Philips 65 PUS 7303 zvuk do HIFI

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod benfa 15. 12. 2019 11:01

Dobrý den, mohu poprosit jak propojit HIFI s touto telkou. Mám spojeno s kabelem HDMI, nastaven zvuk přes kabel HDMI ale ani hlásek.. Moc děkuji
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2019 11:16

Možná bys měl doplnit přesné označení zvukové aparatury.

HDMI zvuk jede jen přes HDMI ARC porty, se šňůrou, která by taky měla umět korektně přenést ARC. Tady drobné info od konkurence.

V TV je někdy nutné ručně přepnout na externí reproduktory/aparaturu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benfa 15. 12. 2019 11:25

Pioneer VSC 529
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod benfa 15. 12. 2019 16:34

MgX píše:Možná bys měl doplnit přesné označení zvukové aparatury.

HDMI zvuk jede jen přes HDMI ARC porty, se šňůrou, která by taky měla umět korektně přenést ARC. Tady drobné info od konkurence.

V TV je někdy nutné ručně přepnout na externí reproduktory/aparaturu.

Zkusím teda zakoupit jiný kabel. Z toho mého nepoznám, jestli je na to určený..Děkuji
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2019 16:53

Přes optiku jsi to zkoušel? Tam to jede?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anton12345 15. 12. 2019 19:51

Na TV musis mat nastaveny zvukovy vystup na HDMI a potom nastavit format dig. vystupu (stereo, multikanal,...). Na AVR musis mat na HDMI povoleny ARC. Samozrejme HDMI kabel musi podporovat ARC a musi byt zapojeny vo vstupe (TV) resp. na vystupe (AVR), ktore podporuju ARC.
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 18. 12. 2019 09:59

Nevím, co dělám blbě teda. Koupil jsem nový kabel HDMI 2.1 s podporou ACR... A furt nic...
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod anton12345 18. 12. 2019 19:30

Nieco mas urcite zle. Takze mas spravne nakonfigurovany vystup zvuku na TV a vstup na AVR ? Mas spravne pripojeny HDMI kabel ? Spravne zvoleny vstup na AVR ?
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 18. 12. 2019 19:51

Ono by bylo dobré se trochu rozepsat, co jsi zkoušel atp. Tak kabel máš nový - OK. Tudíž dva k dispozici. Tím to asi nebude. Teď... zkoušel jsi různé HDMI? Díval ses do nastavení TV, která se týkají zvuku, či HDMI? Zkoušel jsi to poštelovat?

V receiveru jsi zkoušel různé HDMI porty? Díval ses do nastavení, zda tam někde něco nemůžeš aktivovat/přehodit?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benfa 19. 12. 2019 07:12

Pánové..děkuji za zájem..trošku jsem se posunul... TV s AV spojen.. Chyba byla jak v káblu(vyřešil ten nový), tak v nastavení AV. Nebyl povolen vstup ARC. Teď bojuju s tím AV. Nehraje mě jeden výstup. levý přední. Nevím jak vyresetovat AV ( Pioneer VSX 528-K) a nastavit přípdně repro.. Nemám český návod a jsem v tom trochu JARYN...Neporadil by někdo, kde ho sehnat/stáhnout ? Moc děkuji.. Za odkaz posílám půl litru kvalitní Moravské :-)
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod radon 20. 12. 2019 11:21

fakt je chyba na straně AVR? Když na chvilku do toho nehrajícího výstupu připojíš to hrající pravé repro, tak také nehraje?
Logitech Duet, DAC1, K701, Vincent SP-996, Monitor Audio RS1, Wharfedale SW150
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Abox 20. 12. 2019 11:46

Nejhorsi je, kdyz nefunguje internet:

Resetting the main unit
Use this procedure to reset all the receiver's settings to the factory default. Use the front panel controls to do this.

1 Switch the receiver into standby.
2 While holding down BAND, press and hold STANDBY/ON for about two seconds.
3 When you see RESET? appear in the display, press AUTO SURROUND/STREAM DIRECT.
OK? shows in the display.
4 Press ALC/STANDARD SURR to confirm.
OK appears in the display to indicate that the receiver has been reset to the factory default settings.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod benfa 21. 12. 2019 16:19

Návod v angličtině mám..děkuji za nemístnou poznámku... Já chtěl odměnit český návod. Nechápu, že nikde není i když se AV prodával u nás..
benfa
Junior

Odeslat příspěvekod anton12345 21. 12. 2019 16:36

Neviem, ako je to v CR ale u nas ma predajca povinnost zo zakona poskytnut spotrebitelovi navod v pisomnej forme a v slovenskom jazyku.
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod benfa 21. 12. 2019 16:49

já to koupil z druhé ruky...

-- 21. 12. 2019 16:51 --

radon píše:fakt je chyba na straně AVR? Když na chvilku do toho nehrajícího výstupu připojíš to hrající pravé repro, tak také nehraje?

ne bohužel nehraje..reprák zapojený na druhé straně hraje... nevím možná je to v nastavení reráků..ale v té anglině to nenajdu..
Co se týká toho restartu, tak ať mačkám BAND a Standby, tak to nic nedělá...Asi mám levé ruky
benfa
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků