Philips TV 2019 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dm602 5. 10. 2019 08:08

Sám si si odpovedal tento tv u mňa vydržal 2 dní strašný obraz čierna sa niekde cestou stratila pásy šedé nie čierne rohy presvetlene
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2019 08:45

kubicze chceš IPS, věděl jsi, jaké jsou jeho klady a zápory a teď překvapení? Bohužel. Ono dříve některé věci i Philips u IPS panelů dělal jinak - pro mě lépe. Takže ten konečný výraz vypadal pro oko radostněji. Nicméně nikdo neumí změnit jasně dané vlastnosti určité technologie na jinou. Ale máš možnost výběru. IPS, VA... a nebo OLED.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubicze 5. 10. 2019 10:57

Ok, věděl jsem že IPS, měl jsem před tím IPS, s černou nebyl takový problém, ptám se i na to nastavení kdo jak má, abych aspoň trochu tomu polevil, netušil jsem že vývoj jde spíš do zadu, než kupředu :-) , na tak velkou OLED finančně nedosáhnu, zlákala mě ta akce cashbacku a docela pozitivní komentáře, chtěl jsem 65 palců, koukám skoro ze 4m na Netfix, Hbo. Původní tv už byla malá, beru tedy, že vzhledem k 15 tis. za tv je to vlastnost a reklamovat nebudu. Děkuji za vaše komentáře a pomoc
kubicze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bulldog 6. 10. 2019 10:15

Měl bych dotaz na letošní model 7304. Je možné hned po zapnutí přejít na DVB-T/T2 vysílání? Je tedy možné se vyhnout "smart" rozhraní a vyvolat ho např. tlačítkem?
Pokud ne, umí to nějaký jiný model/značka? Uvažuji TV pro rodiče.
Mr.Bulldog
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivotv 6. 10. 2019 10:56

Ano, po zapnuti se rovnou zobrazi tv vysilani.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod johankam 7. 10. 2019 18:56

Jaký je rozíl mezi 65pus7304 a 65pus7354?
johankam
Junior

Odeslat příspěvekod selicz 8. 10. 2019 20:05

Ahoj prosím Tě nastavení mám na sledovani.tv v HD, které používáme. Na DVBT2 to chce trošku přenastavit zase jinak.
No není to Panasonic kde trošku ubereš a máš naladěno.
Ve směs vše mám 50-55%, barvy normal nebo teplá 1, rozložení barev gamu atd jsem nevrtal, nechal jsem zaplé nějaké fičurýny dimming a vylepšení ostrosti. S pohybem teď labotuji na sportě.
Zkoušel jsem i to nastavené výše a bylo to na mě moc kolotočářské.
žádné šedé pruhy nemám, co mám je klasika IPS když není obraz, vidíš 4x podsvětlení obrazu z vrchu jak kdyby, možná i ze spodu nevím nezkoumal jsem to.
Ale na TV bez obrazu se nedívám a za 17k musíš trochu sklopit uši. Jinak při TV i při sledování filmů atd jsem s černou spokojený, což se divím. Věřím, že dost lidí tady by nepoznala IPS. Ale jak jsem psal je to u každého kanálu jinak, programu jinak, filmu jinak atd. VA panel je černý všude, ale zase ne u každé TV to platí.

Začal zlobit android trochu. Při přepínání vstupu nebo kanálu se ztratí obraz a nejede. Jede přepínání, vstupy, menu všechno ale obraz jen co je v rámci info TV obraz jako takový třeba nova ne. Takže jsem za týden 3xx vytahoval ze zásuvky. Ale nevím zda to není tou aplikací na sledovani.tv, která to rozhodí a nejede nic.
selicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubicze 9. 10. 2019 19:48

Díky moc, zkusím nastavení. Zatím preferuji obraz přirozený, filmový se mi zdá hodně už do nažloutlých odstínů, teplota barev normální, stáhnul jsem jas. Barvy zkusím vrátit do původních hodnot.
Vylepšení obrazu mám zapnutá na střed, pohyb sport jako ty. Jak píšeš, záleží hodně na zdroji, jsem fanoušek sci-fi, tak jsou častěji ty černošedé scény :),
Dnes už jsem taky vytahoval ze zásuvky, nešel zvuk a reakce tv velice zpomalená. Po zapnutí zase úplně v pohodě. Jinak mě baví, že fungují rychle aplikace HBO, Netflix, které využívám nejvíce, je to hodně pohodlné, když je vše v tv. Za dalších 10 let bude třeba dostupnější OLED, nebo Qled vyšších řad.
Na velikost obrazovky jsem si rychle zvyknul :) a menší bych už nechtěl.
kubicze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 10. 2019 20:49

selicz píše:Začal zlobit android trochu. Při přepínání vstupu nebo kanálu se ztratí obraz a nejede. Jede přepínání, vstupy, menu všechno ale obraz jen co je v rámci info TV obraz jako takový třeba nova ne. Takže jsem za týden 3xx vytahoval ze zásuvky. Ale nevím zda to není tou aplikací na sledovani.tv, která to rozhodí a nejede nic.

kubicze píše:Dnes už jsem taky vytahoval ze zásuvky, nešel zvuk a reakce tv velice zpomalená. Po zapnutí zase úplně v pohodě.

Koukám, že to berete sportovně, aneb když nejde o život, jde o nic.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubicze 10. 10. 2019 09:29

Jj, zatím sportovně, uvidí se časem, zase aspoň případný kupující má přehled co může od TV čekat, kdybych věděl toto předem za plnou cenu bych vybral jinou tv
kubicze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johankam 11. 10. 2019 17:06

Jaký má panel 65PUS7354 IPS či VA
johankam
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 22. 10. 2019 16:07

Video recenze Philips OLED 804 z HDTV test
https://youtu.be/scCmDQ_dnzE
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yamer 23. 10. 2019 09:30

Škoda toho ABL a input lagu, jinak by Philips OLED 804 byl můj úplně jednoznačný favorit. Nicméně i tak to není špatný a teď babo raď, kterou TV vybrat, když jsou všechny letošní OLED modely takhle super. :)
Yamer
Junior

Odeslat příspěvekod ivotv 23. 10. 2019 18:42

To ABL docela prekvapeni, z videa mi prijde agresivnejsi nez na 803. Skoda, radsi bych videl posun k lepsimu podobne jako LG kde to je u novych modelu videt min a navic je mozne prizpusobit v nastaveni.
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 23. 10. 2019 20:54

Recenze na OLED934 .Obrazově by to mělo být totožné jako OLED 803/854.OLED934 má navíc soundbar od Bowers & Wilkins.

https://hdtvpolska.com/philips-oled934- ... -na-rynku/
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků