Vbudovane TV v Porsche

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubomird 22. 8. 2019 14:37

Ahojte, mam zabudovane TV v Porsche Cayenne. V jednom TV module sa vklada CD, ale nechce mi ho zobrat dovnutra, da sa to nejako opravit? Vobec mi nechce bez pouzitia sily zobrat dnu CD. Ked ho tam dam nasilu, neprehra ho. Na TV je napojeny cinch vystup 3 farby. Co sa k tomu da prehravat, aby mi to prehravalo rozpravky? USB kluc asi nie ked to je digital a cinch je analog. Alebo su nejake redukcie prosim? Skratka potrebujem cez tie TV nieco prehravat ale nie cez CD ale cez nejaky prehravac, ktory sa da prepojit s kablom cinch. Prosim o rady.
Dakujem
Lubomird
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 22. 8. 2019 14:44

Mít takové auto a vymýšlet takové bastlírny?
To se řeší novým rádiem s obrazovkou....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 8. 2019 14:53

Porsche Cayenne se prodává ojetý od 170k aktuálně, to zase neni nějaká raketa. Za to nekoupíš ani zánovní Fabii. Takže bastl u nějaký ojetiny proč ne?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod viking81 23. 8. 2019 06:46

Spravne pises. Ten farebny vstup je analog a film na usb je digital (aj na DVD). Takze aby si si prehral film z USB (DVD) cez analogovy vstup v tych "TV", tak budes potrebovat prehravac. Najlacnejsie prenosne sa predavaju od 50 EUR. Podporuju USB a maju AV out. Nevyhoda tohoto riesenia je, ze ti pribudne v auta dalsia krabica a budes potrebovat tahat k tomu elektriku a av kabel do tych zabudovanych. Kedze tieto prehravace maju vlastny LCD, tak sa v podstate straca zmysel tych zabudovanych. Preto moja rada je, skus si pozriet niekde nejaky bazar, co by stala oprava/vymena prehravaca v tych zabudovanych a ak by to bolo moc drahe, tak kup taketo dva prehravace alebo nejake lacne tablety a ucel to splni rovnaky ;-)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubomird 23. 8. 2019 07:23

Ahoj. Dik za odpoved. No keby sa dali nahradit te tv v opierkach tabletami, to by bolo naj.. Ale najskor to chcem skusit s tym co mam. Neexistuju nejake redukcie, aby som na ten cinch z tv prepojil napr mobil?
Lubomird
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 23. 8. 2019 09:13

noo v prvom rade potrebujes telefon co podporuje a/v out (myslim ze treba mat USB-C). Neviem ci existuje krabicka co ma usb-c vstup a analog a/v out, tak je mozne ze potom potrebujes redukciu z usb-c na hdmi a hdmi na a/v analog out uz najdes bez problemov...ak sa pletiem, tak nech ma niekto opravi :)

-- 23. 8. 2019 10:17 --

toto je ta redukcia HDMI na a/v out...

https://www.conrad.cz/av-konvertor-hdmi ... 48.k989287

ale potrebuje to dalsie samostatne napajanie. A toto je potom redukcia z usb-c na hdmi napr...

https://www.alza.sk/i-tec-usb-c-hdmi-ca ... .htm#popis

ale ako som pisal, je to dost krkolomne riesenie ;-) dva tablety zavesene cez tie existujuce obrazovky spravia lepsiu sluzbu ;-)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lubomird 23. 8. 2019 13:30

A existuje prevodnik z usb na cinch? Ze by som prehral nieco z usb kluca? To nepotrebuje ani napajanie..
Lubomird
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků