Který soundbar k TV Samsung QLED 7?

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Martasek89 15. 4. 2020 13:22

Ahoj vlastním TV Qled 7 z roku 2017 a rád bych si k tomu dokoupil nějaký soundbar stejné značky. Dle ceny mě v současné době zaujaly dva a to samsung MS650 což je můj favorit nebo samsung nw700. Co si myslíte vy?

Soundbar využiji jako doplněk k TV nejsem moc náročný, takže netfilx filmy a serialy, stažené filmy, PS4 a dětské pohadky.

Díky za rady
Naposledy upravil Nick Cave dne 15. 4. 2020 14:03, celkově upraveno 1
Důvod: upraven nedostatečný název tématu
Martasek89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martasek89 17. 4. 2020 07:13

Teď mě ještě napadlo, v EW je akce a mohl bych mít samsung hw-q60r za 7200, je to lepší varianta? (samsung volím kvůli moznosti použít v TV ekvalizér)
Martasek89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yiakubou 17. 4. 2020 09:51

Ja myslim, ze to vsechno bude hrat tak nejak podobne. Soundbaru jsem slysel hodne, Samsungy me nikdy nicim nezaujaly, ale pokud bych si mel vybrat z tech 3, vezmu ten hw-q60r, ktery ma aspon subwoofer. U tech ostatnich je celkem sance, ze to zvuk z TV prilis nevylepsi (minimalne za ty prachy) a ten subwoofer tomu aspon doda nejake basy.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martasek89 17. 4. 2020 12:47

Díky za odpověď. Já právě před tím ani neuvažoval moc o subwooferu, jelikož mám malé dítě a mám ho nastavený na minimun u samsungu r550. Jelikož pouštím filmy na netflixu co malá usne, basy nejsou až tak důležité, ale vadí mi že mi chybí středový reproduktor pro lepší dialogy.

Myslíte že udělám chybu když koupím jeden z těch SB? Na tu R550 mám už kupce.
Martasek89
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků