USB TV tuner nejde obraz ale zvuk jo

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 12. 9. 2019 14:02

Mám k ntb Dvb-t tuner. Celou dobu to šlo v pohodě ale včera jsem si přinesl externí monitor a dnes zjistil, že mi nejde obraz ale jen zvuk. Myslel jsem síň, že to dělá třeba vysoké rozlišení na monitoru tak jsem monitor odpojil a dal to zpět na interní displej kde mám jen fhd rozlišení na 60 Hz ale stále stejný problém, přitom ještě předevčírem všechno šlo normálně. Dneska jsem hrál gta 5 a během hry jsem párkrát slyšel zvuk jak se připojuje a odpojuje USB zařízení, možná to byl ten tuner. Zkusil jsem jinej program na ten tuner a tam to jde ale obraz stojí za ***** a jsou v tom nějaké artefakty. Ve standardním aver média center nebo aver TV 3d mi to vše až do dnes šlo normálně. Je možný že ten monitor tam něco rozhodil a proto to nejde? Četl jsem že tuner podporuje jen fhd rozlišení, ovšem jak píšu tak to už nejde ani na interním displeji kde to předtím šlo.

-- 12. 9. 2019 15:10 --

Jo a ještě jsem dnes aktualizoval ovladač pro ge force kartu, mohlo by to být tím?
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 12. 9. 2019 17:19

Takže je to ovladačem na grafiku, dal jsem ho pryč a už to funguje. Tak dám zase zpět ten předchozí.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 9. 2019 19:40

Ovladače občas způsobují zajímavé stavy. Sám jsem kdysi musel volit alternativní ovladače právě ke GK. Fungovaly překvapivě spolehlivě a se vší výbavou, kterou jsem měl. Originální chyboval a způsoboval BSOD.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 13. 9. 2019 05:06

No je to divný, výrobce by si to měl pohlídat. Každopádně zkusil jsem dát znova ten nejnovější kterej způsobil chybu a jde to normálně tak se to asi pojebalo při instalaci přes to nvidia experience.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 9. 2019 07:30

O tom bych mohl psát romány... že by si výrobce měl něco pohlídat :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků