Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tibormi 7. 2. 2020 06:31

BabetakCZE ahoj, proč teď ten starý model když již jsou Aeon 2? Alespoň jsi je levně koupil? :-)
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 7. 2. 2020 09:08

S jakým železem je plánuješ párovat?

Přemýšlím nad Rupert Neve RNHP.
BabetakCZE ahoj, proč teď ten starý model když již jsou Aeon 2? Alespoň jsi je levně koupil?

Nový Aeon 2 stojí 26 000 Kč, Aeon 1 jsem měl za méně než polovinu.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 7. 2. 2020 09:46

zarkow píše:Kostival: k HD 600 jsi taky původně Hypu 1 nechtěl a teď ji máš k Anandam.


Mel jsem puvodne vyhrady pouze ke vzhledu. Ted, kdyz jsem se rozhodoval, ktrey zesilovac koupit, zahledl jsem Hypu se stribrnym celnim panelem, nevypadala spatne. V realu ale vypada moc pekne.
---------------------------------------------------------------------------
Jinak Anandy maji nevysoke naroky na zesilovac. Hezky hraly uz s DragonFly RED. S hypou se to posunulo jeste o kus dal. Bacha ale, i pres jejich vysokou citlivost a nizkou impedanci na papire, jsou hladovejsi. Kdyz jsem je zkousel v Audigo poprve, prekvapilo me, jak musim ten telefon hlasitostne zdimat. Rekl bych, ze realny udaj je spis 25 Ohm a 96 dB :-)
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zarkow 7. 2. 2020 10:16

Mám ji také ve stříbrném provedení a její jednoduchost se mi líbí. Hlavně je důležité, že si s Anandami rozumí. I Rada25 to tak má stejně.
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 7. 2. 2020 15:23

Ano, anandy na hype jsou super. AFO jsem nakonec na ukor AFC pustil do sveta. Jsou to vyborna relax sluchatka. Trochu temnejsi, mene transparentnejsi, komorni, ovsem s vynikajicim podanim vokalu pro mne. Zamiloval jsem si je obzvlast v kombinaci s mojo. AFC oproti nim vice vyrovnanejsi, s umirnenejsim basem a rek bych s o neco lepsim detailem. Nakonec jsem se rozhodl nechat si prave je. Oboje jsou ale skvela sluchatka.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 13. 2. 2020 22:22

Burson Era .jpg


Rešpekt pre Burson a ich usb C počin :) I napriek adaptérom to hrá zas o kúsok lepšie než z pc a môj V30 má ďalšie využitie.
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 16. 2. 2020 11:50

sluchatka.jpg


Tak ani po 3/4 roce co to poslouchám se mi to neomrzelo, naopak pořád panuje naprosté počáteční nadšení nad tím, jak tato sestava hraje :-) Myslím, že jsem našel svoje "final solution".


Audio-Technica ATH-ADX5000
Pro-Ject Pre-Box S2 Digital (2x ESS Sabre ESS9038)
HeadAmp Gilmore Lite mk2 (A-class zesilovač)
Tidal hifi plán s MQA
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 16. 2. 2020 17:10

Parádna zostava! Daj ešte foto s detailom na slúchadlá :)
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 17. 2. 2020 05:48

Ten Pro-Ject má dost síly na nejaké Gradá, nevíš? :)
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viking81 17. 2. 2020 08:10

Neviem kolko Ohm maju, ale asi skor nie. 6.6 mW na 600 Ohm a 68 mW na 32 Ohm. Inak ja s nim dobru skusenost nemam. Neviem preco, ale nezral mi digitalny signal z CD prehravaca. Optiku z telky prehral v pohode, ale optika z CD ani tuk (a ani koax). Robilo mi to na dvoch roznych kusoch. S DacMagic Plusom tento problem nemam...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 17. 2. 2020 09:26

tibormi píše:Ten Pro-Ject má dost síly na nejaké Gradá, nevíš? :)


Nebude to ono.

Specifikace: 6.6 mW / 600 Ohm; 68 mW / 32 Ohm

Praxe: nějak s Pro-Ject hrají i náročnější Audeze, ale basová složka velmi slyšitelně trpí, dynamika, uzavřený prostor, atd. Jako DAC je Pro-Ject perfektní, jako sluchátkový zesilovač jej používám jen pro CIEM. Ale i ty CIEM (Harmony 8.2, 8 měničů) zvukově benefitují z externího HeadAmpu :)

Jako sluchátkový zesilovač Pro-Ject ne :) Jako DAC velmi ano.

Pro Audio-Technica ATH-ADX5000 ten zesilovač v Pro-Ject vůbec nestačí.
HeadAmp je krásně rozehraje, excelentní výšky, rychlost i basové podání.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 17. 2. 2020 10:39

Ale po připojení zdroje má víc síly, nebo ne? Jako co jsem měl RS2e, ty hrály dobře i z mobilu.
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abre 8. 3. 2020 22:19

Bezny provoz DragonFly Red + Senn HD 380 pro.
Poslech WA8 Eclipse + Bayerdynamic T1
Jitterbug budu muset koupit jeste jeden, abych ho nemusel prehazovat.
Bayer.jpg
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 13. 3. 2020 11:26

tibormi píše:Ten Pro-Ject má dost síly na nejaké Gradá, nevíš? :)


Poslouchal jsem doma Grada na Mytek Brooklyn rok dva dozadu a nebylo to ono, taky záleží model od modelu např. SR225 byly v pohodě na all in one systému a MS Pro, GS1000 už tolik ne. Nicméně Grado jsou (většina) nabroušenější, takže k ním zesík co je uhladí zpříjemní je nutnost podle mě. Dneska levnějších zesíků od lampových, SS je na výběr hodně.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 16. 3. 2020 19:18

Já byl vyzkoušet v Audigu GS2000e s mým Bursonem. Asi byli ještě úplně nové, zvuk se asi po půlhodině změnil k lepšímu.
Ale pořád jim chybí basy, nevím jestli by to po týdnu hraní nějak dohnali. Ale to střední pásmo a výšky byli nádherně vyladěné. Tady Gradá umí kouzlit, hlasy se mi asi o chlup víc líbily než na mých Quadech. Na dobrých lampach to musí být zážitek.

-- 16. 3. 2020 19:19 --

A tyhle nabroušené rozhodně nebyli :-)
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků