Kupa sluchadiel IEM do usi cena cca 200 €

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 13. 3. 2020 23:08

U Tansio je to všechno zalité v pryskyřici. Nosím je na ven už dlouho a nic se s nimi neděje. A když srovnám ty tři FH5, IT01S a TSMR3, tak TSMR3 jsou zvukově nejdál. Mají krásný průzračný zvuk, dobré podání prostoru. Ale míň basů, z těch tří vlastně nejmíň. IT01S mají jen jeden dynamický měnič. Ale mají z těch tří nejlepší podání výšek. FH5 jsou hybridní. Jeden dynamický měnič na bas a tři tlakové na středy a výšky. TSMR3 mají tři tlakové měniče. FH5 mají velice silný krásně prokreslený bas, ale slabinou jsou tam výšky a zvuk je takový zastřený.TSMR mně z toho zvukově vycházejí nejlíp. IT01S jsou zase nejmenší a nejpohodlnější. Je to těžký výběr, ale kdybych to měl seřadit, asi bych dal na první místo TSMR, pak IT01S a pak FH5. Ale spousta lidí se mnou určitě nebude souhlasit. Každopádně ani s jedněmi nešlápneš vedle. Ale TSMR mají i výborný poměr cena/výkon a zvukově mají nejblíž k vyšším třídám sluchátek. Dál FH5 mají výborný kabel. Je opravdu dobrý. U TSMR první co jsem udělal, dal jsem tam jiný kabel. Ten přiložený je bída. Takže tím se zase srovná cena s FH5. IT01S jsem jenom slyšel, TSMR mám, FH5 jsem měl. IT01S hrály dobře s nástavci co na nich byli. U těch dalších dvou už to byla celkem věda. Největší u TSMR. Jsou opravdu velká a trošku mě tlačily, vyřešily to až SpinFit CP145. Jsou docela drahý.
FH5 zas mají krátký krček, spoustě lidí špatně sedí, já to vyřešil o číslo většími nástavci (než běžně používám) JVC Spiral Dot. Pak to bylo super. IT01S jak už jsem psal sedí výborně.
Pokud bych ti měl poradit, už z důvodu požadavku na nižší bas, běž do Tansio Mirai TSMR3. Pootevřou ti trochu dveře vyšších tříd sluchátek a jsou podle mě žánrově nejuniverzálnější. A dají se ladit těmi přepínači. A dost možná tě dostane jejich průzračnost zvuku, která se u zbylých dvou nekoná.
Ale pokud chceš navštívit jiný vesmír, běž do mírně dražších Audiosense T800. Tam už je zvuk na úplně jiné technické úrovni. Ale znám několik lidí, kteří je nesnesly v uších z důvodu pohodlí, já ten případ nejsem, sednou parádně. Ale jak už jsem psal, mají velice hluboký bas. Ale na rozdíl od FH5 jen tehdy, kdy je potřeba. Jinak mají spolu s TSMR nejrovnější neutrální zvuk.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod I5I5 13. 3. 2020 23:25

Ahoj .Dakujem za rozsiahlejsie info. Popravde- som si vedomy kvalit TSMR, ale -chcel som sluchatka uz teraz a na tie TSMR ,ktovie (kvoli terajsej situacii) kolko budem cakat. Dalej - IT01S ako som cital a pises -su male ,lahsie (asi) a dobre sedia . To je jedna z mojich priorit v praci. A aj sa my pacia vzhladovo, Fakt. Ze su otrochu Neviem - o10 ,ci 15 % precent horsie ako TSMR ...., mozem ich mat hned.., Rozmyslam, Su to skor kozmeticke rozdiely vo zvuku ,ci to hned sokuje cloveka ,ked ich prehodi ?
I5I5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 13. 3. 2020 23:48

Každá mají naprosto odlišný charakter zvuku, daný konstrukcí. A nikde není psané, že ti IT01S sednou. To chce prostě vyzkoušet.TSMR3 můžeš mít za dobrý peníz hned teď tady z bazaru. IT01S nemusí být díky čínské chřipce hned tak skladem u nás v obchodech.

-- 13. 3. 2020 23:58 --

A taky si myslím, že hledáš, nevíš co. Když koupíš za 3500 bazarové Tansio a nebudou se líbit, za 3500 je prodáš dál. Když koupíš za 5500 nové IT01S a nebudou se líbit, tak je prodáš taky tak za těch 3500Kč.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod I5I5 14. 3. 2020 00:08

..neviem ,tu pisu ze ich maju skladom

https://www.muziker.sk/ibasso-it01s-blue-mist



-dobre ,mohli by sme sa drzat toho ,co som pisal uplne na zaciatku -pouzival som sennheiser IE8
https://img.kytary.com/eshop_sk/velky_v ... r-ie-8.jpg

tie som dal do ucha ,ale po dlhsej dobe uz som citil ,ze to nie je uplne prijemne... ,ale dalo sa
I5I5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 14. 3. 2020 06:58

Ahoj, nástavce jsou od sluchátek Trinity, která jsem v minulosti vlastnil a mám asi 4 páry. Nicméně to je strašně individuální a já mám navíc hodně široké zvukovody, takže musím používat největší velikost. Netrápil bych se tím, vhodné nástavce nakonec při troše snahy najde každý. Být tebou pokud o TSMR3 uvažuješ, napiš na místní inzerát Boldricusovi a domluv se na případném setkání, či přímo prodeji. Ušetříš dost peněz a je to prověřený člen místní komunity, takže se není čeho při nákupu obávat. A kdyby ti náhodou nesedli, tak je bez ztráty prodáš dál ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 14. 3. 2020 13:26

Zkus Mirai, máš je tu na bazaru za dobrou cenu, jak psal martas38, přinejhorším je tu prodáš o 500 levněji.. Pokud bys přemýšlel o DD, tak za mě rozhodně Starfield nebo neutrálnější Tin T4, na ty si ale počkáš :D
Potom má případně smysl přemýšlet o něčem dražším, když bude chuť.
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boldricus 19. 3. 2020 11:11

ňákou chvíli sem tu nebyl, moc díky za propagaci, chlapi. :-)
I5I5 se neozval, takže si to asi rozmyslel.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků