Uzavrete circumauralne sluchadla so silnejsimi basmi

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Duke650 10. 10. 2019 19:05

Netlačí. Zvuk za ty prachy téměř referenční, nevěřil jsem, v kolika studiích je nosí muzikanti. Kup si je v nějakém eshopu a do dvou týdnů je můžeš vrátit (pokud teda máte na Slovensku stejně nastavená pravidla ochrany spotřebitele)
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 10. 10. 2019 19:13

@Dreamer: a to si odkiaľ "vyšťúral", že akurát tie Ultrasony by boli vhodné pre teba? :roll:

... mimochodom, keď sa dajú považovať M50x za referenčné, tak potom K371 sú ultrareferenčné ... ale je pravda, že na tak mizernej aparatúre aká je v zadaní sa to asi vôbec nepozná ... možno skôr naopak
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 10. 10. 2019 19:24

bacil2 - Ultrasone mi odporucali inde, namiesto kritizovania mojej zvukovky by si mohol napisat, co je na PRO-550i zle a preco ich neodporucas, lebo takto tvoja kritika nie je vobec konstruktivna.

Duke650 - mozem ich vratit do 14 dni, ale ked si kupim jedny, tak sa uz nedozviem ci tie ine by boli lepsie alebo nie a objednavat troje nechcem, vyskusat vsetky - mozno, ale neviem ci to nebude trapne ist niekam a potom nic nekupit, lebo su tam o tretinu drahsie ako na nete...
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 10. 10. 2019 19:40

... ja nekritizujem, ja sa len skutočne udivene pýtam ... a mimochodom problém tej tvojej "aparatúry" spočíva hlavne v tom, že keď na ňu pripojíš zbytočne kvalitné sluchátka, tak na nich budeš akurát počuť to, že máš nejaký zvukový problém ...
... možno práve preto by tie (pre mňa nešťastné) DT770 mohli byť v tomto prípade pre Teba naopak celkom vhodná voľba
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 10. 10. 2019 19:44

OK, ale preco teda Ultrasone nie su pre mna vhodne? Ked uz nieco zacnes, tak by si to mohol aj dokoncit, zdovodnit.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 10. 10. 2019 20:17

... sorry, ale Ty si divný patrón. Namiesto aby si normálne odpovedal na otázku, tak ma tu začneš vyšetrovať ;-]
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 10. 10. 2019 21:22

Ved na tvoju otazku som odpovedal, to ty si neodpovedal na moju.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 11. 10. 2019 19:49

ATH-M50x jsou skvělá zvukově, silnější bas mají taky, ale komfort tragedie, na domácí poslech jsou vhodná jen pokud máš menší a připlácle uší. V obchode při cca 20 min. zkoušení mně přišly fajn i z hlediska komfortu, ale doma jsem zjistil, že jsou těsný svěrák :-)
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 10. 2019 19:55

Tak mne na to stacilo par minut v obchode, to by som fakt nevydrzal mat na hlave dlhsie. Myslim, ze som zatial ziadne sluchatka neskusal tak kratko.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 11. 10. 2019 20:06

... pre citlivé primadonny s veľkými ušami: ákágé ká tristosedemdesiatjedna ... možno trochu menej basov ako M50x, ale ináč úplne super :mrgreen:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 11. 10. 2019 20:18

Mně osobně se libily zvukově i AKG K245 .. ale zas ten komfort ... K371 jsem neměl možnost slyšet.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 11. 10. 2019 20:29

... K 245 ale nie sú uzavrené a komfort teda fakt nič moc ... basov majú relatívne hodne, ale je to aj preto, že majú dosť utlmené výsky ...podľa mňa to celé nie je zvukovo moc podarená séria od AKG:

https://galerie.avmania.zive.cz/showpho ... mit=recent
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 11. 10. 2019 21:29

OK, dik, uz som na M50x nasiel dve podobne komentare na heureke, mam tiez vacsiu hlavu, takze to bude asi problem, este ich mozno vyskusam, ale je to skoda.

K Ultrasone PRO-550i mi teda nenapisete nic, su zle, maju nekvalitny zvuk?

DT770 Pro mi nakoniec zostanu ako jedine.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 11. 10. 2019 22:33

... o PRO-550i nikto nič nevie, ani ja ... ale prečo ignoruješ tie "ákágé ká tristosedemdesiatjedna" čo Ti od začiatku odporúčam? :mrgreen:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 11. 10. 2019 23:25

To si mohol povedat skor, na AKG K371 sa pozriem, ale mal som iny model AKG, ako som pisal a chybali mi tam basy, takze ako su na tom tieto co sa tyka basov, hlavne oproti AKG K 272 HD a v porovnani napr. s AT ATH M50x? Budu asi niekde medzi, ale ku ktorym blizsie?
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků