JVC LT-43VU83L - zkušenosti??

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod turboMiloš 16. 11. 2019 21:41

Čau, plánuju nákup nové TV kvůli DVBT-2, bude nahrazovat asi deset let starou Phillips myslím 32", takže pro mě bude upgrade asi cokoliv. Zaujala mě tahle:
https://www.alza.cz/43-jvc-lt-43vu83l-d ... .htm#popis
Od JVC jsem kdysi měl audiosystém a byl super, taky se mi líbí ta 42 měsíců záruka a oprava technikem doma. Dokonce je tam zadarmo nějaký reproduktor. :D
Navíc mám ještě kupon na slevu u Alzy 1500.
Rozměrově potřebuju max ty 43", mám malý stůl.
Stojí to za to?
Díky
turboMiloš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 16. 11. 2019 22:02

Vyrábí to Vestel, s JVC to má společné jen logo. Ale v kombinaci záruka + sleva na Alze + repro jako dárek to pro tebe může mít smysl i tak. Aspoň je to nejvyšší řada od nich.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboMiloš 17. 11. 2019 09:17

kvok píše:Vyrábí to Vestel, s JVC to má společné jen logo.


Hmm, takže už to není Japonec, ale nějací Turci,co kupují mrtvý značky? :roll: O tom jsem neměl ani ponětí..
Jako láká mě na tom ta záruka a dárky, ale zase kdyby to měl být šmejd..
Ale v ceně do 12k toho asi moc nevymyslím, nebo co bys doporučil?
Díky.
turboMiloš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 17. 11. 2019 11:18

Jak jsem uz parkrat psal, osobne bych aktualne do jvc nesel, ale mam radu, jeste nedavno, mozna jeste ted, to maji jako hlavni prodejni artikl v euronicsech (mozna i okey apod.) a hlavne jejich partnerskych mensich prodejnach, tam sem jich i par videl, a za me proste ne, ten obraz mi prisel na muj vskus az prilis maznuty a to tam aspon ferove meli pustene dvbt :) A to, pokud si dobre pamatuju, to uz i ten sencor nebo gogen vypadli o chlup (ale malej chlup) lip.

Jenze na rychly oko a tak trosku bez zajmu po prvnim kouknuti, takze ti vic nereknu.

///Edit: ale nebyla to asi osmickova rada, otazkou je, jak moc velkej vliv to bude mit na obraz, jinak top rada je devitkova, ale ta se tusim dela od 50 nebo 55 palcu vys.

Obecne tady v danym budgetu bude lepsi TCL, Hisense, kdyz budes sikovnej Samsung Ru 8002, ta je teda velka ale... (stul se da vymenit) .)
Naposledy upravil SmokeMan dne 17. 11. 2019 14:17, celkově upraveno 1
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 17. 11. 2019 12:27

Hisense dává 3 roky záruky a v této ceně není vůbec špatný H43B7500, ale pokud se podaří sehnat Mall kupon na ten Samsung RU8002 tak ještě lépe. Jen pozor na to, že Samsung nepřehraje všechny video kodeky a neumí DTS.
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 17. 11. 2019 15:30

turboMiloš píše:Hmm, takže už to není Japonec, ale nějací Turci,co kupují mrtvý značky? :roll: O tom jsem neměl ani ponětí..

V tomto případě je to česká firma (Eta) licencující značku, od Turků si TV nechávají vyrábět.
Zde už zmíněná Hisense H43B7500 je dobrá televize se třemi roky záruky.

Že by GoGen vypadal líp než JVC není pravděpodobné, obojí má stejného distributora i výrobce, ale JVC v hierarchii Eta stojí výše než GoGen nebo Hyundai.
Pro Sencor vyrábí Skyworth.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 17. 11. 2019 15:53

hele, vypadal lip, ale byl v jine prodejne a nebylo na nem dvbt :)... jinak hodne si me potesil etou :D Uz nekolik let si mati kupuje predrazene veci od ETY a ono to porad zdecha :) naposled konvice za litr, v zaruce opravena, zase zdechla.... uz se nikdo neobtezoval to resit... i matina uverila...:D jinak Skyworth jede na teleshopingu i s baterkama :)... ja to asi nebudu hledat :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardadts 17. 11. 2019 23:30

http://www.hptronic.cz (vlastník Datart,Euronics,Proton,Kasa a dalších)
HP TRONIC je česká společnost s více jak 25-letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku. Do portfolia výrobků, které sama uvádí na trhy v Česku, na Slovensku a v řadě dalších evropských zemí patří výrobky značek ETA, GoGen, JVC a Hyundai
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SmokeMan 18. 11. 2019 02:28

jj, tak nejak.. eta gusto nebo jak se to jmenuje je vlastne sencor cosi,,, atd, no je to komedie
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod turboMiloš 22. 11. 2019 15:00

Tak nakonec jsem dal na vaše doporučení a vzal ten Hisense.. akorát teda 50", protože ta menší stojí míň než 10k a pak bych nemohl uplatnit 1500 slevu..
tuhle konkrétně

https://www.alza.cz/50-hisense-h50u7b-d5608195.htm

Ze stolu jsem nakonec odstranil mikrosystém, takže se mi tam snad vleze (ještě je na cestě) :-))
Díky za rady a snad budu spokojený
turboMiloš
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků