Yamaha vTuner - Musiccast + internetova radia

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PIZU 28. 12. 2019 14:50

Čauko...klikni... .https://yradio.vtuner.com/setupapp/yama ... p1&sAuth=..žádají tam ten acess kód....mas ho v receiveri....mne to nabehalo po zaplatení do 5sekund....platil som kartou.......dalej podľa hore vyššieho....na modrý rámček....please click here.....potom tam najdes....Please enter your Access Code.

Your Access Code can be found on the display screen of your device. (More info about getting Access code)....zadaj tam kód z receiveri..

-- 28. 12. 2019 15:02 --

Toto mi poslali na mail...přelož si to cez translator,keď nevieš ako ja :-D po anglicky .....You have successfully paid until 2020-09-11 18:00 UTC. This is your payment confirmation code..
Thank you for paying and enjoy vTuner!

Best regards,
vTuner team
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NIKOS 30. 12. 2019 10:01

Tak již vyřešeno. Zaplaceno a net radio funguje dál. Díky za návod uvedený výše :-)
NIKOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 30. 12. 2019 10:44

Parada potom.....nech to baviiiii...AC/DC.....:-D....nemáš zač...aj mne chlapci pomohli....ahojte
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cernohousmartin 2. 1. 2020 15:42

Ahoj. Tak mě taky rádio nefunguje. Mam Yamahu r-n602. Podle toho co píšou na stránkách Yamahy tak můj model by měl být funkční. Zkusil jsem aktualizovat firmware,ale nic to nenabízí,měl bych mít poslední verzi podle toho co se dá stáhnout ze stránek Yamahy. Neví někdo kde může být problém?
cernohousmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PIZU 3. 1. 2020 05:03

Čauko.....vyskúšaj ako my zaplatiť tých smiešnych pár Eur....daj vedieť ako to dopadlo...pa
PIZU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1980Matesko 17. 10. 2020 08:28

Cawte ...Viete mi poradit ako zaplatim ten poplatok na vtuner...
UZ to skusam tyzden a stale mi vypisuje ze pladba zlyhala...
Poomoocc
1980Matesko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 24. 10. 2020 10:29

Ahoj, právě jsem zaplatil a vše bez potíží. Sice neproběhlo 3D secure ověření, ale zaplaceno je. Třeba já si vypínám placení kartou (mám limit placení přes internet 0,-) a jen při samotném placení nastavím vyšší limit. Není to tvůj případ?
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod horca123 2. 12. 2020 18:44

Zdravim vsechny.
U me probehlo vse OK, az na jednu vec - nevite, jak si udelat vlastni seznam oblibenych? Kdyz ho chci vytvorit nebo pridat nove radio, tak mi to napise, ze je nutné se prihlasit pres e-mailovou adresu, ale nenasel jsem zadnou moznost, jak se vubec pod e-mailem zaregistrovat...
Mate nekdo radu? Uz jsem psal 3x na podporu, ale nikdo se se mnou nebavi, i kdyz jsem zaplatil poplatek. Diky.
horca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Květys 2. 12. 2020 19:56

horca123 píše:Zdravim vsechny.
U me probehlo vse OK, az na jednu věc...


Ahoj, nevím co víš, ale pokud máš na mysli rádia přes internet, tak na stránce https://yradio.vtuner.com/ si ten seznam po vložení kódu tvého receiveru vytvoříš.
Květys
Junior

Odeslat příspěvekod NIKOS 2. 8. 2022 08:20

Zdrace chlapi. Snad toto forum jeste funguje...
Dnes mi opet vyply radia na recieveru (net radia). Chtel jsem opet zaplatit poplatek, sel jsem na jejich stranky, zadal Access code recieveru, dosel jsem az k platbe, ale ani pres paypal ani pres kartu platba neprobehla. Nechapu proc. Nevite mi nekdo poradit, jak se opet dostat k internetovym radiim? :-) moc diky zaj akoukoli radu nebo tip :-)
NIKOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jelensparohy 5. 8. 2022 16:13

Mám dojem, že Yamaha upgradovala, a teď využívá jiné služby než Vtuner. Taky mi to přestalo před pár dny hrát a stačilo provést aktualizaci firmware (update)...
jelensparohy
Junior

Odeslat příspěvekod NIKOS 5. 8. 2022 18:18

Zkousel jsem upgrade firmwarr a nic se neaktualizovalo:(
NIKOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NIKOS 5. 8. 2022 19:36

Mam reciever HTR-4067. A dle stranek yamahy posledni upgtade firmware pro tento model je ze dne 21.12.2017, a ten tam pochopitelne mam. Tak co s tim?
Psal jsem na Vtuner dotaz 2x a nikdo mi neodpovedel...
NIKOS
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod NIKOS 6. 8. 2022 16:02

Ten postup znam.Chtel jsem zaplatit poplatek pro Vtuner,ale nejde to ani kartou ano pres paypal:( proto nevim,kde je chyba a co delat. Stanice mi stale nebezi a aktualizave FW pro jiny SW net radia pro muj model recieveru neni
NIKOS
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků