Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Treborr 17. 11. 2019 21:40

Treborr píše:Přemýšlím nad koupí tohoto domácího kina https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... e/#section k této TV. Máte s touto kombinací někdo přímou zkušenost, případně i jen s tímto setem a je to dobrý?

Pak bych se optal, jaký kabel / konektor je potřeba na propojení digital output výstupu z této TV a případně do tohoto domácího kina i? Nemám zatím zkušenost s digitálním zvukem, tak nevím, jestli je jeden druh konektoru či více. Koukal jsem na digitální výstup na TV (s zalomenou hlavou u zdi) a v stup na tom domácím kině (na zvětšeném obrázku na internetu) a nepřišlo mi to úplně shodné. Ale třeba se mi to jen zdá.

UPDATE: Nebo doporučujete k této TV něco jiného? Chápu to správně, že když přímo na TV pustím online nebo z externího disku film s prostorovým zvukem, tak přes tento výstup se mi to přenese do (tohoto) domácího kina i?


No tak domácí kino mám doma - zatím spokojenost.

A kabel je klasický optický Toslink. V tom domácím kině je totiž v konektoru vražená záslepka, tak proto mi to přišlo na obrázku jiný.
Treborr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zulah 18. 11. 2019 15:18

Ahojte.
3 týždne vlastním tento TV. Už po troch dňoch mi nešiel zapnúť. Musel som ho vypnúť z elektriny. Neriešil som to, nakoľko som si myslel že možno Android. Po týždni zas a dnes (18.11.2019) ráno znova.
Večer normálne vypnem TV a ráno nejde zapnúť. Ide zapnúť až čo ju vytiahnem z elektriny znova pripojím. Neviete čo by to mohlo byť? Niečo v nastaveniach (nič som nemenil),Android, alebo to je na reklamáciu?

Ďakujem za rady
Zulah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 18. 11. 2019 15:55

Jak ji večer normálně vypneš?
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zulah 18. 11. 2019 16:20

Tak ako ju zapínam. Zeleným tlačidlom na diaľkovom ovládači.Power,v pravo hore.
Zulah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 18. 11. 2019 17:09

Vypada to jak zasek androidu ale to by nemělo vadit vypnutí ovladačem. Leda že bys vypinal ještě tlačítkem na TV. Připojeno na net máš?
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zulah 18. 11. 2019 19:29

Nie na TV nič nerobím. Len cez ovládač.
Pripojenie na internet mám.
Pôvodne som si myslel že či to nieje problém len pri niakej funkcii,ale stalo sa mi to keď som pozeral cez USB a vypol,taktiež keď som pozeral televízny program a aj pri kodi.
Myslím že mám Android 8.0
Zulah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 18. 11. 2019 20:31

Ověř si v TV - menu - jakou verzi Androidu máš. Na noc zkus TV vypnout nejdříve ovladačem a následně hlavním vypínačem. Výsledek fungování/nefungování napiš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zulah 19. 11. 2019 08:35

Verziu mám 8.0
dal som aj aktualizovať a napísalo mi to že mám najnovšiu verziu.
Ok, dnes to spravím večer vypnem na dialkovom ovládači,potom vzadu na TV.
Aj keď neviem ako to bude s prejavením sa daného problému,lebo to nieje každý deň ale napr. po týždni.
Zulah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fofer 19. 11. 2019 13:39

Zdravím měl bych dotaz když vypnu tento tv normálně ovladačem ozýva se mi cca každých 20 sekund takové malé lupnutí...nevíte co to může být?
fofer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 19. 11. 2019 14:25

Repro?
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fofer 19. 11. 2019 15:09

repro no ale proč?
fofer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 19. 11. 2019 15:19

Klesá napětí
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwer4 19. 11. 2019 15:38

Pozri či maš dobre zatlačene kable v napajacom zdroji.
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 11. 2019 20:12

Zulah píše:Verziu mám 8.0
dal som aj aktualizovať a napísalo mi to že mám najnovšiu verziu.
Ok, dnes to spravím večer vypnem na dialkovom ovládači,potom vzadu na TV.
Aj keď neviem ako to bude s prejavením sa daného problému,lebo to nieje každý deň ale napr. po týždni.

Porovnej verzi s nejnovější dostupnou na webu výrobce... https://www.sony.cz/electronics/support ... d-55xf9005

Jestli je stejná, máš skutečně nejnovější. Pokud se liší, přičemž TV stejně svéhlavě píše, že máš nejnovější, aktualizuj přes flešku, pokud aktualizovat chceš.

Ještě, když už to zkoumáš a experimentuješ... odpoj všechny zařízení, včetně USB flešek a HDD, které máš případně na TV připojeny. Pak zkoušej, zda problém přetrvává.
Telku máš k netu připojenu přes Wi-Fi, nebo kabel?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zulah 22. 11. 2019 18:07

Tak verziu mám poslednú.
Odpojil som všetko. Jedine som nechal zapojený iternet (cez kábel).
Uvidím ako sa to prejaví,alebo neprejaví.
Zulah
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků