Stereo sestava do 60tkč

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod roman2277 8. 3. 2020 15:33

Umíš vůbec číst? Přístrojů od CA jsem slyšel bezpočet.(všechny si hrají tu “ svou”) A ta cena zesilovače je myšlena do cca 250Tis.Nikoliv jeden přístroj za 250Tis.I ten nejlevnější Naim za cca 35kk přehraje ve své ceně skoro vše ostatní.( POP ,Rock a EL) U jiného typu hudby je to něco jiného.Tam není potřeba taková dynamika.( Jazz,vážná hudba atd.) Jinak jak píše Jonny třeba ty Dynavoicy za 10kk hrajou za svou cenu skvěle.U Aurum Cantusů se mi líbí zpracování.Hudebně jsou také na úrovni.(ale hrajou si taky to své -hlavně ten páskáč dělá své) Srovnání mám na roky dopředu.Asi tak.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Houbičkar 8. 3. 2020 17:29

S tou dynamikou (skutecnou dynamikou, nikoliv energičností a razantností), bych byl zvlaště u symfonické (vážné) hudby opatrný. Právě tam je té schopnosti dynamiky zapotřebí asi nejvíce. Střídání nejtišších pasáží s obřími nástupy orchestru. Málokterá aparatura umí zahrát tu velkou symfonickou (vážnou) muziku v slušném standartu.
Houbičkar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roman2277 8. 3. 2020 18:04

Samozřejmě máš pravdu.Myslel jsem to jen obecně.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 5621rz 8. 3. 2020 23:03

roman2277 píše:Umíš vůbec číst? Přístrojů od CA jsem slyšel bezpočet.(všechny si hrají tu “ svou”) A ta cena zesilovače je myšlena do cca 250Tis.Nikoliv jeden přístroj za 250Tis.I ten nejlevnější Naim za cca 35kk přehraje ve své ceně skoro vše ostatní.( POP ,Rock a EL) U jiného typu hudby je to něco jiného.Tam není potřeba taková dynamika.( Jazz,vážná hudba atd.) Jinak jak píše Jonny třeba ty Dynavoicy za 10kk hrajou za svou cenu skvěle.U Aurum Cantusů se mi líbí zpracování.Hudebně jsou také na úrovni.(ale hrajou si taky to své -hlavně ten páskáč dělá své) Srovnání mám na roky dopředu.Asi tak.


A kdyz mas to srovnani, navedl bys me, jako staleho zakaznika CA, ke stojanum, ktery by s touto znackou staly za to?
5621rz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman2277 9. 3. 2020 10:00

Nejlepší bude když si s CA poslechneš sám některé modely repro třeba v Avitsmartu a uděláš si srovnání.A hlavně záleží na tom jakou hudbu posloucháš.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 9. 3. 2020 11:53

Dobrý vybruslení z konkrétního dotazu :D
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 5621rz 9. 3. 2020 15:49

roman2277 píše:Nejlepší bude když si s CA poslechneš sám některé modely repro třeba v Avitsmartu a uděláš si srovnání.A hlavně záleží na tom jakou hudbu posloucháš.


Taky odpoved, sice znama, ale odpoved, to muzu obchazet hifi studia do soumraku nez poslechnu vsechny kombinace, proto ten dotaz...

V merku mam a jsem schopen se zesikem domluvit poslech techto konkretnich typu:

Acoustic Energy AE509
Wharfedale Evo 4.4
Fyne audio F502
Monitor Audio Silver 500
Bowers&Wilkins 603

a nebo bazarove Sonus Faber Venere 2.5 - 3

diky za tipy a postrehy
5621rz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman2277 10. 3. 2020 07:29

Slyšel jsem je mimo AE všechny a nezaujal mě ani jeden.Hele jak píši prostě se seber a poslechni si co se dá.Já po 20 letech měnil sestavu a pár týdnů jsem nedělal nic jiného než chodil po studiích a poslouchal a poslouchal.A po měsici si konečně vybral.( viz to co nám v podpisu) Lepší odpověď neexistuje.Každý má jiný vkus a jiné uši.
MSI GT73,Lenovo Legion 5 PRO,Yamaha RX A4A,Naim Atom a Mu-so,Dali Epicon 6,LG OLED
roman2277
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků