Pioneer U05

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Chicanoo 26. 10. 2020 21:13

Ahojte,

myslíte si, žeby sa oplatil kúpiť pioneer u 05 dvojročný za 300 e?
Či za tú cenu už ani nie..


https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... oneer-u-05

-- 26. 10. 2020 21:35 --

dúfam, že sa nájde aspoň jeden názor. .

Ďakujem.
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 27. 10. 2020 06:37

Este aj zalezi ake sluchatka budes tym zosikom napajat. A ci je adekvatna cena? To clovek posudi podla stavu. S PC okolo 800 je to vyrazna zlava..
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chicanoo 27. 10. 2020 08:00

Vlastním už pár rokov slúchadlá Denon AH D7200.
Stav by mal byť samozrejme v poriadku.
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod Chicanoo 27. 10. 2020 18:12

Nikto nič? :(
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod kuko61 28. 10. 2020 01:02

Podla mna sa oplati, ale to je moj subjektivny nazor, kedze som s nim spokojny :)
Kupoval som ho pred 5 rokmi aj na zaklade tejto recenzie
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... oneer-u-05
tiez ho vtedy recenzovali poliaci alebo francuzi, audiofilne weby ho prehliadali.

Je naozaj transparentny a neutralny. Preto by si mohol s D7200 sadnut, so svetlymi sluchadlami by som ho asi neparoval.
Niekomu moze vadit absencia analogoveho vstupu, ale mne nechyba. Mne vyhovuje, ze ma dva vystupy - cinch a XLR a mam nan zapojene dva headampy.
Stredne citlive sluchadla este utiahne bez problemov, takze s D7200 urcite nebude mat problem. Celkom ma prekvapilo, ze cez 6.35" jack hra dynamickejsie, ako cez symetricke XLR vystupy.
Iny DAC nemam, ani som ho s inym neporovnaval, ale ani nemam dovod, som spokojny. Co sa tyka Ampu, z tych co mam hra urcite najdetailnejsie, ale ja mam rad trochu temnejsi zvuk, tak v sucasnosti pouzivam U05 hlavne ako DAC a Amp pouzivam hybridny elektronkovy.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chicanoo 28. 10. 2020 06:15

Ďakujem.
Chicanoo
Junior

Odeslat příspěvekod PioneerCZ 28. 10. 2020 10:28

Ahoj,
mám ho již tři roky, jede denně, nemá chybu...využívám na něm svoje sbírky vintage sluchátek od Pioneeru, to jako sběratel:o) od 1970 co mám, po dnešní, rád ho poslouchám s AKG 712 co mám mraky let, Focal Elegia po třeba dnešní Fidelio X3. Maká jako zvukovka u compu, takže to střídám dle her.o) při poslechu jedu zejména klasiku a filmovou hudbu, nejvíce jede vše přes Primephonic až po SACD. Jako předzesilovač jsem ho zkoušel několikrát u kamaráda co děláme bedny s nejvyššími Visatony, tam si myslím že silný není viz recenze link od kuko61 pana Březiny, kterou podtrhuji...

Takže za ty prachy není absolutně! co řešit...a kdybych s odstupem let mohl říct, tak ho mohli prodávat za mnohem více, většinou až časem člověk docení co má.o) pro nás ale dobře.o))))

Ať se daří....adios.
PioneerCZ
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků