Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karlos.28 9. 6. 2020 16:54

Prosím o radu. Je nějaké zvláštní nastavení aby mi šlo přes optiku 5.1? Když testuji na YouTube tak jdou jen přední reproduktory a center. Namísto zadních hrajou přední a subwoofer vůbec. Jinak na receiveru při testu funkční všechno.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 9. 6. 2020 17:33

YouTube umí jen stereo
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos.28 9. 6. 2020 17:39

Že by Android neuměl. Na PCčku mi jede 5.1 YouTube v pohodě. Zkusím na flash disk stáhnout nějaké testovací videa.

Edit: Tak testovací videa jak přes vnitřní aplikací či VLC s povoleným průchodem to samý. Jde Levý přední, Center, Pravý přední a zadní kanály hrajou v předních. Subwoofer vůbec.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 15. 6. 2020 06:32

https://www.sony-asia.com/electronics/s ... s/00016713 2015-2016 modely televizí od Sony dostaly podporu nového adroidu 8.0. Tak a tedka by mne zajímalo jestli i Sony XF 9005 dostane update třeba na android 9.0 když má evidentně výkonější HW než řady z roku 2015-16. - TENTO UPDATE NENÍ URČEN PRO ŘADU TV XF9005 ale pro tv z roku 2015-2016 tudíž o dva až tři roky starší modely
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod pedro120 15. 6. 2020 17:40

SONY? katastrofa.........
pedro120
Junior

Odeslat příspěvekod karlos.28 5. 8. 2020 17:11

Tak mám jiný receiver stále stejný problém. Tak jsem myslel, že ho vyřeším HDMI ARC a samozřejmě další problém. HDMI Arc nejde. Zkoušel jsem vše i do továrního nastavení. Na staré LG jede bez problémů tak budu řešit s podporou a případně reklamací.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 5. 8. 2020 18:01

Nechci prudit zbytečnými radami, jen si dovolím... (jaký máš aktuálně receiver, jaký TV s jakým OS?)

-zkusil jsi vícero HDMI kabelů s podporou ARC?
-zkusil jsi správné porty na TV/receiveru se správným případným nastavením?

Sony měla v jednom z firmwarů nějaký problém u systémů domácího kina. Možná se o tom diskutovalo i zde na fóru. Ale myslím, že již vyšla aktualizace, která toto měla potlačit. Určitě oslov podporu Sony, ať se snaží.

Jestli najdeš chvilku, výsledek a případné řešení nám zde uveď.

Děkujeme
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos.28 6. 8. 2020 07:09

Sony 65-KDXF9005 firmware 6.6555. Android Tv 8. jo zkusil i vícero kabelů a aktuální firmware mám. Když to pichnu na LG tak vše maká, ale na Sonce ne. Receiver je Yamaha. Port taky správný HDMI 3 ARC. Už jsem psal na podporu. Ještě zkusím si stím pohrát. Zkoušel jsem i tovární reset. Taky WiFi začne občas zlobit připojí se ale píše že nejde internet. Někdy pomůže v nastavení vypnout a zapnout synchronizaci času. :D

EDIT: Tak nakonec teď ráno naskočilo samo při zapnutí Tv, divné. Tak se uvidí.

EDIT2: Zjištěno, že se to hádá se satelitním přijímačem Amiko, jak tam není zapnutý tak to ACR funguje. Ať je v jakýmkoliv HDMI. XBOX360 mu nevadí.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod neis 6. 8. 2020 11:03

YouTube už umí i 5.1?
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karlos.28 7. 8. 2020 10:38

Tak problém vyřešen. HDMI ACR nešlo kvůli DVBS2 přijímače Amiko MiniHD SE. Naštěstí mám náhradní Amiko Mira a stím to funguje bez problémů.
karlos.28
Junior

Odeslat příspěvekod neis 10. 8. 2020 15:33

Pánové funguje na tuto TV nějaký usb-gigabit lan adaptér? Díky
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mdeejay 10. 8. 2020 21:04

Už se vám někomu stalo, že v guide přehledů tv stanic se vám sami "zdvojily". Mám seřazeno např. ČT1HD - ukazuje co právě běží, pod tím opět ČT1HD - neukazuje nic, pak ČT2HD zase dvakrát atd. A spodním kurzorem na ovladači nejde jezdit směrem dolů, jen nahoru. Víte co s tím? Nic předtím jsem neladil...
Yamaha RX-V3067,Canton Ergo 91DC(+repro na 6.1),CA 640C V2,DAC Casea Cepheus,Supra EFFi+LoRad,Monster HTS800...Schiit Magni Uber2,HiFiman HE400i...TV Sony KDL-65XE9305,Sony UBP-X700...PC:i5 9440F, GTX 1060 6GB,16GB RAM(3000),MSI H310M PRO-VDH PLUS
mdeejay
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 14. 8. 2020 06:47

Stává se Vám někomu že by se Vám televize restartovala při vypnutém stavu, je to divné ale když sem párkrát koukal na počítadlo jak dlouho běží tak měla 120h , druhý den ráno už jen 8h a když dám tlačítko home tak se aplikace jako by znovu dočte. Chová se to jako by proběhl restart přitom já si žádného nevšiml a když jí vypínal. A počítadlo mělo napsáno před 8h.
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix87 14. 8. 2020 06:47

Stává se Vám někomu že by se Vám televize restartovala při vypnutém stavu, je to divné ale když sem párkrát koukal na počítadlo jak dlouho běží tak měla 120h , druhý den ráno už jen 8h a když dám tlačítko home tak se aplikace jako by znovu dočte. Chová se to jako by proběhl restart přitom já si žádného nevšiml a když jí vypínal. A počítadlo mělo napsáno před 8h.
Fenix87
Junior

Odeslat příspěvekod Dann.b 20. 8. 2020 12:34

mdeejay píše:Už se vám někomu stalo, že v guide přehledů tv stanic se vám sami "zdvojily". Mám seřazeno např. ČT1HD - ukazuje co právě běží, pod tím opět ČT1HD - neukazuje nic, pak ČT2HD zase dvakrát atd. A spodním kurzorem na ovladači nejde jezdit směrem dolů, jen nahoru. Víte co s tím? Nic předtím jsem neladil...

Úplně stejný problém ode dneška... přišel jsi na to? :-l
Tak vyřešeno, dal jsem nové ladění satelitu a už je to ok.
Dann.b
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků