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků