TV 55-58'' HBO GO, YT, USB/HDD max. 17k

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mad_stavi 31. 1. 2020 15:44

Zdravím,

přemýšlím nad novou TV do obýváku. TV bych chtěl dát na zeď. Vzdálenost od ní cca 2,5 - 2,7 m. Za mě asi 55" / 58".

TV by byla hlavně využita na filmy z USB/HDD, HBO GO, YouTube, přehrávání filmů z bombuj.tv (takže podpora zřejmě flash), kabelové připojení v HD + karta v CI slotu.

K TV by bylo připojené domácí kino Panasonic SC-HTB570 před HDMI ARC.

Co mi prozatím padlo do oka je TV Panasonic TX-58GX820E :hm . Co na ní říkáte, popřípadě jestli by jste měli nějaké jiné alternativy vhodné mým požadavkům?

Předem všem děkuji za případné odpovědi :-).
Naposledy upravil Nick Cave dne 31. 1. 2020 18:22, celkově upraveno 1
Důvod: upraven nedostatečný název tématu
mad_stavi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafata 31. 1. 2020 20:00

Pokud se nepletu tak Panasonic nema appku HBO GO.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod mad_stavi 31. 1. 2020 20:30

Nešla by případně doinstalovat?
mad_stavi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 31. 1. 2020 20:31

Ber TCL 55EP680 nebo Philcka 58PUS7304

Zjisti si, co je KODI a doplněk, který se jmenuje S....m C....a CZ a SK a už nebudeš muset řešit HBO GO a USB ...rovnou budeš streamvat co chceš.

Nebudeš tak mít ani problém s DTS zvukovou stopou.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zafata 31. 1. 2020 23:07

Mad_stavi bohuzel ne. Bud vem jednu z tech co pise indeshit. Ty maj jak Kodi tak appku HBo Go. Teda u TCL nevim, ale Philips ji ma.

Dalsi moznost je napr:

Samsung ue55ru8002 nebo jeste LG sm8500 s IPS panelem.

Nebo si budes muset dokoupit android krabicku k Panasonicu. Napr Xiaomi box, Nvidia shield,ale jak tam funguje HBO Go ti po pravde nereknu.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Pandero 1. 2. 2020 10:45

Vem ten Samsung a nebudes muset krast, jak ti doporucuje indeshit. Samsung HBO aplikaci podporuje bez problémů.
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 1. 2. 2020 11:00

Zafata píše:Nebo si budes muset dokoupit android krabicku k Panasonicu. Napr Xiaomi box, Nvidia shield,ale jak tam funguje HBO Go ti po pravde nereknu.

Jenom kvůli HBO GO je to zbytečně overkill, na to poslouží i Chromecast za litr.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 1. 2. 2020 12:58

Dik za info to jsem sam nevedel. Jsem koukal a za 899kc ted na Mallu je Chromecast 3 co da sice max 1080p/60fps, ale HBo Go stejne vic jak full HD neumi.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod ison 1. 2. 2020 14:37

Uživatelsky mi HBO GO přes Chromecast vůbec nevyhovoval. Nemožnost procházet katalog s nabídkou na TV, všechno musíte ovládat přes telefon a TV slouží pouze jako „plátno“. Chápu to jako alternativu k starší TV, nicméně vestavěná aplikace nabídne daleko lepší komfort.
ison
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 2. 2020 17:09

Zafata píše:Nebo si budes muset dokoupit android krabicku k Panasonicu. Napr Xiaomi box, Nvidia shield,ale jak tam funguje HBO Go ti po pravde nereknu.

Na Mi Box S funguje HBO GO úplně v pohodě. Ale kupovat si novou televizi s tím, že k tomu rovnou potřebuju krabičku ... :( to radši rovnou nějakou AndroidTV (v EW je pořád Thomson za 9k, to by měl být ekvivalent TCP EP660? https://www.electroworld.cz/thomson-55ue6400 )
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 1. 2. 2020 19:16

Za prvé se jedná vystavený kus a za druhé ten Panasonic bude obrazově o parník jinde.
Než někdo koupí toho Thompsona doporučuji přečíst toto vlákno.
viewtopic.php?f=1703&t=1303290&p=12433764
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 2. 2020 18:22

Mají to normálně i na skladové kusy (tam kde ještě na prodejnách jsou, bohužel už moc nejsou), jasně obrazově to asi bude rozdíl, ale když jsem ty TV v prodejně porovnával, klidně bych do toho šel, protože zase takový rozdíl to není.
Spíš je to o tom, že když bych prostě kupoval televizi, tak určitě ne s vidinou toho, že musím rovnou dokupovat i nějakou krabičku a nezvládne všechny aplikace, co používám.
Takže spíš nějaký Philips nebo jinou android TV (bohužel Sony má v těch levnějších TV už dneska slabý HW bez update na AndroidTV 9).
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků