USB audio player Pro+Mojo Poly nehraje...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 20. 8. 2019 10:50

Cau kolegové.
trochu jsem se na nastavení zacyklil a stáie mi to pres Poly Mojo nehraje.V pohode mi hraje HiFi Cast,Neutron,Bubble UPnP,ale ten USB player Pro odmítá spolupracovat.
Dokonce jsem odinstaloval a opet nainstaloval,ale ani to nepomohlo.Pokud si vzpomínám,kdyz jsem to poprvé instaloval,hrálo to na první dobrou.
Poprosím Kdo z kolegů má tuto appku a vyzná se v nastavení o pomoc.Já se s tím s**u od rána a nic.Tak nastal cas to odlozit a poprosit chytrejsí kolegy.Za prípadnou pomoc dekuji.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 8. 2019 12:45

Settings -> USB audio ... pozri, ci tam nemas nestavene nejake blbosti (Bitperfect ma byt na On)
Settings -> USB audio tweaks -> Use USB DAC - zaskrtnute mas ?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 20. 8. 2019 14:00

Bit perfect jsem mel na OFF,ale ani ON neprineslo zvuk do comba.Stále to hraje jen pres mobil.Ale nikde mi to v prehrávaném screenu nedává info o tom,ze bych si mel vybrat Poly jako cestu.Nebude tam chyba,ostatní prehrávace mi ukazují,ze hraju pres Poly.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 8. 2019 15:24

Ten bitperfect urcite nie je blocker... to bol len taky hint. Skor to druhe nastavenie je dolezite. Pockat... zvuk do Poly posielas cez BT a nie cez OTG ? Priznam sa, neviem, ako to s Poly funguje presne, cakal som OTG->DAC, ale ak su zariadenia spojene cez BT, tak tam je to inak, resp. normalne sa musis nakonektovat v mobile cez BT na Poly a potom prehravas zvuk v UAPP a ten sa posiela do Poly.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 20. 8. 2019 18:11

Urcite ne pres BT,posílám to tam jako do kazdého jiného prehrávace(WiFi).A normálne mi to fungovalo,ale asi jsem si v nastavení víc veril a ztratil jsem se v tom.A ani preinstalace nepomohla,dám tomu pár dní a pustím se do toho opet.
Ted uz jsem zacyklenej,jako kdyz jsem jeste opravoval prístroje,kdyz to neslo do dvou hodin,odkládal jsem a vracel se pozdeji.Pak na to clovek opet koukne správne a zadarí se.A kdyz ne,mám tech playerů,které jsou funkcní dost.
Akorát me vadí,kdyz neco zaplatím a pak nepouziju,asi jsem skrblík :-).
P.S. BT zapínám jen kdyz se spojuji s GoFigure,jinak nepouzívám.Pripadá mi to jako degradace Poly,WiFi je podstatne kvalitnejsí prenos.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 20. 8. 2019 18:55

No nic, som nepomohol, sorry. Nepoznam Poly, len tu appku UAPP mam osahanu celkom dost. Predpokladam, ze wifi je sposob prenosu ineho protokolu (DLNA alebo nieco podobne), no nejdem teoretizovat.
P.S. Ak by to bolo predsa len cez DLNA, tak UAPP posielanie cez DLNA nevie, vie byt len DLNA receiver. Da sa to osalit tym, ze pouzijes to BubbleUPnP.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 20. 8. 2019 19:30

Já mám ale dojem,ze mi to hrálo,ale ted uz bych ruku do ohne nestrcil.Ale jo urcite to hrálo,myslím....:-(
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 20. 8. 2019 19:49

Já už teď mám poly na Roonu, ale co pamatuji, tak ty appky se ne vždy chovaly pořád stejně bezchybně. Stačí se třeba jen podívat na datum jejich aktualizací. Tam jim stačí, že jim odejde jeden člověk a je konec. Oni ji pořád nabízejí, ale časem začnou problémy. Co pamatuji, tak v IOS od Applu, držela dobře 8player pro. V podstatě bezchybná. Já jsem třeba nikdy nerozchodil Poly přes Neutron.
Pokud Ti to hraje se všema a jen né z jedné, tak to asi nebude poly, co to mrví.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 20. 8. 2019 19:53

Není tenhle přehrávač určený pro bitperfect přehrávání přes USB? Tedy propojit telefon s Mojo OTG kabelem a Poly mezi to vůbec nedávat?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 20. 8. 2019 22:22

Bubble UpNp a 8player pro jsou dvě appky, co jsou i přímo Chordem zmiňovány v manuálu Poly.Už jsem si vzpomněl i na appku, co se mi zdála nejlepší, ale totálně vybuchla. Glider Music Player.Aktualizace před 8 měsíci..
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 21. 8. 2019 11:50

Kluci díky za pomoc.Zatím to dávám k ledu,ale v hlave my to stále hlodá....Mám spoustu jinech aplikací,které to berou bez problému.
Tady jde spíse o stavovskou cest,to proste musím dát :-).Poly je super,pokud funguje,ale obcas si postaví hlavu a i kdyz nejsem v IT úplne ztracený,tak me potrápí.
Lituji ty,kterí jsou ciste uzivatelé,ty z neho musí být na masli.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 23. 8. 2019 19:04

Stejně skončíš s Roon aplikací...Nevím jestli jsi ji už vyzkoušel, ale tady to je jako kdyby to bylo MP přímo šité na míru..Dříve nebo později rozšíříš těch 100t.uživatelů..:))
Já už jenom čekám na 2go u Huga2, který se má dle fora Head-fi, objevit prý každou chvíli.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 23. 8. 2019 19:20

Ad sarga,k tomu 2go,tak já tomu rozumel tak,ze bude dalsí new Hugo2go.Ale mohu se,a stává se to,mýlit.Ale ti co koupili Hugo2 dost breceli.Ale na druhou stranu,treba ta 2ka opet spadne s cenou,coz by se mi líbilo moc.
Je prý zvukove o rád lepsí,nez je Hugo1.Proto se snazím tu dvojku radeji neslyset,protoze se znám...a s Hugem zít dokázu a jeste si libuju.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 23. 8. 2019 19:49

Hugo 2 by mohli opravdu slevnit, už jenom pro podporu nového produktu. Jinak, ta cena streameru 2go, tak to bude tak 30-40t. odhadem podle ceny Poly.Což nebude nijak málo. Ale zase , pokud se poohlížím po nějakém slušném streameru na Roon, tak je to pořád v dolní hranici ceny. Žádné propojování, nic.
19.8. John Franks z Chord na head.fi napsal. ,,Čekání je téměř u konce ... udržujte víru!" No tak uvidíme.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 24. 8. 2019 11:20

Investice do Chordu se podle mne vyplatí vzdy.Kamarád má DAVE,mel jsem ho chvilku doma a je to nárez.
Jen je to na me uz hodne.On je ale profi muzikant a má v aparature opravdu hodne penez,ale hraje mu to kouzelne.
Pokud nekdo hodne poslouchá a má na toho HUGA,mel by si ho alespon poslechnout.De facto jsou to jedny slusný sluchátka,ale zvuk je fakt vymazlenej.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků