Predám opletenie pre hrubšie káble

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 9. 2019 21:16

Ahojte,

mám na predaj zvyšné opletenie pre repro káble (zvyčajne kvôli typickým hrubším káblom) mi ostalo ešte mnoho mnoho metrov (predpokladám, že aj 40m) čierneho veľmi kvalitného opletu od nemeckého výrobcu MDPC-X. Prešlo mi rukami viac druhov, mnoho aj z Číny ale tam to bolo horšie s konzistenciou kvality ale celkovo, i keď je toto značne drahšie, tak je špičkové čo sa týka kvality.

https://drive.google.com/open?id=1TCYAF ... 2rNXK0TkjS

Pasuje na káble s hrúbkou v rozmedzí ~5.0 mm do ~14.5 mm.
Farba čierna.

Cena: 0,90€ (21,- CZK) /m
Doprava: 1€ (CZ aj SK)
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 14. 9. 2019 22:45

UP a update pre cenu dopravy, 1€ (SK), 52,- CZK (CZ), musel som to navýšiť pre CZ, nevšimol som si, že zdraželo moje poštovné.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 17. 9. 2019 22:11

UP
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 26. 9. 2019 14:11

Do pekla, mrzí ma to ale budem musieť znovu spraviť zmenu pre CZ, doprava 75,- CZK a min. odber musí byť 5m.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tankm 26. 9. 2019 18:57

Koupím 4 metry, adresa Milan Pova, Benešova 234, 41112 Čížkovice, Česká republika. díky
tankm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wiking3 27. 9. 2019 08:00

Měl bych zájem. Mám kabely 2x3m o průměru 10mm. Jaká délka je potřeba navíc k vůli elasticitě opletu? Stačí 2x4m? Díky Radek
wiking3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 27. 9. 2019 08:01

Píšem správu.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 16. 10. 2019 22:02

UP
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků