OLED TV diskuse

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tramin 15. 12. 2019 10:34

Jasně,byla tam nadsázka...
Aktualizace je poslední,nainstalována hned při prvním spuštění v pondělí,OS W10 PRO,přehrávač MPC-HC.Ale kde se v TV zapínají dopočty pro vyšší plynulost nevím.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2019 11:06

Někdy je lepší řešit rovnou dotaz a vykašlat se na „nadsázky“. Někteří lidé vědí, co píší a proč to píší. To však neznamená, že Tobě nemůže vyhovovat cosi jiného.

V TV je to někde... Obraz->Více možností->Pohyb->Styly pohybu. Při OSOBNÍ si můžeš volit Perfect Natural Motion a Perfect Clear Motion. Samozřejmě začni tím, že vylepšovátko vypneš.

Netvrdím ale, že zádrhel není v programu/přehrávači v PC a jeho nastavení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 15. 12. 2019 11:56

No v ovladačích jsou 3 mody,standart,sport a gaming.Já mám standart,ale v těch dalších se dá nastavit např. Enhanced sync,Triple buffering a další.Tak nevím,jestli je to k něčemu.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod ilja2001 15. 12. 2019 16:24

Jak je to pánové s transportem OLED v autě? Musí na stojáka nebo je možné uložit na plocho, samozřejmě obrazovkou nahoru a vyhýbat se dírám? Plazmu bylo třeba vozit na stojáka, ale s OLED zkušenost nemám. Přemýšlím, jestli si TV nechat přivézt nebo ji hodit do auta, i když samotnému se mi s ní asi manipulovat dobře nebude.
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 15. 12. 2019 16:56

Panasonic má na krabici prepravovať na stojato.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2019 17:02

Doporučuje se na stojáka. Vím, že to lidé porušují. Nicméně osobně v případě mého - teoretického - nového televizoru bych to neriskoval. To raději zaplatím kamaráda s dodávkou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 15. 12. 2019 17:09

Bohužel nikoho s dodávkou nemám, tak si to raději nechám přivézt přímo Datartem. Akorát musím naplánovat dobrý čas, aby se Ježíšek neprofláknul a nepřijel moc brzo. :-)
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod skorky 15. 12. 2019 18:30

Já vezl panáka oled na ležáka v autě,zadním panelem k zemi,no je pravda,že jen cca 1km z obchodu,na větší vzdálenost bych to asi neriskoval:)
skorky
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2019 19:04

Ono se radí, když to nejde úplně na stojáka, tak alespoň šikmo... Zda je to lepší/horší netuším. Prostě OLED na stojáka, ženskou dle vkusu a nálady obou :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 15. 12. 2019 19:49

Vezl jsem OLED nalezato - sklem nahoru samozrejme a nic se nestalo. Podlozil jsem kufr dvouma tlustyma dekama a TV byla jak v perince. Chce to pak jet v klidu, zadne prudke brzdeni a je to v pohode. Pred 10 lety jsem takto vezl plazmu z Plzne do Prahy a prezila to take a stale funguje. Nasikmo bych to neriskoval, protoze nahore je opravdu tenka.
Chce to jet v klidu a nic se nestane.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 15. 12. 2019 22:23

Manželka vezla plazmu v autě mrsklou na ležato asi 20km, protože vůbec netušila, jak ji znám, tak určitě nejela v klidu :D a všechno v pohodě.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tiberi 16. 12. 2019 09:37

já před lety vezl asi 10km plazmu panáka na ležáka a funguje dodnes v rodině...nedá mi to a zeptám se -budu asi po vánocích kupovat panáka 58 gx800- u led mužu vést na ležáka? dík za odezvu ;-)
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod gondek 16. 12. 2019 14:48

tramin píše:při prvním spuštění v pondělí,OS W10 PRO,přehrávač MPC-HC.Ale kde se v TV zapínají dopočty pro vyšší plynulost nevím.



Zkusil bych to nastavit nejdriv v MPC-HC, nez v TV, taky mi to poradne nefungovalo a obraz byl trhany. Tady je jeden navod:

https://www.avsforum.com/forum/26-home- ... e-mpc.html
gondek
Junior

Odeslat příspěvekod prikim 23. 12. 2019 11:29

Alza ukazuje cestě oled Metz 55S9A62A za 29tis.

Na internetu nula informací. Co myslíte?
prikim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 23. 12. 2019 13:03

Oficiální web tady: https://metzblue.com/cz-CZ/android-tv/s9a/
Jinak Metz spadá pod Skyworth, takže zkus hledat info o jejich OLED.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků