Červík pod QLED panelem

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VysmátýMuž 5. 9. 2019 14:09

Ahoj všem,
mám problém, který by mi přišel vtipný, kdyby nebyl na mé televizi :)
Dostal se mi pod panel larva mola...moly jsem již zlikvidoval, ale tenhle renegát se nějakou mysteriózní cestou dostal pod panel a zničil mi veškerý požitek ze sledování filmu - ať se na obrazovce děje cokoliv, stejně sleduju jenom toho červa!! :/
Na netu jsem nenašel žádnou metodu jak ho vyndat bez výměny display, tak doufám ještě v místní experty.
Za radu vedoucí k odstranění červa budu neskutečně vděčný a navíc daná osoba získá tolik karma bodů, že reinkarnace v příštím životě jako milionář je jistá O:-)
Jede o TV Samsung QE65Q6FN...
VysmátýMuž
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivotv 5. 9. 2019 14:26

Uf.. radu nemam, docela me prekvapilo ze se to muze stat.

Ale vzpomnel jsem si na clanek, jak si nekdo rozmacknul brouka ktereho mel za sklem monitoru -> https://kotaku.com/i-squished-a-bug-ins ... 1796152848
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 5. 9. 2019 14:47

Reklamuj. Podle modelu to musis mit jeste v zaruce. To neni tvuj problem, ze je tam tolik mista, ze tam muze vlezt brouk, ale jejich. Ja bych to nafotil a poslal email do servisu.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 9. 2019 15:54

Ty si optimista :) Zaruka je na vyrobnu vadu tovaru. Skusit to moze, ale divil by som sa teda, ak by to uznali a zrovna Samsung. Kolegovi neuznali ani zaruku na to, ze mu zoxidoval vodotesny mobil...
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2019 17:36

Neřeš kdy a já se tam červ dostal. Je tam a vadí Ti to. Reklamuj.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radon 5. 9. 2019 18:29

vzal bych si na reklamaci velkou lupu a tvrdil, ze vidim sikmy oci, takze tam je z vyroby.
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2019 21:02

Přesně tak. Není nutné přeci řešit, kdy se tam dostal. Je tam, není to normální, Tebe to obtěžuje a vadí Ti to. Hotovo. Ať ho vyndají :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 5. 9. 2019 21:47

;)
Přílohy
1567716376701.jpg
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod indeshit 6. 9. 2019 07:58

Btw kupoval jsi to v Mol.cz ? :)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod VysmátýMuž 6. 9. 2019 09:48

Díky všem za rady a názory...určitě to zkusím reklamovat (za to nic nedám) a pokud to neprojde tak zkusím toho deratizátora z obrázku ;-]
VysmátýMuž
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VysmátýMuž 11. 10. 2019 08:51

Aktualizace: Alza reklamaci uznala, opravila a vrátila :)
Děkuji všem zúčastněným za rady a impuls k reklamaci...pěknej den a žádný bugy v tývce :)
VysmátýMuž
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PZelda 11. 10. 2019 16:44

Tak já jich tam mam 5 kousků. Nevylezli. už jsou tam natrvalo. Během asi 14 dní jeden po druhém..
Naštěstí stará TV, Kupuji novou DBVT-2..
Doporučeni ?
Nepřehlédnout, že i vánoční ořechy v misce ( vlašáky + arašídy ), ale i cokoli jiného co mají rádi.. jsou sice pěkná vánoční dekorace pro ženy, pokud čerstvé OK, ale i líheň molů, v blízkosti TV - ale i doma - by nemělo být zhola nic do čeho se může molík pustit ! A to jsem na fakt vyhazovač všeho co domů nepatří. A kontrolor věcí co se domů dostanou :!:
Pátral jsem původně ve věcech z terasy = něco z venku, ale pak jsem našel pod časopisem onu nízkou, nenápadnou misku... Stojan na časopisy vedle TV stolku cca 70 cm, cca 1m od TV. A každou středu důkladný úklid.. Kdo by to řekl... že se do TV fakt půjdou podívat :shock:
Boj bezradný, prohra 100 %. TV KO.

-- 11. 10. 2019 17:46 --

PS.: už všichni mrtví.. už se nehýbou :-)))))
PZelda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 12. 10. 2019 08:09

indeshit
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků