Wharfedale Diamond 225 vs Yamaha NS-BP301 vs Dali Zensor 3

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 17:22

Dakujem za typ xaviany pozriem aj ked asi zbehnem s yamahou do nejakeho studia trebars bisaudio a tam to skusim
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 7. 1. 2020 17:31

To bude nejlepší. Za poslech stojí i Monitor Audio Bronze v té ceně.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 17:42

Ako realnu predstavu mam viac ako 10rocie v obyvacke uživam kino od B&W 600 radu s marantzom ale ako je zivot pestry tak aj detom k yamahe nechcem b&W aj ked by to bola logicka volba mam rad charakter tejto anglickej znacky.
Deti sami poznali ze to hra inak lepsie tak chcem im urobit radost je pekne ked maju radi hudbu a este viac ked rozoznaju kvalitu.
Tak ze tolko k teme
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 7. 1. 2020 18:35

Nelzi, nic jsi nezkomolil, tvuj puvodni prispevek a odkaz byl tento:

https://www.coolblue.nl/en/product/7968 ... -pair.html

Ten jsi vymazal a prepsal, aby to vypadalo, ze sis popletl jenom cislovku a pritom jsi jako spravny troll sedl na spek byvalemu prodejci zahradni techniky a vlnenych predmetu.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dm602 7. 1. 2020 18:51

Houbickar proste su ludia co furt rypu a ty si presne ten typ ktory nevie nechat veci tak ale furt nieco riesit a riesit asi ty houbicky nerobia dobre privela ich beres-

Poprosim admina nech mi zrusi konto ja si info vyhladam aj inde Avemaniu mam rad ale zdravie radsej.
Toto mi za to nestoji.
Dakujem za pochopenie radsej sa povenujem detom ako riesit HOUBICKARA
Oled tv Panasonnic
Qled Samsung
Bowers and Wilkins 600
Marantz AV
Monster Cable
Yamaha Mcr D670D
Dm602
Junior

Odeslat příspěvekod Houbičkar 7. 1. 2020 20:32

A to te nenapadlo, ze na to, aby sis vyhledaval informace jinde, nebo sem nechodil a venoval se detem, jak pises, nepotrebujes ani souhlas admina, ani rusit konto? Jestli on to nebude demonstrativni pokus o mučednictví, honem dej vsem vedet, jak jses ublizenej.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků