Yamaha vTuner - Musiccast + internetova radia

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PIZU 28. 8. 2019 04:55

Cau...ako to viem..RX V477 mám.....len ako si to zaplatil,alebo kde mám požiadať.......ako celý postup....vdaka
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman2277 28. 8. 2019 17:17

MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Květys 28. 8. 2019 21:25

PIZU píše:Cau...ako to viem..RX V477 mám.....len ako si to zaplatil,alebo kde mám požiadať.......ako celý postup....vdaka

Klikni na link, který ti poslal romann2277, přihlaš se a zhruba uprostřed stránky uvidíš tmavě modrý čtverec s nápisem

Kód: Vybrat vše
To receive full access to vTuner service.
Please click here
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod PIZU 30. 8. 2019 13:23

Caukooo.....neviem sa prihlásiť,totiž neviem kde sa dá registrovať.......hm.....vieš mi ešte v tom pomoct...vdaka PIZU
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 31. 8. 2019 10:28

Ať hledám, jak hledám, opravdu registraci přes ID zařízení již nevidím. Tak jim napiš na podporu, tady https://yradio.vtuner.com/setupapp/yamaha/asp/Help/SScomment.asp?lngy=eng a nezapomeň uvést tvé ID receiveru, vyžadují ho.
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod PIZU 31. 8. 2019 12:17

Čauko..vďaka za odpoveď......problém...po anglicky neviem,hmmmmm........škoda...a ID kde nájdem......konec...čistý hokej mam...:-D :-D....skus Este....vdaka PIZU....si na messengri?.......daj meno..... napíšeme si...bude to ľahšie....cauko
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 6. 9. 2019 21:16

Květys.....pozri predošlú moju správu,keď môžeš...PIZU
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 8. 9. 2019 18:18

S Angličtinou ti lehce pomůže google translator a ID mám vzadu na receiveru.
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod PIZU 9. 9. 2019 18:22

Kvetys......dakujem...napisal som im...ID t.j.seriove cislo receiveru....zacina sa Y402.......atd....ci...zatial dakujem....ozvem sa....skus messenger.....meno...bolo by to lahsie....komunikacia.....daj meno napisme ti...cauko
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 9. 9. 2019 20:31

Tak ještě změna, už vidím, kde se nejspíš registrovat. Klikni znovu tuto adresu:

Zde vidíš modrý rámeček s textem:
To receive full access to vTuner service.
Please click here

Klikni na něj a dole vidíš prázdné pole, nad nímž je napsáno:
Please enter your Access Code.

Tento kód získáš tak (alespoň u mě to tak je), že na tvém receiveru otevřeš NET RADIO a vybereš GET ACCES CODE. Zde se ti kód zobrazí.

P.S. nějak ti blbne klávesnice, pořád ti píše samé tečky ;-)
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod PIZU 11. 9. 2019 19:08

Kvetysssssssssssssssssssssssss......funguje tooooooo.......paradaaaaaaa....dakujem velmi pekne vsetkym co ste mi boli napomocny,klobuk dole....cesky bratia....pan BOH zehnaj.....dajte si poldecko a pifko.....poslem vam to cez email......este raz velka vdaka....ahojteeeeee
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 8. 12. 2019 14:21

Ahojte,chcem sa spýtať......zaplatil som tie 3 Eura.....po skončení splatnosti mi to nejako dajú najavo?Máte niekto skúsenosť?.....na rok je to platne....v pohode...či?...ďakujem Pizu
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman2277 9. 12. 2019 12:53

Kdo ví co bude za rok?
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PIZU 19. 12. 2019 12:36

Ok Roman,jasne.....cauko
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NIKOS 28. 12. 2019 14:17

Čaute chlapi Dnes mi přestalo jit NET radio na moji Yamaha HTR 4067. Šel jsem podle výše uvedeného návodu, dostal jsem se až k zaplacení oněch 3 dolarů na rok, ale rádio stále nejede. Nevíte, proč? :-(
Co mám udělat, aby NET rádio jelo? Využíval jsem ho primárně, a teď mám spíše drahou krabici pod TV.... 8-D
NIKOS
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků