Q acoustics 3050i 5.1 kde koupit a ma nejakou cenovou konkur

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod edasadmin 30. 3. 2020 08:32

Zdravím,

po velmi dlouhém vybírání setu AVR+5.0 (5.1)repro a opakovaném zvyšování rozpočtu jsem dospěl k názoru, že cenově nejvýhodnější nabídka a současně (krom svělého zvuku pochopitelně) i vizuálně nejreprezentativnější set v dané cenové kategorii je Q acoustics 3050i set 5.1.

Zaujal mě set na exepcional-av - (39tis Kč)
Denon AVR-X2600H AV
Acoustics 3050i 5.1 cinema pack + upgrade zadnich repro na 3020i
Ještě nabízí v ceně audio kabely za 120£.

Repro mám do obyvaku 22m2 (+15m2 kuchyn ktera se da oddelit zavrenim velkych dveri). Použití repro 60% filmy 40% hudba (mix klasičtějších žánrů).

Bohužel zmíněný eshop nedováží do ČR tak moje otázka zní zda lze něco podobného objevit i v místních obchodech ať už zrovna teď či třeba někdy časem vyčíhnout, případně zda víte o zahraničním webu dovážejícím do ČR který podobné balíčky nabízí..

A dále zda si myslíte že má tento set za tuto cenu 40tis nejakou konkurenci, podotýkám že už jsem rozpočet výrazně navýšil (pouze protože mám pocit že tato nabídka je fakt výhodná) a nerad bych šel s cenou ještě dál..

Díky za postřehy a reakce
edasadmin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 30. 3. 2020 08:49

Zkus mrknout na nemeckej Amazon, tam byvaji lepší ceny než u nás. I když to nekoupíš jako set tak se určitě dostaneš s cenou níž. Případně zajít do nejbližšího studia a zeptat se jestli ti udělaj cenu, HiFi je něco jako auta, marže nejsou zas tak malý a da se "smlouvat".
vencaxxx
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků