Android TV anketa / diskuze

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Co vás vede (vedlo) ke koupi Android TV?
Google Assistant 1 %  1%  [ 1 ]
KODI jakožto media player 13 %  22%  [ 13 ]
KODI zejména díky doplňku Stream Cinema CZ/SK 16 %  27%  [ 16 ]
VLC player nebo jiná alternativa (třeba MX player) 4 %  6%  [ 4 ]
Hry z Obchodu Play 1 %  1%  [ 1 ]
Obecně nabídka aplikací z Obchodu Play 6 %  10%  [ 6 ]
Možnost vyhledávání v češtině 2 %  3%  [ 2 ]
Vysoká vnitřní paměť 0 %  0%  [ 0 ]
Zrcadlení z mobilů/tabletů 4 %  6%  [ 4 ]
Zrcadlení Apple přes Airscreen 1 %  1%  [ 1 ]
Rychlost systému 0 %  0%  [ 0 ]
Uživatelská přívětivost systému 4 %  6%  [ 4 ]
Sympatie ke konkrétní značce používající platformu Android TV 4 %  6%  [ 4 ]
Jiné... 3 %  5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 59

Odeslat příspěvekod jardadts 18. 10. 2019 18:03

Honza.c: Jelikož tyto údaje nejdou nikde zjisti tak to nejde potvrdit ani vyvrátit.Mám Kodi v android tv i apple tv a obrazově je to obojí stejné.Jak už jsem psal vše je ok .
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 18. 10. 2019 21:27

mě ke koupi TV s Androidem nevedlo nic, takže jsem ji nekoupil :)
domnívám se, že TV by měla sloužit především k zobrazování a ne jako náhrada konzole atd.
jinak Kodi mám v satelitu a taky v androidím boxu a obraz se mi zdá stejný. hlavní rozdíl je v rychlosti, tam je satelit svižnější - i když taď zkouším nejnovější TV box a ten už mu zdárně šlape na paty
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 10. 2019 10:25

Dělám jako ISP technik a nabízíme IPTV skrze stáhnutelný aplikace přímo do TV. A z praxu můžu napsat, že u Android TV je skoro vždy nějakej problém a něco nefunguje. O svižnosti většiny takovejch TV ani nemuvím. Takže je naprosto jasný, proč Samsung a LG maj svoje systémy, který jsou povětšinou odladěný, svižný a funkční . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod maro2455 19. 10. 2019 17:03

Jsne ze tam bude vzdy neco co nefunguje, ale clovek nesmi byt vul a chtit po tv aby se chovala jak konzole/tablet/pc , proste podle me vetsina lidi hleda ten zaklad jako je kodi a amax nejake dalsi obdobne aplikace. Samozrejme zaplacat so android hrami a dalsimi nesmysly - pote nemuzu chtit od tv ktera k tomu neni primarne urcena, aby byla 100% funkcni/svizna apod..
Podle me nekteri moc nepochopili ze ten android v tv je doplnek a tak to taky pouzivat a nechtit mit z tv mega tablet..
A to ja osobne android v telefonu nenavidim, mam ios diky sve jednoduchosti a funkcnosti. V tv to beru jako plus, protoze mi to vyresi doplnek kodi, nic vic nic min
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod indeshit 19. 10. 2019 18:21

maro2455: souhlas

Android TV mám už ve druhé TV a jinej systém už bych nechtěl. Priorita je pro mě KODI. I když třeba Nvidia Shiled nebo kdo ví co bude mít silnější HW než HW zabudovaný v televizi, která běží na Andoroid TV, tak externí krabičku prostě nechci. Proto Android TV z mého pohledu. Kdyby Tizen podporoval Kodi, tak by u mě měl plusové body ;)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod indeshit 20. 10. 2019 19:14

Myslel jsem, že to tu bude víc frčet teda :)

Udělajte taky nějaký ankety třeba.
indeshit
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků