Wharfedale Diamond 225 vs Yamaha NS-BP301 vs Dali Zensor 3

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dm602 6. 1. 2020 19:57

Celkom ma zaujima porovnanie chcem dake lepsie repro k yamahe mcr 670d nie stlpy popripade dake navrhy
Naposledy upravil Dm602 dne 6. 1. 2020 20:17, celkově upraveno 1
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 6. 1. 2020 20:09

Tak o Dali Zensor 2 jsem nikdy neslysel, naka novinka?
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 6. 1. 2020 20:16

Oprava zensor 3
Naposledy upravil Dm602 dne 6. 1. 2020 20:33, celkově upraveno 1
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 6. 1. 2020 20:26

No jo, ale to nesmis verit hned vsemu, co se pise na internetu. Rekl bych, ze firmu Dali a jejich vyrobky znam trochu podrobneji a na obrazcich teto firemni nabidky (ti holandani by meli zkusit zrejme jiny obor, treba rybarske potreby) jsou regalovky Dali Spector 2. Pokud mi neveris, sjed si na te strance k odstavci popis vyrobku a hned ti to bude jasnejsi.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 6. 1. 2020 20:29

Oprava mas pravdu boli zensor 3

-- 6. 1. 2020 20:35 --

Dm602 píše:Oprava mas pravdu boli zensor 3
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 6. 1. 2020 21:48

Proc mazes a menis svoje prispevky, ty osle? To te nenapadlo, ze ted nedava moje odpoved zadny smysl? Chces delat z druhych idioty? Pises chujoviny a pak to smazes? Zacnu tebe a tobe podobny predhazovat adminovi, at si s vama poradi.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 04:07

Ty asi nie si normalny ?
Ak sa nevies vyjadrit ako clovek ale v kazdom slove pouzijes vulgarne slovo tak nepis.

K zmazanemu prispevku len tolko upozirnil si na chybu ja som ju uznal a prispevok upravil aby mal zmysel .
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 7. 1. 2020 07:13

aky mas rozpocet? Lebo by som mozno zvazil aj novsie Wharfedale Diamond 11.2. Maju dobre recenzie.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... amond-11-2

Neviem ale ako velky zvukovy posun tam bude. Ked chces nove repro, neuvazoval si k nim kupit aj stereo receiver napr?
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 07:44

Ako 500 je v pohode potrebujem nieco lepsie k tej mcr670d yamahe musim si to ust najlepsie vypocut ci to bude mat zelany efekt daka za nazor 11.2 som pozeral
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 7. 1. 2020 08:05

To bude najlepsie. Ta Yamaha nie je moc velka a ked si ju prinesies so sebou tak ti k nej zapoja viacero modelov a vyberies si...radsej 1x pocut ako 100x citat :)
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Houbičkar 7. 1. 2020 09:21

Dm602 píše:Ty asi nie si normalny ?
Ak sa nevies vyjadrit ako clovek ale v kazdom slove pouzijes vulgarne slovo tak nepis.

K zmazanemu prispevku len tolko upozirnil si na chybu ja som ju uznal a prispevok upravil aby mal zmysel .


Ja nejsem normalni? Kdyz chces uznat chybu, nebo se opravit, proc to neudelas pod vyjadreni druheho a mazes a opravujes prispevky zpetne, az po reakci druhych? Opravils to tak, aby mel tvuj prispevek smysl? Tvuj? A co ten muj? Tam je asi v poradku, ze ted nedava smysl vubec zadny, ze? A ty me chces psat, ze nejsem normalni,jo? Jedinym smyslem toho, ze jsi vse smazal a prepsal bylo to, ze jsi nechtel vypadat jako pitomec, taks to udelal zpusobem, ze sis jenom spletl cislo a zamaskoval tim, ze jses naivni bambula a nepoznas ani jednu bednu od druhy.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 09:28

Ano ako povies sef taky ako ty ma urazit nemozu
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 7. 1. 2020 15:33

Dm602 píše:Ty asi nie si normalny ?
Ak sa nevies vyjadrit ako clovek ale v kazdom slove pouzijes vulgarne slovo tak nepis.

K zmazanemu prispevku len tolko upozirnil si na chybu ja som ju uznal a prispevok upravil aby mal zmysel .

Pokud edituješ starší příspěvek, na který už někdo reagoval, musíš nechat původní text, aby reakce pod ním dávala smysl a pod to připsat s přídomkem "EDIT:" to, co chceš v původním textu změnit, třeba omluvu za to, že jsi napsal nesmysl.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 15:50

Ano ja to respektujem napisal som dotycnemu ze ma pravdu oprava zensor 3 a nie 2.
To berem trochu som to skomolil moja chyba ..
Napriek tomu nikto nema pravo na druheho reagovat ako dotycny Houbickar jeho vyhrazky ze ma nahlasi adminom a dalsie uvedomele inteligentne unvektiva a urazky nech si necha pre svojich ja som s nim husy nepasol.
Chcel som len radu a nie citat tu nadrapeneho dotycneho.
Stala sa chyba z mojej strany ale nie som ani prvy a ani posledny .
Slusne som o radu poziadal cakal som slusnu odpived a jediny kto slusne a s pochopinim reagoval bol viking81 a ty .
Na forum idem hladat radu a nie poucovabie od houbickara
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 7. 1. 2020 17:05

Pokud se budou řešit neshody osobními urážkami (ať už jednoho nebo druhého), bude na místě to řešit přes admina, ale snad jsme normální slušní lidé, kteří dokážou diskutovat bez urážek. To platí i pro Houbičkáře.
Spousta lidí už na to doplatila a mají trvalý BAN!

Prostě pište k věci, slušně, nemažte komentované příspěvky a když máte osobní problém, řešte ho přes SZ.

A teď k těm repro, bez tvého osobního poslechu to za tebe nikdo nevybere, obě značky patří k velmi dobrým a musíš sám posoudit, jaký charakter zvuku ti vyhovuje víc.
S Yamahou si dobře rozumí Xavian, mají teď nějaký výprodej ze studia
https://eshop.xavian.cz/vyprodej-showro ... ze-studia/
ale opět bez poslechu je to pro tebe loterie.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků