co pořídit po Ibasso DX90

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod B.F.G. 30. 12. 2019 20:07

Vážení prosím o názory (ideálně podložené vlastními zkušenostmi, poslechem, ne pročítáním parametrů) na pořízení nástupce za přehrávač Ibasso DX90, který jsem vlastnil do nedávna. Bohužel jsem o něj přišel a v mezidobí poslouchám na Samsung 8plus. Ale není to zdaleka ono. Přemýšlím o náhradě, ale nějak se nemůžu rozkývat, bohužel mám zásadní rozpočtový problém, tudíž to moc nevypadá ně najkého nástupce alá DX150 a podobně. DX90 jsem si celkem naposlouchal, i když jsem ho nepoužíval dlouho. Hledám ideálně dual mono řešení, využiju asi jen nesymetrický výstup, zvuk spíše neutrální, spíše analytické podání, laděné případně do světla. Poslouchat budu na KZ ZS6 a Audiotechnica MSR7. Díky za tipy. Jo a nemusí to být novota, kukám třeba i na Ebay, namátkou na OnkyoDP-X1 ale to zrovna není kde poslechnout.
B.F.G.
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 30. 12. 2019 23:15

Teď je tu na bazaru shanling m3s, případně budu mít přímo já brzy na prodej Fiio X5 II. Bazarové kousky se dají koupit za pěknou cenu hodně zajímavé modely za zlomek původní ceny...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod viking81 31. 12. 2019 10:05

Neviem aký rozpočet to máš, ale čo tak Shanling m2x? Nie je to dual mono, ale má to symetrický výstup. Ladený neutrálne. Cenovka priaznivá...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B.F.G. 31. 12. 2019 14:16

M3s byl vcera bohuzel prodany... jinak muj strop je cca 5k.
B.F.G.
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 31. 12. 2019 15:22

Případně nový Hiby r3 pro.
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B.F.G. 1. 1. 2020 17:16

Proc Hiby? Momentalne je favorit FiioM9 nebo Onkyo.
B.F.G.
Junior

Odeslat příspěvekod AntonelaG 24. 1. 2020 02:32

Môj zástupca ATH ma informoval, že prvá várka MSR7 pristávajúcich práve teraz v USA je vyhradená špeciálne pre členov Massdropu. Myslím si, že je skutočne super počuť, ako vysoko si myslia o našej komunite, určite sme prešli dlhú cestu.

Ale koniec koncov je to uvedenie produktu na trh, musíme urobiť niečo špeciálne. Takže tu je balík, ktorý vás nadchne, že nájdete iba na Massdrope.

Ak ste na trhu s niekoľkými zatvorenými zadnými slúchadlami, ktoré vyzerajú dobre, dobre sa cítia a dobre znejú, nasaďte si toto, kým môžete.
All is possible. Include videos with https://pt.savefrom.net/download-from-instagram
AntonelaG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal744 19. 2. 2020 20:54

Ibasso dx 120, rozhodně je to o kilometry dál než M9
michal744
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků