ANDROID TV BOX

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Denis30 6. 4. 2020 12:08

Tak co vlastně je možné instalovat?
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 6. 4. 2020 12:35

Denis30: google play v android Tv ti nabídne jen programy optimalizované pro prostředí Android TV. Pak je možnost instalovat tzv. APK soubory , takže vlastně nainstaluješ cokoliv jen to nemusí být dobře ovladatelné .
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Denis30 7. 4. 2020 07:30

Narazil jsem ještě na jednu zajímavou variantu pro TV Box - ODROID N2.
Máte někdo zkušenost, doporučili by jste, nebo naopak odradili?
HW je to podobné jako Beelink GT-King, lze pro něj stáhnout instalace Coreelec, Android, Ubuntu... a do budoucna to vypadá tak, že by mohly být aktualizace, což se asi pro Beelink nedá očekávat.
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 4. 2020 08:17

No jsou vlastně jen dvě možnosti, pokud potřebuješ androidTV, tak nějaká krabička, kde ATV je oficiálně předinstalován. Výběr aplikací je omezený, ale fungují, je to upravené na ovládání na televizi, nemusí se emulovat myš kurzorem apod. Pokud chceš pokustonovat, tak jinou krabičku, kde je "taky android" (ale s omezením, že je to klasický android z tabletu/telefonu, nebo neoficiální port ATV kde je problém s licencema) anebo tam vrznout core/libre elec a spokojit se s čistým KODI.
Prošel jsem si tím, takže mám jako výsledek snažení :D dvě krabičky, na jedné coreelec a KODI a druhá Android TV s komerčníma aplikacema (IPTV appka, HBO GO ..)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2020 13:59

Jo ta N2 funguje jako jedinej prehravac, ale android na tom nemam.

Ale radeji bych veril internetu, tam ti napisou, ze shield je nejlepsi.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denis30 10. 4. 2020 18:51

Už jsem nakonec objednal Beelink GT-King Pro,tak uvidím. Lákal mě ještě Ugoos AM6 Plus,ale s jeho dostupností je problém. Odroid N2 jsem po přečtení fóra zamítl, pořád tam někdo řeší, že něco nefunguje a nemám zase tolik volného času, abych dookola laboroval.
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod calebcox 11. 4. 2020 15:11

Jestli to nebude tim ze Shield a jine oficialni AndroidTV krabicky proste funguji, pochybuji ze i kdyz na Odroidu rozjedes AndrodTV ze budou fungoat aplikace vyzadujici DRM, treba Netflix.
calebcox
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 12. 4. 2020 01:45

taky bych si to jako android tv nekupoval, jen to zas funguje narozdil od shieldu apod. jako prehravac, zalezi co clovek chce, no
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denis30 12. 4. 2020 05:56

Potřeboval jsem krabičku s klasickým Androidem,jak jsem psal výše kvuli aplikací a také pro Kodi.
Netflix nepoužívám, a kdybych se přesto pro něj rozhodl, mám ho přímo v TV.
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Denis30 26. 5. 2020 11:45

Zdravím Vás zase po čase a obracím se s prosbou o radu.
Nakonec jsem si vybral TV Box Beelink GT KING PRO. Dokoupil jsem k němu ještě další dálkový ovladač s klávesnicí a air mouse - EVOLVEO FlyMotion D2 PRO.
Ovladač je to opravdu šikovný, dokáže hlasové ovládání přes vestavěný mikrofon a naučit se pět IR povelů. Jen mám problem s tím, že ovladač má CZ popisky a nedokážu to v kombinaci s TV Boxem nastavit tak,aby psal v češtině, pořád pouze EN. To, že je klávesnice EN by mi vůbec nevadilo,jenže nesedí popisky na klávesách a to je hloupé. Měl jsem už podezření, že je ovladač EN a klávesnice CZ, jenže ve spojení s PC (WIN10) to opravdu píše v CZ.

Dokážete mi prosím poradit, jak nastavit na výše uvedeném TV Boxu CZ klávesnicí?
Děkuji Vám.
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 26. 5. 2020 13:10

Napsal bych na podporu Beelinku nebo Evolvea..bohuzel pochybuji ze zde ma nekdo stejnou kombinaci a tudiz resil stejny problem
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod calebcox 26. 5. 2020 14:40

Spis pochybuju ze vubec nekdo odpovi... zarizeni sis jiz koupil, tudiz jsi pro ne nezajimavy. :D
Aneb vyhoda levnych cinskych kramu.

Ale at jen nehejtim, zkusil jsi nastavit/doinstalvoat CZ klavesnici a EN odebrat?
calebcox
Junior

Odeslat příspěvekod Denis30 26. 5. 2020 15:04

No, zkoušel jsem z Google Storu nainstalovat Swiftkey, jak jsem se někde dočetl a v nastavení přepnout na ni.
Měl jsi na mysli tohle, nebo ještě nějak jinak?
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Denis30 27. 5. 2020 06:01

Tak pod Coreelecem se mi už povedlo dosáhnot CZ klávesnice, ale pod Android 9.0 pořád nic. :-(
Denis30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maro2455 3. 6. 2020 09:25

Existuji i jine moznosti nez android box nebo primo android tv? V podstate jen pro kodi?
Jde mi o to, ze pokud by se zakoupila napr tv QE65Q60R tak by se primo do usb vlozilo neco na zbusob android boxu (klidne ss jinym systemem nez je android - coreelec pro kodi) a tim padem by slo kodi ovladat primo ovladacem k tv a jen se prepnout v tv vstupem na dane usb? Nebo musi byt box pres hdmi a ten poustet a ovladat separatnim ovladacem?
maro2455
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron